Şimdi Ara

Antalyada kızla rahat takılabileceğim kimsenin olmadığı biyer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BÖyle biyer varmı terkerdilmiş bina olur vs. vs. Rahat yiyişmk istiorum Antalya doğu garajı tarafında

• Ev
  • Terkedilmiş binada tinerciler sevgilinle beraber yer seni dikkat et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inferno!

Terkedilmiş binada tinerciler sevgilinle beraber yer seni dikkat et.

Güvenli biyer olsun
    quote:

Orijinalden alıntı: Vordronor

Ev

Ev olmaz dolu
  • kızın evi
  • 3kapıların karşısında caminin avlusunda muslukların orası. Gece vakti. Tam kör nokta oluyor. Gelen olursa sesleri duyarsınız. Onun dışında görülmüyor. Ayaküstü en merkezi yer.
  • Dostum ışıklar caddesinden aşağı sallan. Cadde sonunda sağ tarafa (otelin olduğu tarafa) dön. Deniz tarafında eski yıkık dökük harabe gibi bi yer var. Kale gibi. Orası tam senliktir. Derinlere gidebilirsin sorun olmaz bizim mekan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ant_alican

Dostum ışıklar caddesinden aşağı sallan. Cadde sonunda sağ tarafa (otelin olduğu tarafa) dön. Deniz tarafında eski yıkık dökük harabe gibi bi yer var. Kale gibi. Orası tam senliktir. Derinlere gidebilirsin sorun olmaz bizim mekan

Bi deniyeyim çok sağolun

@kızın evi diyen kızın evi dolu başka öneriler varmı

• aynen yazın antalyadayım mesela antalya ote falan varya yan yana sahilin orda dönen bi otel var oralarda harebe bir yer vardı oraya git veya kaleiçinde kayalıklara git kapanana bi kayalık var polis gecilmez diye birşey koymus atla git üstünden

edit: bir yer daha var google earth den göstercem sana şimdi ben bi keresinde orda 2 kişi görmüştüm haşır neşir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackson Teller -- 21 Aralık 2009; 22:36:51 >
  • Hı göster
  • Ne çok antalyalı varmış yaw
  • bak o kırmızıyla aldığım yer hafif aşağıya doğru yukardan kimse görmüyor zaten kullanılmayan bir yer kimsede olmuyor denedi.
     Antalyada kızla rahat takılabileceğim kimsenin olmadığı biyer
  • Olaya bakarmısın ya offfffff
  • Ankara'da bizim eve gelebilirsin, istediğin kadar kalabilirsin... Tek şartım threesome
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZincirlemeKüfürTamlaması

Olaya bakarmısın ya offfffff

gençlik
  • @Tornado kardeş
    zaten 1 saatimiz var dersane öncesi d.garajında olsa daha iyi
  • ban yedi lan ruhu burdadır dur bakıyım d. garajına yakın bir yer
  • 10 gün ceza + Konu Dışı'na süresiz olarak mesaj atma yasağı

Not: Bu uygulamadan nasibini almak istemeyen diğer arkadaşlar, bu tür konulara mesaj atıp konuyu güncel tutmak yerine şikayet etmeyi deneyebilirler.
    Lütfen kuralları ihlal etmekten vazgeçelim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.