Şimdi Ara

AÖF Final Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AÖF Final Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

KESİN BİR BİLGİ VAR MI?

• 24 veya 25 Haziran diyerek bir tahmin yaptım. Kesin bir bilgi hiç olmadı zaten
  • sağolasın kardeş..
  • peki sorular ne zman nete düşer?
  • Haftaya. tahminim çarşamba veya perşembe.
  • sorular pazartesiden carşambaya sonuçlar 21den 28 haziran arası
  • ya kardeşim yeni çıktık sınavdan biraz kafamız dinlensin hemen sonuçlara falan başlamışsınız
  • Kitapçıklar neden onlarda kalıyor anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Méchatronic

Kitapçıklar neden onlarda kalıyor anlamıyorum.

bende anlamiyorum 500 tl yatirdigimiz yer. ögretmen masrafi yok bari onu verde herkes adam gibi cevaplasin sorulari sizi 25 gün beklemesin
  • onu bunu geçinde askere gieck olan varmı aralık celbine kalıyormuşuz haziran 24de bitiyormuş ağustosta gitmek isteyenlerin başvurusu bizim diplomalarda sonuçlardan sonra çıkıyo hatta 15 gün sonra diye duydum aöf sitesinde yazıyormuş ama geçen senekiler 3temmuzda almış eğer bi yolunu bulur eskişehirden postalanmadan eskişehir bürodan alırsak bi ihtimal ağustosa yetişir gibiyiz geliyor siz ne diyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: J3ULUT35

onu bunu geçinde askere gieck olan varmı aralık celbine kalıyormuşuz haziran 24de bitiyormuş ağustosta gitmek isteyenlerin başvurusu bizim diplomalarda sonuçlardan sonra çıkıyo hatta 15 gün sonra diye duydum aöf sitesinde yazıyormuş ama geçen senekiler 3temmuzda almış eğer bi yolunu bulur eskişehirden postalanmadan eskişehir bürodan alırsak bi ihtimal ağustosa yetişir gibiyiz geliyor siz ne diyorsunuz?

Ağustosa yetişmen çok zor. Hatta imkansız gibi.

Aöf eğer diplomadan önce sana mezun olduğuna dair belge veriyosa olabilirde öyle bi belge vermiyor demişlerdi.

Tabi bu varsayımlar en iyi ihtimalle 3 hafta sonra yani 21 haziran gibi sonuçların açıklandığı varsayılarak söylenen şeyler. Vizelerdeki gibi gecikirse zaten imkansız olur.

Yani bana kalırsa her türlü her şekilde aralık ayına kalınıyor.

Benim nasılsa büte kalma gibi bi durumum var. Bende çok kasıyodum ağustosta gidelim diye ama büte kalıcaz gibi duruyor ve bi anlam ifade etmiyor artık.

Allah belasını versin pazar günkü soruları hazırlayanların.

• Soruları nereden açıklarlar ?
  • Şuan İtibariyle sorular açıklanmış bulunmaktadır.
  • 3172 Yönetim bilgi sistemi cevaplarda bir hata mı var ? %100 emin olduğum soru yanlış çıkıyor benmi yanlış bakıyorum.

Edit:Ben yanlış bakıyormuşum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert_frz -- 2 Haziran 2010; 16:32:20 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.