Şimdi Ara

Araba aküsü ne önerirsiniz...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 bilemedin 4 sene gidicek akü 300 350tl gecmicek sekilde
    saygılar

• mutlu, varta iyidir. hangisinin üretim tarihi yeni ise alın.

ekleme: n11de apaydınlaroto var, akü fiyatları baya iyi tavsiye ederim.
  • Yabancı olarak Varta,yerli olarak Mutlu,İnci öneririm.
  • mutlu veya inci hangisi yeni tarihliyse alıp devam edin
  • fiyatı şimdi ne kadar bilmiyorum ama varta black dynamic kullanıyorum 3.5 yıldır.

sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar.
  • Mutlu yu öneririm özellikle müşteri hizmetleri çok iyi
  • Yiğit akü fiyatları uygun ve kalitelidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoloClassic75

Yabancı olarak Varta,yerli olarak Mutlu,İnci öneririm.
    Mutlu akuyu yabancilar alali seneler oldu.

hâla yerli maliymis gibi satiyorlar.
  • Öyle bir akü yok, 300-350 TL'ye alınan akü anca şansa 3-4 sene gider ki o bile zor hatta imkansız.
  • Akü şans işidir en iyisini alırsın 2 sene gider bilinmedik bi marka alırsın 5 sene gider.O yuzden orta yollu bişey alın geçin
  • yılla önce akücüye gidip en ucuz aküyü allmıştım ,o zaman 100 liraydı hala kullanıyorum 6 yılı geçti.
    tabi 10 ayda biten aküde kullanmıştım,bildik markalardan şaşmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 21 Eylül 2020; 7:40:30 >
  • Dün 8 yıllık orjinal aküyü çıkarıp inci taktım 320 ye geldi. Vartaya 450, Bosch'a 400 fiyat verdiler.
    İnci kullanılabilir önceki aracımda kullanmıştım bir sorun yaşamadım.
  • https://www.tr.varta-automotive.com/ Şehrinizde bulunan resmi yetkili satıcıyı bulun faturası, garanti belgesi imzalı ve kaşeli bir şekilde satın alın piyasada ki akülerin çoğu sahte!
  • Yerli malı adını sanını bilmediğimiz sanayilerde satılan bölgesel akü markalarından al geç.
  • Kesinlikle Varta.
  • 12 senelik arabamın fabrikasyon aküsü 4 sene gitti. daha sonra mutlu akü aldım 8 senedir de onu kullanıyorum.
  • Yiğit Akü. Fiyat performans...
  • mutlu eski mutlu değil, varta'yı da sanırım ürettiği bilgisayar bataryalarından falan övüyorlar. illa çok özel akü arıyorsan bulabilirsen yuasa var. ama ben şahsen araba için öyle özel bir akü almam. yok şarj dinamosuydu yok bilmemneydi bir sebepten aküyü bozabiliyor otomobiller.

piyasadaki fiyat/performans açısından en makul akü inci'dir. mutlu'dan da iyi bir aküdür. eski mutlu olsa mutlu derdim ama geçti o günler.
  • "al bir inci, ol birinci"
  • Akü biraz şans işidir ama Varta kesinlikle iyi bir akü değil. Aracın servisinde takılan varta akü 1.5 senede ömrünü tamamladı. Muhtemelen hatalı üretimdi.

Birde şimdi Duracell aküler çıktı piyasaya. İyi midir kötümüdür bilemiyor insan. Çok pahalılar.

Mutlu akü aldım 6 sene boyunca kullandık. Son 1-1,5 senedir marş basarken arada tekliyordu ama bitmiyordu. Sonradan mutlu yabancılara satılmış eskisi kadar iyi midir bilmiyorum ama yerli aküler içinde Mutlu ve İnci öne çıkıyor.

Daha ucuz seçeneklere de yönebilirsin. Ben sanayiden POWERCELL diye bir akü aldım mutlunun yarı fiyatına daha 1 ay oldu ama arabanın ışıklarına can geldi resmen

Aküye çok fazla para harcamaya gerek yok diye düşünüyorum bu ucuz akü 2 sene idare etse yine farklı marka ucuz akü alırım. Bazı insanlar ise akü arabadaki en ucuz sarf malzemesi 350 lira verip inci alıyorum 4 sene rahat ediyorum diye düşünüyor. Tercihine kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PatlıcanMusakka -- 21 Eylül 2020; 17:46:51 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.