Şimdi Ara

arabadan anlayanlar çok acil yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba yardım ederseniz sevinirim arabam 1999 model hyundai accent gls 1.5 otomatik dün herşey birden bire korna sesi kısılarak başladı sonra hiç çalmadı sonra camların kapanmadığını farkettim arabanın kırmızı işıkta durduktan sonra hareket ederken ne kadar gaza yüklensemde araba 10 km yükseğe çıkmıyordu trafik felç olmuştu baktığımda araba gazı kesmiş gostergenin ışığı yanıp sönüyordu gaz bitmemişti ayrıca benzinde vardı sorunun yakıtta değildi zar zor paarkedebildim sonra 2 saat sonra tekrar geldim arabaya bakmaya şok oldum arabanın kornasında camında ve aracın gitmesinde bi sorun yoktu tamirciye götürdüm ilk başta aküdendir kesin bi bakıyım dedi sonra beni aradı ve hiç bişey bulamadığını söyledi ben şimdi nasıl güveneyim nasıl güvenip süreyim 10 gün önce amortisör ve arka viraj ön lastiklerlastikleri değişti ondan sonra direksiyon çok hassas oldu sanki azıcık çevirsem uçuyo sanki direksiyonu sıkı sıkı tutuyorum o yüzden rot ayarıda yapılmıştı ama imdi benim asıl sorunum araba neden gitmedi ve bütün hayati fonksiyonları durdu sonra hiç bişey olmamış gibi tekrar çalıştı bilen arkadaşlar yardım edin teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.