Şimdi Ara

arabadan anlayanlar lütfen bir yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sevgili dostlar 2. el arabadan pek anlamadığımdan, ve istanbulda gerçekten bu işin kurtları beni ham yapar korkumdan 0 kilometre araç almaya karar verdim
    bu gün
    peugeot 207 Premium 70hp hdi----------33.200 a.teslim

308 Comfort (stil paketli) 1.6 90hp hdi-----------36900 a.teslim

Opel corsa 1.3 cdti75 hp enjoy standart pack opak----------31600 a teslim
    1.3 90hp 6 vites ----------33.000 a teslim

hepsine bindim baktım test ettim sizce artıları eksileri nelerdir ne diyorsunuz ben para konusunda her seçeneği alma gücündeyim ama istediğim bu araçların ara hızlanmaları sürat meraklısı olmadığım için konfor daha ağır basıyor bu arada 207 yi daha gürültülü ve sert buldum
    sizlerin deneyimlerinden faydalanarak karar vereceğim
    herkeze şimdiden teşekkürler

• izmirde oturuyorum bu hafta istanbuldan araba aldım. 02. el citroen bayiinden. orda baktıramadım ancak burda kendi servisimde incelettim boya bile yok dediler ve çok memnunum. fiyatıda uygundu.
  • saydıgın arabaların içerisinde tabiki 308
  • bencede 308...
  • C sınıfı olarak 308 diyorum. B sınıfındaysa Corsa diyorum. Ama 1.3 90 HP olan model. 207 Premium 70hp hdi 33.200 alacağına 90'lık Corsa alırsın daha iyi
  • Konfor demişsin. O zaman 308 öneririm ama mutlaka stilpaket olsun daha hoş duruyor araç. hem mp3 çalarlı oluyor.
  • benim 207 de agzim yandigi icin, yeni cikan bi araci hurraaa gidip hemen almak tartisilir bence. ben 207 yi nerdeyse cikar cikmaz aldim fakat cok fazla parcasi degisti. simdi bakiyorum yeni cikan modellere genelinde benim yasadigim sorunlarin asildigi falan yaziyo. aracimdan cok cok cok memnunum orasi ayri mesele..

bu arabalar arasinda zaten 308 üst segment. ben auris ve toyota corolla ya da bakilmasini oneririm. ayrıca yeni golf ve megane da yolda..

digerleri arasindan da kesinlikle 207!! internetteki butun testlere bakip karsilastirma yapin 207 onde gelecektir..bu arada dynamic olsun premium degil.. ayrica biraz yuksek fiyat soylemisler. 1.6 hdi alınır o fiyata.
  • peugeot 308 den sasma
  • ben olsan 308 alırım araç yeni çıktı en az 3-4 sene kasa değiştirez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.