Şimdi Ara

Arabanın altında yağ damlıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese kazasız bir gün diliyorum.Arkadaşlar dün akşam saatlerinde aracımla geri geri çıkarken sanki bir yere vurmuş gibi ses geldi.Bu ses önde meydana geldi...park ettiğim yer biraz eğilimli ama arabanın altını vurmak mümkün değil hatta imkansız.arabanın altına yattım hiç sürtme yada vurma belirtisi yoktu.Sabah kalkıp tekrar baktığımda yap damlıyordu.Sizce sorun nedir.Pazartesi servise götürcem.Korkum kartel delinmiş olması yada direksiyon hidroliğin zarar görmiş olmasından korkuyorum.Öyle bir durum varsa maliyeti ne olur.Şimdiden cevaplara teşekkür ederim.

• Yazmayı unuttum aracım suzuki sx4 gl 2011 model arachenüz 6000 km de
  • quote:

Orijinalden alıntı: birdenbire

Yazmayı unuttum aracım suzuki sx4 gl 2011 model arachenüz 6000 km de

kardeş.. son durum nedir ?? aynı model bendede var.. problem ne durumda nasıl çözüldü. yazarsan sevinirim..
  • birdenbire kullanıcısına yanıt
    selam hocam şanzman yağı olma ihtimali var bazen oyle kronik seyler olabiliyor..aracı lifte kaldırıp yeni bi tıpa kestirt ustaya
  • kötükedi_Şerafettin K kullanıcısına yanıt
    Son durum bekledim ve bir daha yağ damlamadı.Genel olarak konuyu konuştuğum ustalar direksiyon hidroliğin fazla zorlamaktan kaynak yağ tahliyesi yapabileceğini söylediler.2 Hafta önce aracımı sattım.Şimdi golfe biniyorum kafam rahat. :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.