Şimdi Ara

Arabayı Duvara Sürttüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
6.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir öküzlük sonucu göre göre arabayı duvara sürttüm resimler aşağıda ne işlemler gerekiyor nekadar maliyet çıkar fikir verebilirmisiniz..

Arabayı Duvara Sürttüm

Arabayı Duvara Sürttüm

• geçmiş olsun.sıkma canını.200 tl sıkışmış kapıya.
  • 200 ₺ halledermi . Eskisi gibi olurmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

Bu mesaj silindi.
    benim aracım gri renkdi başka bi araca sürtmüştüm arabam boydan boya çizilmişti siyahtı kapı boydan boya eve geldim benzin ve pamukla sildim çıktı sizin araçda öyle yapılabilir ama temizledikden sonra bi pasta cila iş görür
  • Yardım istediğim kısım öküzlük konusu değil kardeşim. acele etmemden dolayı böyle bir olay yaşadım.
  • cem1907 C kullanıcısına yanıt
    Bende direk çizik var boya kalktı ilk anda bi bezle sildim de. Arka çamurluğun orda ezilmeler var ve on kapının boya kalkmış. İnşallah düzgün yapılabilir.
  • ankarada onerebileceğiniz yer varmı arkadaşlar
  • Ehliyeti ilk aldığım zamanlarda bende AVM kapalı otoparkın da böyle bir olay yaşamıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41D8E7635 -- 29 Mart 2016; 22:56:35 >
  • Boya kalkmış eskisi gibi olsun derseniz 3 parça boyası var ne 200 tlsi yaklaşık 750-1000 tl civarı
    Renk kırmızı olduğu için yama tutmaz pasta cila attırın binin gitsin kimseye komple boyalı aracı anlatamazsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

Boya kalkmış eskisi gibi olsun derseniz 3 parça boyası var ne 200 tlsi yaklaşık 750-1000 tl civarı
    Renk kırmızı olduğu için yama tutmaz pasta cila attırın binin gitsin kimseye komple boyalı aracı anlatamazsınız
    Büyük bir sıkıntı yok geçmiş olsun
    Cana gelmesin yeter
    Bu tip şey için kızmayın kendinize
  • Gecmis olsin fotodan birsey demek zor ama sadece camurlugu boyatip digerleri rötüşlenip kurtarilabilir sanki.

Bu arada Araba accent milenium lastikler de 13/14 inç petlas değil mi ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozak07 -- 29 Mart 2016; 23:12:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozak07

Gecmis olsin fotodan birsey demek zor ama sadece camurlugu boyatip digerleri rötüşlenip kurtarilabilir sanki.

bunun için araba boyatılmaz. satarken adam açar ağzını şurda boya var burda boya var. sağlam bir rütuş ile eskisi gibi olmasa da eskisine çok yakın yapılabilir.

ha ben hayatta böyle binmem illa boyatıcam diyosan da sağdan soldan çek fotolarını iyice sakla. satarken ilana bundan dolayı boyattım dersin.
  • Ns_Lion N kullanıcısına yanıt
    Hocam bence nazarlık olarak dursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: AxiZebaniA

Kaportada hasar olmadığı için sadece boya yeterli olur pasta cilalık iş değil çizikler oldukça derin gibi gözüküyor.Ön ve arka kapı rötuşlanır ama oldukça belli eder dışarıdan fazla belli olmasa bile sizin gözünüz direkt oraya kayar şahsen ben olsam fotoğraflarını çeker boyatırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuzminRahTs?z!

Kaportada hasar olmadığı için sadece boya yeterli olur pasta cilalık iş değil çizikler oldukça derin gibi gözüküyor.Ön ve arka kapı rötuşlanır ama oldukça belli eder dışarıdan fazla belli olmasa bile sizin gözünüz direkt oraya kayar şahsen ben olsam fotoğraflarını çeker boyatırdım

Alıntıları Göster
    parça boya 150-200 arası değişiyor, 3 parça var tahmini 500 tlye anlaşırsın. yukarda arkadaş 750-1000 demiş lakin 1500 e aracı komple boyuyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tristran

parça boya 150-200 arası değişiyor, 3 parça var tahmini 500 tlye anlaşırsın. yukarda arkadaş 750-1000 demiş lakin 1500 e aracı komple boyuyorlar

Alıntıları Göster
    Gecmıs Olsun cook ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozak07

Gecmis olsin fotodan birsey demek zor ama sadece camurlugu boyatip digerleri rötüşlenip kurtarilabilir sanki.

Getz gibi gördüm ben.
  • quote:

Şu nazarlik olayina nasil katlaniyorsunuz ?

Benim kaputta ufak tefek tas izleri var arabayi yikatip kendim silerken deli oluyorum onlara
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Hocam valla öyle takıntılarım yok ufak tefek taş izlerine takılmayın bence bırakın kalsın
  • quote:

Bu nazarlık için sanki biraz büyük.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.