Şimdi Ara

araç kamerası aküyü bitirir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar. tosy marka(https://www.google.com.tr/search?q=tosy+kamera&prmd=vin&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjQ45KXuJ3KAhVIiCwKHWmqCjYQ_AUICCgC#imgrc=hu8SVIOV-rvslM%3A) araç kameram var ve çakmaklığa takıyorum. araç 2015 style octavia. kontağı kapatınca çakmaklıktaki elektrik kesilmiyor. önceki araçta kesiliyodu.elektrik kesilmediği için kamera da kapanmıyor. araçtan her inişimde kabloyu çıkartmak, binince de takmak durumunda kalıyorum. eğer inince kabloyu çekmezsem akü biter mi, biterse ne kadar süre sonra biter? diğer sorum da bu araçta kontak kapatınca çakmaklığın da elektriğinin kesilmesi ayarlanabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mutdos M kullanıcısına yanıt
    Aküden güç alan herşey, zamanla aküyü zayıflatır ve bir gün bitirir.
    Aracını yazmamışsın ama normalde kontağı kapatıp aracı kilitlediğinde çakmağa giden gücün de kesilmesi gerek. Kesmiyorsa sorun olmalı.
  • Gecenki acilmis konuyu sandim. Aramalarda cikmasi lazim. Cevap su. Alarmli arabalarin akusu bitiyor mu? Hayir. Cekecegi cok az bir akim sorun olmaz. Takili kalsin bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: yolcum

Aküden güç alan herşey, zamanla aküyü zayıflatır ve bir gün bitirir.
    Aracını yazmamışsın ama normalde kontağı kapatıp aracı kilitlediğinde çakmağa giden gücün de kesilmesi gerek. Kesmiyorsa sorun olmalı.

Araç da kamera da yazıyor soruda

• Araç aküsünde sıkıntı yoksa kesintisiz olarak ve aküye zarar vermeden 4-5 gün çalıştırır.
    Araç kapıları kilitlendikten bir süre sonra enerjisini keser, sadece sistemi kontrol etmek için belirli süreler içinde kendini kontrol eder.
    Bence bu konuda dikkat etmen gereken husus uzun süre boşa çekim yaparak kameranın-kartın ömrünün kısalması. Bir olay olursa kaydederim diyebilirsin ama olay olduktan sonra yaklaşık 5-6 saat sonra o kayıtlar silinir üzerine yeni kayıtlarla devam eder.
    ayrıntılı bilgi için konu linki:http://forum.donanimhaber.com/m_74988670/f_//tm.htm#74988670
  • Hayır şarj eder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de skoda vardı ve o araçlar dediğiniz gibi elektriği kesmiyor ve ben kesinlikle takılı kalmasını tavsiye etmem zaten kış vakti akü durduğu yerde bile zayiflar birde ek olarak kamerayı yüklemeyin.çözüm ise bir elektrikçiye gideceksin cakmaklığı kontaga bağlayacak

• Her gün kullanılan araç da bitirmese de akünün gücünü zayıflatır. Öyle olmasa idi araç içindeki tavan lambaları bile bir kaç dakika sonra elektrik devreden çıkması ile sönmezdi. Bence takılı bırakmayın.
  • Araçta ayar yok mu?

• bu kamera işi zorunlumu olucak?
    baya işlenıyor buralardada

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

bu kamera işi zorunlumu olucak?
    baya işlenıyor buralardada

Keşke zorunlu olsa geçen yayanın hatası yüzünden yaya ya çarptım ve çocuk korkup kaçtı.Daha sonrasında eğer çocuğa bişey olsaydı derdimi nasıl anlatırdım diye düşündüm ve anlatamazdım.Direk gidip bir kamera aldım.Gerçi bizim milletimiz ilk yardım setini ve yangın tüpünü bile sadece muayneye gideceği zaman emanet alıyor bunu mu alacaklar
  • hsn_33 kullanıcısına yanıt
    şu bim deki kamera nasılkı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

şu bim deki kamera nasılkı?

Aynısını kullanıyorum ben vatandan 50 tlye almıştım aman aman bir kalite bekleme sadece derdini anlatacak kadar görüntü kalitesinde çekim yapıyor

• Akü kaç amper?
    Kamera kaç ma ile çalışıyor?

Bu soruların cevabı size sorduğunuz sorunun da yaklaşık cevabı verecektir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.