Şimdi Ara

Archer-Cold

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • başlıktada yazdığım gibi arscher ım ve cold olarak frost aldım, sadece int bastım, ilk başlarda herşeyi takır takır indiriyordum ancak şimdi hep cold a skill point kalmıyo, hemde çok kolay ölüyorum, bundan sonra str mi basayım? yada archer skillerine colddan daha az mı önem vereyim?

• ben de senin gibi yaptım lvl 20 olmasını bekliyorum. skill reset yapacağım archer hiç bir işe yaramıyacak sanırım.int çi açmak iyi değilmiş bunu anladım. canın çok olacak hemen yatmayacaksın.
    bana birisi söylese en iyi atak yapan int ci şu.
    en iyi atak yapan str ci şu diye güzel olacaktı başlarken formun her satırını aradım tam belli etmemişler.
    adamı donduruyorsun ama sana bi defa vursa ölüyorsun zaten.
    bana yeni karakter açmam için neyi tavsiye edersiniz?(int için ne tavsiye edersiniz?)
    en iyi atak yapan hangisi mesela kendi sınıfındaki yaratıklara kaç vuruyor.
  • bu yazı sanırım sana yardımcı olur... bence iyi bir değerlendirme...
    _ANIL_ isimli arkadaşımızın yazısından alıntıdır...

Ben charların özelliklerini kısa kısa yazıyım sen buradan kendine uygun bir build yaparsın...

Full str blade

PvP nin en iyisidir.. En yüksek defans gücüne sahip chardır..Tek kelime ile ölümsüzdür..
    Mvp nin en kötüsüdür..Sabır isteyen bir chardır kolay level kasamazsın..

Full str glavie

PvP de blade den sonra 2. en iyidir..Blade e göre daha çok hpsi olur ( heuksal pasif sayesinde )..Buna karşılık defansı blade e göre daha zayıftır..
    MvP de blade e göre daha iyidir..En büyük avantajı (spearla birlikte) stun yapabilme özelligidir..

Full int sword ( Benim Favorim )

PvP de yukarıdaki 2liyi zorlayacak kapasitedir..Defans gücü oldugu için diğer int charlara göre daha dirençlidir..
    MvP de de gayet iyidir..kolay level kasılır..Speardan sonra en çok damage veren chardır..

Full str archer

PvP de tüm str charlar gibi bu charda iyidir...
    MvP de ise diger str charlara göre daha avantajlıdır..Diğer ikisinden çok daha rahat level kasar..
    Archerların dezavantajı düşük defans güçleri ve az damage vermeleridir.. Avantajı ise uzaktan yanınıza gelmeden monster kesebilmeleridir..

Full int spear

PvP de int archerdan sonra en kötüdür..
    MvP de ise int archerdan sonra en iyidir.. Oyun içinde en fazla damage veren chardır..En yüksek vuruş gücü bu chara aittir..pasif skill sayesinde extra hit point alır..

Full int archer

PvP nin en kötüsüdür.Bu charı hybird diye tabir edilen pure olmayan charlar bile devirir..2 int 1 str veya 2 str 1 int gitmiş herhangi bir char bile int archerı keser..
    MvP nin ise en iyisidir..En kolay leveli bu charla kasarsınız..Uzaktan tek ok ile monsterleri kesebilirsiniz..

Kısaca charlar bu şekildedir.. 10 üzernden pvp ve mvp için puan vermek gerekirse ;

PvP MvP
    Full str blade 10 3
    Full str glavie 9 6
    Full int sword 8 8
    Full str archer 7 7
    Full int spear 5 9
    Full int archer 3 10

Bunlar benim şahsi görüşümdür.. Bu charlar içerisinde pvp ve mvp dengesi max. düzeyde olan sword char bence oyunun en iyisidir.. Level kasmasıyla da pvp dirençliliği ile de oyunun en iyisi gözüyle bakıyorum bu chara..

Tabi buradaki puantajlar item ve silahların özeliklerine göre değişir.. Full int archer komple bir som setle karşınıza çıkarsa yardıma ihtiyacınız olacaktır..Bunun gibi major durumları görmezden gelerek yapılan bir degerlendirmedir..

Force skillerine gelince..

Cold : Rakibi dondurur yavaşlatır...En az damage veren elementtir..
    Light:Rakibin parry ratiosunu azaltır..Orta düzeyde damage verir.. Fakat sizi daha seri kılar..
    Fire : En yüksek damage veren elementtir..

Şahsi görüşüm fire veya cold ana skill olarak seçilip lightın yardımına başvurulmalıdır..Light yardımcı skill konumunda olmalıdır..yüksek damage vermek istiyorsanız fire..az hasar almak istiyorsanız da cold seçilmelidir.. light serisinde ise gerekli bufflar ve hız skili ile nukerler için light nukesi çok işe yarıyacaktır..

Oyunda genel olarak 2 tip yapılanma vardır.. biri nuke atan nukerler..bir digeri ise tank olan tankerler.. Nukerler full int grubu tankerler ise full str gurubudur..Tercih sana kalmış zevkine göre diledigin yapılanmayı kendin belirliyeceksin..

Teşekkürler..

• Tüm bu bilgiler ışığında bir konuda daha değerlendirme yapmanızı rica edebilirmiyim mesela örnek olarak
    full str yapmış olası en mükkemel zırh ve itemler ile donatılmış 65 lvl bir sword char için en uykun force cold mudur ice midir light mıdır?

Ve skill point ve lvller nasil sıfırlanır veya mümkünmüdür

teşekkürler
  • pardon skill resetleme ile ilgili bilgileri edindim. Ancak kafama takilan şuki her turlu çevre etkenin eşit olduğu iki charda ICE ın 100 damage aldığı yerde Fire kaç alir yani bu oran yaklaşik olark ne kadardır bilen varmı bilmiyorum ama biri encok damage veren digeri en az veren şeklinde biliniyor ama aradaki oran nedir herhangi bir değer göremedim.

Bide bu itemleri elixir ile update ediyoruz ama scroll seçme şansımız yokki nayt onlayn da oldugu gibi yani atiyorum bir ayakkabıya int bonus vermek istedigimizde bu update i nasil yapabilirizki elixir koyup peşine onu yerleştirsek gider defansını bir attırır :) yani str ya int bonusu veya buna benzer bonuslari itemlere eklemek bu oyunda nasil oluyor bilen varmı arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Core0x7bf2

pardon skill resetleme ile ilgili bilgileri edindim. Ancak kafama takilan şuki her turlu çevre etkenin eşit olduğu iki charda ICE ın 100 damage aldığı yerde Fire kaç alir yani bu oran yaklaşik olark ne kadardır bilen varmı bilmiyorum ama biri encok damage veren digeri en az veren şeklinde biliniyor ama aradaki oran nedir herhangi bir değer göremedim.

Bide bu itemleri elixir ile update ediyoruz ama scroll seçme şansımız yokki nayt onlayn da oldugu gibi yani atiyorum bir ayakkabıya int bonus vermek istedigimizde bu update i nasil yapabilirizki elixir koyup peşine onu yerleştirsek gider defansını bir attırır :) yani str ya int bonusu veya buna benzer bonuslari itemlere eklemek bu oyunda nasil oluyor bilen varmı arkadaşlar

bu elixir olayını bende tam anlamadım ancak bi silaha int yada str kazandırma diyer bir şeye rastlamadım yani silaha elixir basınca kalkanın block ratio su yada silahın critical ı artmıyor (eğer bonusları varsa onları kaybetme ihtimali var silahın kaybolduğunu hiç görmedim )yani upgrade olayında fazla bi seçeneğimiz yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.