Şimdi Ara

Arkadaşlar acil yardımınız gerekli çok önemli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birisine bazı resimler gönderip acı gerçeği öğrenmesini sağlamam gerekiyo (aldatma olayı)
    Bunun için ne gibi bi yol izleyebilirim.Şu an bütün gîrdiğimiz sitelerin kayıdı olsun
    Mobesa kameraları olsun elimi kolumu bağlıyo.Yurt dışına watsapptan resîmleri yollayıp
    Ordan mail attırmayı düşünüyorum hiç bir iz kalmaması içîn.Hiç bir türlü iz bırakmamak için ne yapabilirim?

• arkaemli olsaydı yardım ederdim ama önden olmaz...
  • Bir internet kafeye gir at .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlayamadım kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: Woss

Bir internet kafeye gir at .

Mobesalar veya cafenin ip adresinden bulunup cafede ki kameradan tespit edilebilir.Ayrıntıya giremiyorum ama çok hassas bi konu o yüzden çok önemli

• cevresnde we icnde kamera sistemi olmayan bi intrnt kafye gdp proxy web sitelrndn hrhangi bri uzerndn tek kullanımlk mail adresi alıp bu seklde gondreblrsn

• quote:

Orijinalden alıntı: dalavere

cevresnde we icnde kamera sistemi olmayan bi intrnt kafye gdp proxy web sitelrndn hrhangi bri uzerndn tek kullanımlk mail adresi alıp bu seklde gondreblrsn

Bunu bi değerlendiriyim kardeşim çok sağol

• Bence kamerasi olmayan bi net kafeye git yoldada gozukmemeyw calis pc ye hot spot shield indir united kingdomdan yeni bir e posta al salla mesaji diger alternatif olarakta bana yolla ne gerekse yaparim ben sıkıntı yok :)

• quote:

Orijinalden alıntı: abbfb

quote:

Mobesalar veya cafenin ip adresinden bulunup cafede ki kameradan tespit edilebilir.Ayrıntıya giremiyorum ama çok hassas bi konu o yüzden çok önemli

Devlet meselesi gibi birşeyse kesinlike bulunursun bir yol var ki bu tek yol ' tespit edilemezsin ' sanmıyorum ama google da milyonda bir ihtimal bulabilirsin belki yabancı kaynaklardan ( bizede prof. anlatmıştı ) , ancak öyle . Ben bu olaya karışmak istemem . Şöyle diyim bulmak isterlerse sen o dosyayı senin bilgisayarında kopyalayıp arkadaşına usb, cd veya herhangi birşey ile elden verip o arkadaşın gönderse bile yine bulunabilirsin eğer bulmak isteseler .

• quote:

quote:

quote:

Devlet meselesi gibi birşeyse kesinlike bulunursun bir yol var ki bu tek yol ' tespit edilemezsin ' sanmıyorum ama google da milyonda bir ihtimal bulabilirsin belki yabancı kaynaklardan ( bizede prof. anlatmıştı ) , ancak öyle . Ben bu olaya karışmak istemem . Şöyle diyim bulmak isterlerse sen o dosyayı senin bilgisayarında kopyalayıp arkadaşına usb, cd veya herhangi birşey ile elden verip o arkadaşın gönderse bile yine bulunabilirsin eğer bulmak isteseler .

Devlet meselesinden bile beter bi iş malesef.Ben kötü niyetim olmadan yanlış bişey yapıp çok feci şeylere şahit oldum.O yüzden hiç iz olmaması lazım

• para sorun dgl drsende 2.el wirelsli bi cep telefnu alp wirels sfresni bldgn bi kafenin yanına gdp ama gtmdn once telefnda btun ayarlamaları yapıp sdce bglantı kurup gondre bsack seklde telefnu kulagna koyup konusyrms gbı ypark kafnın ynındn gecrkn gondrblrsn weya bi arac icersndn. Her turlu senaryo yazarm dostm

• quote:

Orijinalden alıntı: TownSportif

Bence kamerasi olmayan bi net kafeye git yoldada gozukmemeyw calis pc ye hot spot shield indir united kingdomdan yeni bir e posta al salla mesaji diger alternatif olarakta bana yolla ne gerekse yaparim ben sıkıntı yok :)

Eyvallah kardeş düşünmen yeter de o iş olmaz,diğer dediğine bi bakıcam çok sağolasın

• yurt dışından arkadaşlardan istesem sote bir yere gidip yaparlar ama öyle bir anlattın ki yani altı üstü bir aldatma, niye bu kadar büyüdü olay : )

• quote:

quote:

quote:

quote:

Devlet meselesinden bile beter bi iş malesef.Ben kötü niyetim olmadan yanlış bişey yapıp çok feci şeylere şahit oldum.O yüzden hiç iz olmaması lazım

Eğer o dosya senin bilgisayarına veya telefonuna girmişse kesinlikle bulunur . Veri resim ise fotoğrafını sana ait olmayan bir telefonla çekip sana ait olmayan bir usb ile sana ait olmayan bir bilgisayardan gönderebilirsin .
    Benden bukadar :)

• Neye sahit oldun sen bu kadar onemli ve gizli :/

• quote:

para sorun dgl drsende 2.el wirelsli bi cep telefnu alp wirels sfresni bldgn bi kafenin yanına gdp ama gtmdn once telefnda btun ayarlamaları yapıp sdce bglantı kurup gondre bsack seklde telefnu kulagna koyup konusyrms gbı ypark kafnın ynındn gecrkn gondrblrsn weya bi arac icersndn. Her turlu senaryo yazarm dostm

Bu taktik süpermiş valla,tek sıkıntı mail veya artık ne ile yollicaksam saatinin çıkacak olması ve o saattin mobesalarda çıkabilecek olması.Dediğim gibi mevzu çok derin,olay bittikten sonra eminim bulmak için her yolu denicekler

• quote:

para sorun dgl drsende 2.el wirelsli bi cep telefnu alp wirels sfresni bldgn bi kafenin yanına gdp ama gtmdn once telefnda btun ayarlamaları yapıp sdce bglantı kurup gondre bsack seklde telefnu kulagna koyup konusyrms gbı ypark kafnın ynındn gecrkn gondrblrsn weya bi arac icersndn. Her turlu senaryo yazarm dostm

Çok kolay bulunur .

• Tekrar soruyorum ne bu olay ya cok merak ettim neden bu kadar gizli ve onemli

• Arkadaşlar olay aldatma olayı,kadının bir arkadaşımı (karı koca) aldatması.Çocukları var olayın sonu nereye gider bilemem.Ama içim içimi yiyo bunu bilmesi gerek benim yakaladığımı da bilmemeleri.Sonuna kadar araştırılacağından da eminim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.