Şimdi Ara

ARKADAŞLAR BUNDAN SONRA TÜM SORUNLARINIZI BURAYA YAZINIZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
0
Favori
7.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık bundan sonra yardım için konu açmak yok.Tüm öğrenmek istediklerinizi buraya yazıcaksınız ve bu sitedeki değerli üyeler tarafından incelenip bilgileriniz size cevap olarak vericektir.OK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duello kralı -- 23 Mayıs 2007; 13:31:17 >

• İyi yapmışsın ama bazı kişiler buraya bakmadan direk Yardım için yeni konu açacaklardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr_trainer

İyi yapmışsın ama bazı kişiler buraya bakmadan direk Yardım için yeni konu açacaklardır.
    kankalar ben oynunu indirdim ama kuramıyom anlatın lütfen nasıl olcak resimli anlatırsanız iyi olur lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: kosu_basladı_

kankalar ben oynunu indirdim ama kuramıyom anlatın lütfen nasıl olcak resimli anlatırsanız iyi olur lütfen

Alıntıları Göster
    OK ben resimli olarak halledicem ok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duello kralı -- 23 Mayıs 2007; 13:31:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: duello kralı

OK ben resimli olarak halledicem ok.

Alıntıları Göster
    bak nerden indirdiysen vardır ondan ben indirdim orda öretio zaten nası neppceni fln.

• quote:

Orijinalden alıntı: kosu_basladı_

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: kosu_basladı_

kanka bak orada indirdiğin yerde oyunun kurulumumu ne yazıyo ona tıkladığında sana resimli anlatımla gösteriyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: RaisliN

quote:

Orjinalden alıntı: kosu_basladı_

kanka bak orada indirdiğin yerde oyunun kurulumumu ne yazıyo ona tıkladığında sana resimli anlatımla gösteriyorlar.

Alıntıları Göster
    Resmini bulamadım sana söyle açıkliyim.
    1.İndirdiğin dosyaları çıkart.
    2.Çıkardığın dosyalarda (yeşil)renkli ''M''logolu install görceksin.Hiçbirşey demeden tamam deyip yükle.
    3.oyun dosyası çıkıcaktır.Hile için joe the passion konusuna bak resimli gösterim var.ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duello kralı -- 23 Mayıs 2007; 13:31:56 >

• quote:

Resmini bulamadım sana söyle açıkliyim.
    1.İndirdiğin dosyaları çıkart.
    2.Çıkardığın dosyalarda (yeşil)renkli ''M''logolu install görceksin.Hiçbirşey demeden tamam deyip yükle.
    3.oyun dosyası çıkıcaktır.Hile için joe the passion konusuna bak resimli gösterim var.ok

Alıntıları Göster
    Beyler ben şu YUGIOHTURK sitesine üye oluyorum ama bir türlü aktive edemedim yardım edermisiniz.Mailin nereye gönderildiğini bilen varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duello kralı -- 23 Mayıs 2007; 13:32:11 >

• quote:

Beyler ben şu YUGIOHTURK sitesine üye oluyorum ama bir türlü aktive edemedim yardım edermisiniz.Mailin nereye gönderildiğini bilen varmı?

Alıntıları Göster
    Junk Mail(Önemsiz Posta) bölümüne bak. bazen aktifleştirme mesajları oraya geliyor.

• quote:

Junk Mail(Önemsiz Posta) bölümüne bak. bazen aktifleştirme mesajları oraya geliyor.

Alıntıları Göster
    Öyle diyorsunda ben 2 kez üye oldum ama iki kezde mesaj ortada yoktu.Bana resimli gösterebilirmisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duello kralı -- 23 Mayıs 2007; 13:32:33 >

• quote:

Öyle diyorsunda ben 2 kez üye oldum ama iki kezde mesaj ortada yoktu.Bana resimli gösterebilirmisin.

Alıntıları Göster
    Posta bölümün türkçe ise işimiz daha kolay...

1) İlk önce POSTA'yı seçicez. Üstteki seçeneklerde yazıyor onu seçicez. Resimdeki şekilde.

2) Daha sonra sol taraflarda resimdeki gibi seçenekler olacak. Ordaki ÖNEMSİZ POSTA'yı seçicez. Zaten orda bakılmamış mesaj varsa yanında (x) yazar. X=Okunmamış mesaj sayısı.

Eğer bunlar ingilizce ise İngilizce yazıyor olacaktır. Aynı şekilde yap.

• quote:

Posta bölümün türkçe ise işimiz daha kolay...

1) İlk önce POSTA'yı seçicez. Üstteki seçeneklerde yazıyor onu seçicez. Resimdeki şekilde.

2) Daha sonra sol taraflarda resimdeki gibi seçenekler olacak. Ordaki ÖNEMSİZ POSTA'yı seçicez. Zaten orda bakılmamış mesaj varsa yanında (x) yazar. X=Okunmamış mesaj sayısı.

Eğer bunlar ingilizce ise İngilizce yazıyor olacaktır. Aynı şekilde yap.

Alıntıları Göster
    Bi deniyim yardımın için sağol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duello kralı -- 23 Mayıs 2007; 13:32:49 >

• quote:

Bi deniyim yardımın için sağol.

Alıntıları Göster
    ağ üzerinden nasıl oynıcaz? hamachiyi yükledim ama nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: chackal

ağ üzerinden nasıl oynıcaz? hamachiyi yükledim ama nasıl?

Alıntıları Göster
    hamachi programında yapacağın iki seçenek var. Dişlinin sonundaki üçgene tıkladıktan sonra birinden aldığın hamachi ağ nick ve şifresini JOİN EXİSTİNG NETWORK tuşuna basıp boşluklara gerekli nick ve şifreyi yazacaksın ok. üste nick alta şifre yazıcaksın OK.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duello kralı -- 23 Mayıs 2007; 13:33:06 >

• quote:

hamachi programında yapacağın iki seçenek var. Dişlinin sonundaki üçgene tıkladıktan sonra birinden aldığın hamachi ağ nick ve şifresini JOİN EXİSTİNG NETWORK tuşuna basıp boşluklara gerekli nick ve şifreyi yazacaksın ok. üste nick alta şifre yazıcaksın OK.

Alıntıları Göster
    ya arkadaşlar joey de insatal yapmıyom joey_pc yapıyom ama hata veriyor kapanıyor yardımınız için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgekisi

ya arkadaşlar joey de insatal yapmıyom joey_pc yapıyom ama hata veriyor kapanıyor yardımınız için teşekkürler.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: bilgekisi

yüklerken oluyorsa dosyaları dışarı çıkarmamışsındır.
    oyunda ise yüklerken bi yerde hata yapmışsındır.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: bilgekisi

yüklerken oluyorsa dosyaları dışarı çıkarmamışsındır.
    oyunda ise yüklerken bi yerde hata yapmışsındır.

Alıntıları Göster
    ARKADAŞLAR BU KAİBANIN DİĞER OYUNU NASIL BİRŞEY GÖZTERİRMİSİNİZ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duello kralı -- 23 Mayıs 2007; 13:33:30 >

• quote:

ARKADAŞLAR BU KAİBANIN DİĞER OYUNU NASIL BİRŞEY GÖZTERİRMİSİNİZ?

Alıntıları Göster
    nasil açiliyor yu gu oh

• quote:

Orijinalden alıntı: yu_gi_tolga

nasil açiliyor yu gu oh

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: yu_gi_tolga

nasil açiliyor yu gu oh

soruyu açsan?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: yu_gi_tolga

nasil açiliyor yu gu oh

soruyu açsan?

Alıntıları Göster
    tolga bunu birçok yerde açıkladık halamı soruon
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.