Şimdi Ara

Arkadaslar iPhone 5 mi ? Yoksa Note 2 mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bu konuda kararsiz kaldim. Sizce iphone 5 mi yoksa note 2 mi yaklasik olarak 3 4 senedir max os x ve iphone kullanicisiyim ve acikcasi iphone dan sıkıldım. Ama gene kararsizim sonucta o kadar para vericez cope atmamak gerekir sizce hangisini tercih edersiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webstern -- 18 Şubat 2013; 2:54:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Galaxy s4

• iphone 5 e destek 2 yıl daha gelecektir ama note 2 nin özellikleride çok güzel karar senin
  • quote:

Orijinalden alıntı: webstern

Arkadaslar bu konuda kararsiz kaldim. Sizce iphone 5 mi yoksa note 2 mi yaklasik olarak 3 4 senedir max os x ve iphone kullanicisiyim ve acikcasi iphone dan sıkıldım. Ama gene kararsizim sonucta o kadar para vericez cope atmamak gerekir sizce hangisini tercih edersiniz ?

iphone 4s kullanıyordum bir hevesle s3 aldım.Başlarda cazibesi güzel geldi android ve büyük ekranın ama sonra 4s i mumla ara oldum çok pişman oldum.Kaldıki note2 de sagdan soldan çok kullanmışlıgım var oda kötü.şimdilerde s3 ü satıp iphone 5 almaya çalışıyorum.Bende senin gibi ios dan iphonedan sıkılarak geçtim ama emin ol sonra mumla arıyacaksın,kişiden kişiye degısır tabi belkıde memnun kalırsın ama benım dusuncem bu yonde.İphone 5 derim..Kaldıkı sen 3 4 sene dır kullanıyorum dıyorsun ıosu ve ıphone u bır kac ay desen zorlanmazsın derim.Bende 4 senedır ıphone kullanıyordum bu arada..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lingua__Franca -- 18 Şubat 2013; 19:55:57 >

• Büyüklüğüne alışırsan note 2 yi dene iphone dan sıkıldıgım için geçmiştim kendine göre artıları eksileri vardır ama denemek lazım ios ios nereye kadar hep aynı kutucuklar aynı arayüz sıkıyor insanı :)
  • note2 ama s4ü bekle

• 4S'ten Note 2'ye geçmiş biri olarak kesinlikle Note 2 derim. İnan dua edersin
  • Inan dua edersin inan mumla ararsın bu ne hacı ? eger telefonlarla aran iyi ise note 2 al telefonu at gibi koştur yok anlamam diyorsan ikisinden birini al farketmez çünkü bilmeyen birisi en fazla internet müzik video film tempıl ran 2 sabvey sörf falan takılır bu ikisini de iki telefonda yapıyo. Güncelleme işinide takma kafana kafana note 2 android 5.0 key liem pie alacaktır ve 3.000+mah pilide üstüne pasta olur ama dev gibi telefon kasamam o kadar şeyle ugraşamam diyorsan al iphone kullan.

• kimse kimseyi kandırmasın. bundan sonra samsung ..

iphone efsanesi bitmiştir.
  • Note 2 tabii ki
  • Note 2 ama büyüklüğü sorun değilse tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lingua__Franca

quote:

Orijinalden alıntı: webstern

Arkadaslar bu konuda kararsiz kaldim. Sizce iphone 5 mi yoksa note 2 mi yaklasik olarak 3 4 senedir max os x ve iphone kullanicisiyim ve acikcasi iphone dan sıkıldım. Ama gene kararsizim sonucta o kadar para vericez cope atmamak gerekir sizce hangisini tercih edersiniz ?

iphone 4s kullanıyordum bir hevesle s3 aldım.Başlarda cazibesi güzel geldi android ve büyük ekranın ama sonra 4s i mumla ara oldum çok pişman oldum.Kaldıki note2 de sagdan soldan çok kullanmışlıgım var oda kötü.şimdilerde s3 ü satıp iphone 5 almaya çalışıyorum.Bende senin gibi ios dan iphonedan sıkılarak geçtim ama emin ol sonra mumla arıyacaksın,kişiden kişiye degısır tabi belkıde memnun kalırsın ama benım dusuncem bu yonde.İphone 5 derim..Kaldıkı sen 3 4 sene dır kullanıyorum dıyorsun ıosu ve ıphone u bır kac ay desen zorlanmazsın derim.Bende 4 senedır ıphone kullanıyordum bu arada..

İphone 5S de pil kullanım süresi uzatılırsa, süper olur.

• Note 2 aldım ama sıkıntım ılk dk dan olustu. anlamadıgım bır hata ıle içi içeyim note 2 de nerde olursam olum wifi baglantısında bır baglanıp bır baglanmıyor ornek evde gırdım yanlıslıkla kapatım dıgelım wıfı yı tekrardan baglanmak ıcın 5 10 dk ugrasıyorum wifi yi kapat ac kapat ac anca baglanıyor bu hata neden bılmıyorum. sımdı telefon hosuma gıdıyor ama bu sorun oldugu ıcın bıraz sogudum diye bilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.