Şimdi Ara

arkadaşlar lütfen artık biri yardım etsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bilmem bu kaçıncı soruşum lütfen artık bilen birileri çıksın.itü uçak mühendisliği mezunu biri bulabilir mi bulursa ortalama ne kadar alır bu bölüm hakkında her türlü bilgiye açığım...

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • Up

• Bu konuda bilgisi olan varmı.

• Kardeşim uçak mühendisinin iş sıkıntısı olur mu ya.Ben çok saygıyla bakıyorum bu bölüme bi ara ben de düşünmüştüm.Yalnız bayagı da zormuş okumak.Ben bu bölümden sağlam mezun olanların uluslararası seviyede iş yapacaklarına ve ülkeye çok katkı yapacaklarına inanıyorum ama sen direkt olarak bu bölümde okuyanlarla ve mezunlarla temas kur en sağlıklı bilgiyi onlar verir.Olmadı direkt ara fakülteyi.Ayrıca bi ara THY nin genel müdürü mü neydi o da itü uçak mühendisi mezunuydu diye hatırlıyorum.İyi araştır,iyi şanslar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurogut

Kardeşim uçak mühendisinin iş sıkıntısı olur mu ya.Ben çok saygıyla bakıyorum bu bölüme bi ara ben de düşünmüştüm.Yalnız bayagı da zormuş okumak.Ben bu bölümden sağlam mezun olanların uluslararası seviyede iş yapacaklarına ve ülkeye çok katkı yapacaklarına inanıyorum ama sen direkt olarak bu bölümde okuyanlarla ve mezunlarla temas kur en sağlıklı bilgiyi onlar verir.Olmadı direkt ara fakülteyi.Ayrıca bi ara THY nin genel müdürü mü neydi o da itü uçak mühendisi mezunuydu diye hatırlıyorum.İyi araştır,iyi şanslar dilerim.

mezun bulamıyorum zaten çok az kişi mezun oluyo o yüzden bulunmuyo...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.