Şimdi Ara

arkadaşlar yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ogame e Giremeyenler İçin Alternatif Giriş Adresleri ni bilen arkadaşlar varmı
    lütfen yardım
    şimdiden teşekkürler

• Öyle birşey yok diye biliyorum.Bilen var mı?İnternetten kaynaklanan bir sorun olmasın? Tekrar girmeyi denediniz mi?Hem nereye giremiyorsunuz?Ana sayfaya mı?Yoksa üye mi olamıyorsunuz?
  • mustty333 abi sen bi ara hesap devretcektin noldu?Devrettin mi hesabı?Hala duruosa bana verirmisin
  • quote:

Orjinalden alıntı: R2_91

mustty333 abi sen bi ara hesap devretcektin noldu?Devrettin mi hesabı?Hala duruosa bana verirmisin

abi artık yuh ya bu kadarıda olmaz nerde bi boşluk buluon hesap istion yaw herhalde hastalık oldu sendeki
  • quote:

Orjinalden alıntı: rapper_07

quote:

Orjinalden alıntı: R2_91

mustty333 abi sen bi ara hesap devretcektin noldu?Devrettin mi hesabı?Hala duruosa bana verirmisin

abi artık yuh ya bu kadarıda olmaz nerde bi boşluk buluon hesap istion yaw herhalde hastalık oldu sendeki

Hakkaten yaArkadaşım kendi emeğinle geliştirdiğin gezegende oynamak gibisi var mı,adamlar ayda bir yeni evren açıyolar,herkes eşit şartlarda,başla birinden

• quote:

Orjinalden alıntı: mustty333

ogame e Giremeyenler İçin Alternatif Giriş Adresleri ni bilen arkadaşlar varmı
    lütfen yardım
    şimdiden teşekkürler

alternatif giriş adreslerini burada bulabilirsin.

http://www.ogame226.de/phpBB2_tr/thread.php?threadid=84415

• arkadasim ohesabi devrettim sanırım

benim çalıştığım yerde sistem ogame i yasaklıyor
    açılmıyor hafta içi
    bende bir alternatif giriş adresleri vardı bunuda tespit edip onuda yasakladılar
    teşekkürler dostum alternatif adres için inşallah işe yarar ilk fırsatta deneyeceğim
  • arkadaşlar başka alternatif giriş bilen varmı yada başka alternatif giriş varmı
    yardım lütfen arkadaşlar
  • Ups werilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drahte 1905 -- 6 Şubat 2006 10:52:20 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.