Şimdi Ara

Arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar öncelikle uzun süre üzerimden atamadığım hantallığımdan kurtulmak ve kendimi olası zor durumlara karşı korumak ve ayrıca boş zamanlarımı da ayırabileceğim uğraşım olsun istiyorum .Ayrıca Adana'da tavsiye edebileceğiniz kaliteli bir yer var mıdır?Fiyat çok önemli değil aşırı olmadıkça.Kendimce bir liste oluşturdum tavsiye dahilinde diğer arkadaşların önerilerini de dikkate alacağım .
    -Brazilian Jui Jitsu ( Bu dövüş tekniğini ilginç buldum özellikle güreş edası veriyor.)
    -Jui Jitsu ( BJJ ile farkı nedir bilen arkadaşlar açıklarsa sevinirim.)
    -Wing Chun ( Bu dövüş sanatı da çok hoşuma gitti fakat anladığım kadarıyla kurslarda karşınızda canlı kanlı kişiler olmuyor o yüzden sıkıntı yaşayabilir miyim ? )
    -Ninjutsu (Yalan söylemeyeyim en beğendim bu fakat Adana'da kursunu bulabilir miyim orasını bilmiyorum özellikle Batman filmlerinde gördükçe insanın içi gidiyor.)

Fiziksel Özelliklerim : 1.88 boy 80 kilo

Sporda aradığım şey sertlik değil daha çok teknik .Yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Terminator-

Merhabalar öncelikle uzun süre üzerimden atamadığım hantallığımdan kurtulmak ve kendimi olası zor durumlara karşı korumak ve ayrıca boş zamanlarımı da ayırabileceğim uğraşım olsun istiyorum .Ayrıca Adana'da tavsiye edebileceğiniz kaliteli bir yer var mıdır?Fiyat çok önemli değil aşırı olmadıkça.Kendimce bir liste oluşturdum tavsiye dahilinde diğer arkadaşların önerilerini de dikkate alacağım .
    -Brazilian Jui Jitsu ( Bu dövüş tekniğini ilginç buldum özellikle güreş edası veriyor.)
    -Jui Jitsu ( BJJ ile farkı nedir bilen arkadaşlar açıklarsa sevinirim.)
    -Wing Chun ( Bu dövüş sanatı da çok hoşuma gitti fakat anladığım kadarıyla kurslarda karşınızda canlı kanlı kişiler olmuyor o yüzden sıkıntı yaşayabilir miyim ? )
    -Ninjutsu (Yalan söylemeyeyim en beğendim bu fakat Adana'da kursunu bulabilir miyim orasını bilmiyorum özellikle Batman filmlerinde gördükçe insanın içi gidiyor.)

Fiziksel Özelliklerim : 1.88 boy 80 kilo

Sporda aradığım şey sertlik değil daha çok teknik .Yardımcı olursanız sevinirim.

çine gitmiceksen wing chun'u ele

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.