Şimdi Ara

Aşkdan anlarım diyen konuya girsin..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Sevdiğim kızı bu msjı yollayayımmı yollamayayımmı düşüncelerinize göre hareket edicem Buyrun buda yazıcağım msj yada ne yazablirim yüzyüzede diyebilirimde msnden daha iyi olur diye düşündüm..

Selam;
    Çağla Dedin alışık değilim bu yüzden çıkamam..  Tamam birşey demiyorum ama İlk defa böyle bişe yaşamış oldun kötümü oldu rahatsız olduysan çok özür dilerim… Ama seni ne kadar sevdiğimi bilsen böyle konuşmazdın… He bide çıkmaya hazır değilim demişsin peki ne zaman hazır olursun.. :$ Seni hep hazır olmanı beklicem :D öĞrenmek istediğim konu ise beni seviyormusn sevmiyormusun.. ? Sevmiyorsan söle açık açık darılmam.
    Bu Yazı yı sen okurken ben çok uzaklarda olucam :D:D:D

Seni Çok seviyorum .
    …Çağla <3 Halil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kirtil_bjk -- 31 Mart 2009; 17:13:16 >

• Aşk konuları açanlar uzaklastırma alıyo artık..
  • Şunu cvplayında isterseniz bidaha uğramam hayat memat meselesi olmasa yazmazdım ztn emin olabilirsin abicm
  • quote:

Bu Yazı yı sen okurken ben çok uzaklarda olucam :D:D:D

Ayıptır sorması yaş kaç ?
  • İfade kullanma .Sen onu farkedıp teklıf eddıgın sure zarfına kadar yaşadıkların hakkında bi yazı yaz daha etkiliyici olur.
  • ya abicim napıcaksın sen bnm yaşımı :( cvplarmısınz ltfn
  • çok soru sormuşsun ne dediğin ne istediğin anlaşılmıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Canhatti

İfade kullanma .Sen onu farkedıp teklıf eddıgın sure zarfına kadar yaşadıkların hakkında bi yazı yaz daha etkiliyici olur.

abiciğim tmm güzel diyosun yorumun için çok teşkkür ederim . Bugün sabah okula gittiğimde beni sevdiğini söyledi ve snnle çıkmak istiyorumda dedi.. bugün okul el ele kol kola geçti ama eve geldiğimde msnden posta yolladı daha hazır değilim çıkmaya . ilk defa hayatımda bir erkeğin elini tuttum .. arkadaşken daha samimiydik fln şimdi ise yüzüne bakamıyorum dedi ne yapmam grk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kirtil_bjk -- 31 Mart 2009; 17:22:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kirtil_bjk

quote:

Orjinalden alıntı: Canhatti

İfade kullanma .Sen onu farkedıp teklıf eddıgın sure zarfına kadar yaşadıkların hakkında bi yazı yaz daha etkiliyici olur.

abiciğim tmm güzel diyosun yorumun için çok teşkkür ederim . Bugün sabah okula gittiğimde beni sevdiğini söyledi ve snnle çıkmak istiyorumda dedi.. bugün okul el ele kol kola geçti ama eve geldiğimde msnden posta yolladı daha hazır değilim çıkmaya . ilk defa hayatımda bir erkeğin elini tuttum .. arkadaşken daha samimiydik fln nabmam grk

eve gelince adam akıllı düşünmüş ne yapıyorum ben demiştir.
  • he bide wasell abiciğim nsl yazmam grktiğini sölersn sevinirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.