Şimdi Ara

askerlik durum belgesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 89 doğumluyum bu sene okan üniversitesine giricem kayıt icin gerekli evraklar bölümünde** Askerlik durumunu ile ilgili beyan (Öğrenci işleri tarafından kayıt esnasında doldurulacaktır. Bu belgeyi Askerlik Şubesinden almanıza gerek yoktur.) ** şimdi ben askerlik subesinden kağıt almama gerek yokmu acaba

• up
  • Benimde benzer sorum var,

Arkadaşlar 93 doğumluyum Üni arayıp soracaktım ulaşamadım,
    Kayıt için gerekli olan belgelerde ,
    Bu yazıyor benim için geçerlimi ? 89 ve yukarı demiş 90 91 92 yi mi kapsıyor
    6) Askerlik çağına gelmiş 1989 ve daha yukarı yaştaki erkek adaylar için, ilgili askerlik şubesinden alınacak “bir fakülte veya yüksekokula kayıt olmasında askerlikçe sakınca olmadığı” na dair yeni tarihli belge

Bir de şunu gördüm ;
    ÖSYS ile bir yükseköğretim programına yerleşen yükümlülerin askerlik durumları, üniversiteler tarafındanhttp://kamu.turkiye.gov.tr internet adresinde görülebilecek.

ben şimdi kayıta giderken askerlik için bir kağıt götürmeme gerek varmı ?

• 89 ve öncekilerin alması gerekiyor.
  • teşekkürler hocam almama gerek yoksa belgelerim hazır :)
  • okanı aradım gerek yok dedi şimdide aklıma acaba tecillimiyim sorusu takıldı :) acık öğretim var ama bu sene hiç sınavlarına girmedim kaydım duruyodur herhlde :)
  • 2 yıl üst üste kalmadıysan duruyordur.
  • E-devletten girip alabiliyor muyuz? bilen yok mu acil ben de yarın boşu boşuna gitmeyeyim pttye gider hallederim. İşteyim günüm yanacak bakabilecek biri yok mu :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.