Şimdi Ara

Asus D509DA-EJ887 AMD Ryzen 3 3250U 4GB 256GB SSD 3500TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
8
Favori
18.302
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aynı değil ki ikisi, 4300u 4500u farkı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu devirde bu fiyata ASUS alınıyor ve hala tartışılıyor, amacı belli, RAM hariç eksi yanı yok işlemci+SSD gayet verimli iş yapar RAM olayını pek hissettirmez ama tabi kullanıcı da dikkatli kullanacak, üzerine ASUS kalitesi şanslıysanız uzun yıllar götürür.

• bir öğretmen olarak böyle bir şey kabul edilemez. hemen cimer'e yazın. korona varken bile maaşımızı eksiksiz aldık. tamam ek dersimizi yoktu. kredisi borcu olanlar ki bende sıkıntıya düşebilir. ben de biraz düştüm ama bunu bilerek hareket ediyoruz. yani koronna olmaz başka hastalık olur gidemezsin, norm fazlası olursun başka okula gidersin ek dersin olmaz.

• StaNOnE kullanıcısına yanıt

Chrome eklentisini kullanınca pc açık kaldığı sürece 1 snde bir bile kontrol edebilir.

• Öncelikle öğretmenlik mesleğinde 20. yılım ve öğretmenin bilgisayar ve başka birşey istemesine sonuna kadar karşıyım. Sadece şuna açıklık getirmek için yazmak istedim, bu cihazlar asla okulun demirbaşı olmazlar, öğretmenin kendi keyfine göre kullandığı bir cihaz olmaya mahkumdurlar. Ki bir meslektaşım da belirtmiş, devlet bizlere maaş veriyor arzu eden alabilir hatta almadan akıllı cep telefonlarından bile ders anlatabilirler ancak bunun gibi öğretmenler ve buna karşı çıkmayan velilerimiz yüzünden toplumda sürekli eleştirilere maruz kalıyoruz ve kalmaya da devam edeceğiz.

• Malesef bu düzen böyle kurulmuş canlı derste sürekli çocuklara böyle olmuyor pc bozuk ailelerinizle konusucam diyen bir ögretmenden ne beklersiniz ?
    Evde sonucta kendi bilgisayarlari var cünkü okuyan çocukları var gecen seneki velilere cok daha yüksek meblağ ile farklı meteryaller aldırıldı.
    Veli olarak öğretmene destekten yanayım bizim görevimiz bu zor sürecte ögretmenin işini kolaylamak ama bu kadarda yüksek istekler ve kabul eden veliler var iken ki özel cocuk benim oglum ben her daim bir adım gerideyim mecbur kabulleniyoruz yeterki oglum dışlanmasın bu düzen böyle geldi böyle gider müdür en basta aracı kendi okulumuz adresimiz burda ama 2 bin tl istiyorlar düsünun kayıt için?..
    Her okul böylemi bilmiyorum ama bizde parası olmayan vermeyen herkes dışlanıyor en istenmeyen öğretmene bizleri verdiler secmece gibi kendi sınıfımızz parayi verenler en favori ögretmenlere gitti ve bu saklanmıyor herkes biliyor farkinda
    Neyseki 2.el uyguna bulduk diger sıniar 9 bin tl aldıgi pc biz 3bine hallettik birde ögretmeni ikna etmeye calıstık ikna olunca siparis verdik saka gibi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gül_ym

Malesef bu düzen böyle kurulmuş canlı derste sürekli çocuklara böyle olmuyor pc bozuk ailelerinizle konusucam diyen bir ögretmenden ne beklersiniz ?
    Evde sonucta kendi bilgisayarlari var cünkü okuyan çocukları var gecen seneki velilere cok daha yüksek meblağ ile farklı meteryaller aldırıldı.
    Veli olarak öğretmene destekten yanayım bizim görevimiz bu zor sürecte ögretmenin işini kolaylamak ama bu kadarda yüksek istekler ve kabul eden veliler var iken ki özel cocuk benim oglum ben her daim bir adım gerideyim mecbur kabulleniyoruz yeterki oglum dışlanmasın bu düzen böyle geldi böyle gider müdür en basta aracı kendi okulumuz adresimiz burda ama 2 bin tl istiyorlar düsünun kayıt için?..
    Her okul böylemi bilmiyorum ama bizde parası olmayan vermeyen herkes dışlanıyor en istenmeyen öğretmene bizleri verdiler secmece gibi kendi sınıfımızz parayi verenler en favori ögretmenlere gitti ve bu saklanmıyor herkes biliyor farkinda
    Neyseki 2.el uyguna bulduk diger sıniar 9 bin tl aldıgi pc biz 3bine hallettik birde ögretmeni ikna etmeye calıstık ikna olunca siparis verdik saka gibi :)

Yazdığın mesajlarda bir gariplik seziyorum.Bana bu anlattığınız ve yaşadığınız hadiseler gerçek olamaz gibi geliyor..

Eğer gerçekten bu anlattıklarınız doğruysa, tüm bunları yaşadıysanız, o okuldaki velilerin tamamına pes ve kocaman bir yuh diyorum..

Atalarımız boşuna dememiş Sen eşşek olursan semer vuran çok olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi economist52 -- 3 Ekim 2020; 22:20:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: economist52

Yazdığın mesajlarda bir gariplik seziyorum.Bana bu anlattığınız ve yaşadığınız hadiseler gerçek olamaz gibi geliyor..

Eğer gerçekten bu anlattıklarınız doğruysa, tüm bunları yaşadıysanız, o okuldaki velilerin tamamına pes ve kocaman bir yuh diyorum..

Atalarımız boşuna dememiş Sen eşşek olursan semer vuran çok olur.

Alıntıları Göster

Konu gereksizce cok uzadı olan ne ise ifade ettim ama usluplar hic hos değil! Dışardan atıp tutmak çok kolay sizinde benimki gibi özel cocuğunuz olsun bakalım bu kadar rahat konuşabilcekmisiniz! Bu Okulun düzeni böyle parayı veren istediği olur ki gittigimiz tekno marketlerde satıcılar okullara leptop alındığını söylüyor yani coğu okulda insafsız vicdanı olmayanlar aldırıyor uzaktan egitim bahanesi ile

• quote:

Orijinalden alıntı: gül_ym

Konu gereksizce cok uzadı olan ne ise ifade ettim ama usluplar hic hos değil! Dışardan atıp tutmak çok kolay sizinde benimki gibi özel cocuğunuz olsun bakalım bu kadar rahat konuşabilcekmisiniz! Bu Okulun düzeni böyle parayı veren istediği olur ki gittigimiz tekno marketlerde satıcılar okullara leptop alındığını söylüyor yani coğu okulda insafsız vicdanı olmayanlar aldırıyor uzaktan egitim bahanesi ile

Alıntıları Göster

Size karşı asla kötü bir üslubum olamayacağı gibi, böyle bir niyet aklımın ucundan dahi geçmedi, geçmez. 

Atasözüne, deyime kırıldıysanız;

Teşbihte (temsilde) hata olmaz...Kimi şeyler benzetmesiz anlatılamaz. Anlatılsa bile fazla etkili olmaz. Yeri geldiği zaman çirkin, kaba bir benzetme ile anlatıma daha etkili bir hava verilmesi, saygısızca bir davranış değildir.

Tabi yazdıklarıma kırıldıysanız özürümü kabul edin 

• Acil böyle bir laptop lazım öğrenci için , kaçırdım galiba bunu

• RAIN_MAN kullanıcısına yanıt

bin kismina katiliyorum da. bircok sozel ve sayisal ders icin şart., word belgesi, video, web sayfasi, eklentiler resimler paylasiyorum izletiyorum canli dersimde. yani telefondan canli ders olmaz demeyeyim ama olursa da sacma olur

1.ya imkani yoktur ogretmeninolsa kesin pcye gecer

2 teknoloji özürlüdür

3.son ihtimal, dersi mersi sallamiyordur :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knight_offline -- 4 Ekim 2020; 0:27:48 >
  • knight_offline kullanıcısına yanıt

Hocam cep telefonundan olmasının zor olduğunu kesinlikle biliyorum ancak imkanlar çerçevesinde velilerden dileneceğine bu yola da başvurulabilir manasında örneklendirdim. Kendi adıma eşim ve ben öğretmeniz, 2 kızım var, biri lisede diğeri ilkokulda ve evimizde aktif halde 4 farklı bilgisayardan sisteme giriş yapıyoruz ama bu imkanları sağlamak şu ortamda gerçekten çoğu insan için zor velev ki aynı anda dersimiz olduğunda telekom sağolsun kapımızın önüne kadar gelen fiberi binamıza çekme tenezzülünde bulunmadığından ötürü sürekli EBA veya Zoom platformundan kopmalar yaşanıyor. Konuyu biraz saptırdık işin özeti bunu yapanlar çoğunlukla sınıf öğretmenlerimiz aynı olayı kızımın sınıf öğretmeni de ister gibi bir hava yaratmıştı geçen sene ama gereken tepkiyi kendi adıma toplantı da verdim. Kendi cebinden bilgisayar almaktan başka şansı kalmadı. Bizler hem öğretmen hem de veli olarak bu olaylara dur demezsek bunlar gibi çıkarcı insanların ekmeğine yağ sürmeye devam edeceğiz ve mesleğimizin sağolsun böyleleri tarafından kalmayan onurunu da daha da fazla zedeleyeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RAIN_MAN -- 4 Ekim 2020; 1:3:26 >

• RAIN_MAN kullanıcısına yanıt

Helal olsun size 

Takdir ettim sizi ve düşüncelerinizi ..

• Bende 1 haftadır bu bilgisayara bakıyorum, sanırım 3500 den adetli alanlar olmuş. Sahibinden.com da ulaştım kendisine. 4250 ye satıyor şu anda. Akıllı hareket. 3500e al 4250 ye sat. Ayrıca gittigidiyorda bir satıcıda daha buldum. 4500 e satıyor. Onlarında dükkanı yok ithalatçı firma gibi. adınıza faturalı diyor. Gittigidiyorda hiç satışları yok ama firma var. Ataşehirde bir ofismiş.

Şu anda sahibinden.com da bulduğum kişinin fiyatı daha mantıklı geldi ama hepsiburadadan kendi adına faturalı aldığı için bana fatura edemeyecek sadece hepsiburada faturasını verecek. Bu ileride sorun yaratır mı özellikle garanti süresinde pc nin başına birşey gelse? Yani servise götürdüğümde ad soyad farklı olacak sonuçta

• tuzlali20 T kullanıcısına yanıt
    Açıkçası 4250'ye ondan alacağıma 500-600 fazla verir Hepsiburada 'dan alırım en azından ona kazandirmamış olurum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_1907

Açıkçası 4250'ye ondan alacağıma 500-600 fazla verir Hepsiburada 'dan alırım en azından ona kazandirmamış olurum.

Hocam öyle olmuyor işte, 500 TL daha fazla verip yine ithalatçı bir firmaya veriyorsun.

• Bir eğitimci olarak söylüyorum anlattıklarınız gerçek ise o okulunda öğretmeninde allah belasını versin. Çocuğunuzun oradan öğrenecek tek bir şeye ihtiyacı yok.

• biosda boot konusunda yardımcı olabilecek var mı asus teknik servisine bağlandım lakin onlar bile çözemedi flash diski görmüyor alet bize gönderin dedi göndermek istemiyorum 05078640180

• ben bir sıkıntı yasamadım, ogleden once gelmisti laptop yegene almıstım. boostable flash takıp formatladım. cok incelemedim acıkcası problemsiz gibi gozukuyordu.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.