Şimdi Ara

Asus D509DA-EJ887 AMD Ryzen 3 3250U 4GB 256GB SSD 3500TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
8
Favori
18.302
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.hepsiburada.com/asus-d509da-ej887-amd-ryzen-3-3250u-4gb-256gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000X9GRY?magaza=Hepsiburada

3500 Tlye şuan için alınabilecek en iyi seçenek gibi duruyor,sıcak gördüğüm için kaptım bir adet

Edit:Fiyat 5000 oldu fakat ara ara tekrardan 3500 e düşüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Rigby -- 3 Ekim 2020; 13:0:10 >

• Öncelikle öğretmenlik mesleğinde 20. yılım ve öğretmenin bilgisayar ve başka birşey istemesine sonuna kadar karşıyım. Sadece şuna açıklık getirmek için yazmak istedim, bu cihazlar asla okulun demirbaşı olmazlar, öğretmenin kendi keyfine göre kullandığı bir cihaz olmaya mahkumdurlar. Ki bir meslektaşım da belirtmiş, devlet bizlere maaş veriyor arzu eden alabilir hatta almadan akıllı cep telefonlarından bile ders anlatabilirler ancak bunun gibi öğretmenler ve buna karşı çıkmayan velilerimiz yüzünden toplumda sürekli eleştirilere maruz kalıyoruz ve kalmaya da devam edeceğiz.

bir öğretmen olarak böyle bir şey kabul edilemez. hemen cimer'e yazın. korona varken bile maaşımızı eksiksiz aldık. tamam ek dersimizi yoktu. kredisi borcu olanlar ki bende sıkıntıya düşebilir. ben de biraz düştüm ama bunu bilerek hareket ediyoruz. yani koronna olmaz başka hastalık olur gidemezsin, norm fazlası olursun başka okula gidersin ek dersin olmaz.

Yeri değil ama bu "yatma" konusunda çok insanın hakkına giriyorsunuz.

Kendi adıma konuşursam hergün en az 4 saat canlı ders yapıyorum.

Etkileşimli pdf hazırlayıp günlük ödev gönderiyorum.

Kaynak kitapları veliler gelip merkezden almayınca şahsi arabamızla köye götürdük ama yine de ayağına geldiği halde almayan var.

Wp ile her gün mutlaka iletişim halinde olunuyor. Daha ne yapalım🙂

Öğretmene ya da sınıfa pahalı şey alınmasına bende karşıyım ama bunu biraz da veliler yapıyor.Kendi çocuğumun öğretmenine öğretmenler gününde toplanıp saçma sapan organizasyon, hediye vb. için yüklü para istediler ben de vermedim, bir tane çiçek aldık, bunu ver yeterli diye çocuğuma söyledim ama diğer veliler yine bildiğini yaptı.
    Ben de olsan pc parasını vermem.
    Eşi çalışmayan tek maaşlı öğretmenim, evimde hem pc hem tablet hem de sınırsız internet var. Çift maaş çalışan birinde bunlar haydi haydi vardır.
  • sana özel olmasın su an 5000 e yakin foyati
  • darkca D kullanıcısına yanıt
    Bende de öyle görünüyordu düzeldi sonra
  • mentos05 M kullanıcısına yanıt
    aldıysan gönderirlerse hayrını gör hocam hayirli olsun
  • darkca D kullanıcısına yanıt
    Yok almadım :) biraz daha güçlü cihazlara bakıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkca

sana özel olmasın su an 5000 e yakin foyati

fiyat hala 3500 üyelik kapalıyken de baktım devamlı arttırıp düşürüyorlar

• .Rigby kullanıcısına yanıt

Sepete eklenmiyor, 10 dakika önce falan şans eseri gördüm alsam mı almasam mı derken alayım dedim. En başta sepete eklemiştim baktım boş, ekle diyince eklendi diyor. Ama tıklayınca sepet boş.

• 5 bin oldu bile
  • fiyat iyimis. denk gelde alir kenara koyardim. ikinci el araba piyasasi gibi oldu bilgisayarlar eskise de degerleniyor.
  • alınır mı ne dersiniz? uzaktan egitim icin yegene?
  • ssuqunet S kullanıcısına yanıt

Alınmıyor ki hocam, kaçmış.

• Zalımın kızı gine uyanmışlar hemen nasip olmadı..
  • evet 3500 e alınmıyor. fiyat artmış.
  • iki gündür hepsiburada da takılıyorum sabahları bile 10 dakikalık indirimler yapıyorlar,5 dakika sonra geri yükseliyor 5 dakika sonra bidaha iniyor.Bulunca alsam mı acaba demeye pek vakit bırakmıyorlar
  • Sepete eklenmiyor. Asus D509DA-EJ887 AMD Ryzen 3 3250U 4GB 256GB SSD 3500TL
  • konu açılır açılmaz ürüne gittim gördüğüm fiyat 3500₺'ydi ancak sepete ekleyemedim hemen ardından fiyat yükseldi gerçekten. Alabilen olduysa hayırlı olsun. Günlerdir yeğenime eğitim amaçlı ortalama bir notebook bakıyorum, deli çıkıcam en sonunda. Tam aradığımız ortalama donanıma eşdeğer fiyat buydu.

Bir de şöyle bir şey var 3500₺ 'lik fiyat da satıcı hepsiburada'ydı. Yüksek fiyattaki satıcı başka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker_1907 -- 2 Ekim 2020; 14:37:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_1907

konu açılır açılmaz ürüne gittim gördüğüm fiyat 3500₺'ydi ancak sepete ekleyemedim hemen ardından fiyat yükseldi gerçekten. Alabilen olduysa hayırlı olsun. Günlerdir yeğenime eğitim amaçlı ortalama bir notebook bakıyorum, deli çıkıcam en sonunda. Tam aradığımız ortalama donanıma eşdeğer fiyat buydu.

Bir de şöyle bir şey var 3500₺ 'lik fiyat da satıcı hepsiburada'ydı. Yüksek fiyattaki satıcı başka.

bende aynı şekilde delirmek üzereydim pazartesi derslerim başlıyor alamadım bir türlü derken denk geldi, uygulamayı indirip yarım saatte bir kontrol ederken bu tarz fırsatlar çok yakaladım anlık oluyor genelde buraya düşene kadar bitiyor tavsiyem kendiniz kovalamanız

• quote:

Orijinalden alıntı: .Rigby

bende aynı şekilde delirmek üzereydim pazartesi derslerim başlıyor alamadım bir türlü derken denk geldi, uygulamayı indirip yarım saatte bir kontrol ederken bu tarz fırsatlar çok yakaladım anlık oluyor genelde buraya düşene kadar bitiyor tavsiyem kendiniz kovalamanız

Alıntıları Göster
    Uygulamada baktığınız belirli bir sayfa var mı? Neyi nasıl kovalayacağımı bilmiyorum ki. Bilgisayar kategorisinde özellikleri filtreleyip sıralamayı fiyat düşükten yükseğe yapsam sayfayı yenilesem düşen fiyatlar listelenir mi?

• 20 dakika sonra fiyatı 1500 lira artırmak da nasıl bir fırsatçılıktır bilmiyorum.şu an 4978 TL.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.