Şimdi Ara

ASUS K52JC EX392V

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaslar Wow Aion yada guild Wars gibi oyunlari oynayabilmek icin dizustu düsünüyorum ASUS K52JC EX392V sizce nasil bir pc . Kullanan yada tavsiyede bulunucak arkadaslara ilgileri icin simdiden tessekur ederim

• cok tesekuur ederim onerdigin 2 pc ile hemen ilgilenicem

en son asus un su modeli ile karsilastim

ASUS N53JL SX079V
  • asus tan baska marka dusunmüyorum simdilik ....
  • İki haftadır ASUS K52JC- EX392R (1381.00 tl'ye satın aldım) kullanıyorum. Asus k52JC-EX392V ile tek farkı bendeki modelden sadece birkaç ay sonra çıkması. Tüm teknik özellikler aynı. maninamdan çok memnunum.
    Makina Win7 64bitte çok iyi çalışıyor. XP Proya alıştığım için XP Pro kurdum ama webcam ile 2. ekran kartı (bu laptop yeni nesil olduğu için içinde 2 tane ekran kartı var) NVIDIA Geforce 310M'u kuramadım. Xp bu ekran kartını anımsayamadı.
    XP kuracaklara duyurayım ki kurarken zorlanmasınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ettu -- 9 Şubat 2011; 14:08:40 >
  • Asus olarak bundan aşağısını düşünme:

http://www.eksenbilgisayar.com/pinfo.asp?pid=36690
  • Bendekinden 3 farkı var.
    1-Ekran kartı 310M yerine GT425M olması.
    2-Bende Win7 Home basic yüklü. Bu makinada Win7 Home Premium yüklü.
    3-Benim laptop 1.381 tl. Bu makinanın fiyatı ise 1.689 tl. Arada 300 tl kadar fark var. Bu özellikler için 300 tl fark vermeye değer mi derseniz bu soru kişiye göre farklılık gösterir. Karar satın almak isteyen kişiye kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ettu -- 10 Şubat 2011; 17:45:55 >
  • fiyat farki dedigin kadar var ama galiba ASUS N53JL SX079V modelinde karar kılacagım gıbı...tesekkur ederim bilgiler icin

bende win xp pro kullanıyorum umairm cok sıkıntı yasamam...yada w,in 7 ile yola devam :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.