Şimdi Ara

asus p4v800x anakart dual destekli mi???...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar anakartım asus p4v800-x ama özelliklerini nette okadar aradım bulamadım. rami yükselteceğim iki adet 512 lik alıp 1gb dual kullanmak istiyorum ancak anakartım dual destekliyomu tam bilemiyorum sanırım desteklıyor ama baktım ram slotu 3 tane kafam karıştı bilgisi olan var mı? saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borgo -- 18 Mayıs 2006; 17:17:18 >

• Desteklemiyor (Sitesinde çift kanal şeklinde bir ibare olmadığı (destekliyorsa belirtiliyor) gibi yaptığım aramalarda da çift kanal desteklediğine dair bir bulguya rastlamadım).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 18 Mayıs 2006; 17:23:26 >
  • peki sitesinden nereden bakılıyor ben ulaşamadımda. ayrıca ıkı adet dual ram alırsam bi artısı olmaz mı hiç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borgo -- 18 Mayıs 2006; 17:23:21 >
  • NE YAZIK KI HAYIR EDSTEKLEMIYO
  • http://www.asus.com.tr/products4.aspx?modelmenu=2&model=210&l1=3&l2=12&l3=51
    Herhangi bir ibare yok.

Burada çift destekli p4v800d-x'in özelliklerinde çift kanal desteklediği belirtilmiş:

http://www.asus.com.tr/products4.aspx?modelmenu=2&model=942&l1=3&l2=12&l3=243

quote:

ıkı adet dual ram alırsam bi artısı olmaz mı hiç?

1gb olanlara göre daha iyi zamanlamalara sahip olabilecekleri için belki de daha iyi olur.

Gelecek açısından bakarsak çift kanal destekli ddr1 kullanan bir anakarta geçersen iyi etki yapar.

"Dual kit" olarak satılan belleklerden alabilirsin. Cl zamanlaması en fazla 2.5 olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 18 Mayıs 2006; 17:27:03 >

• teşekkürler üzüldüm baya şimdi ne yapayım elimde 2 adet 256 lık var bunları satıp 1 adet 1gb lık mı alsam. ayrıca 533 lük ramlerde olmuyor sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borgo -- 18 Mayıs 2006; 17:28:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tuğer

http://www.asus.com.tr/products4.aspx?modelmenu=2&model=210&l1=3&l2=12&l3=51
    Herhangi bir ibare yok.

Burada çift destekli p4v800d-x'in özelliklerinde çift kanal desteklediği belirtilmiş:

http://www.asus.com.tr/products4.aspx?modelmenu=2&model=942&l1=3&l2=12&l3=243

quote:

ıkı adet dual ram alırsam bi artısı olmaz mı hiç?

1gb olanlara göre daha iyi zamanlamalara sahip olabilecekleri için belki de daha iyi olur.

Gelecek açısından bakarsak çift kanal destekli ddr1 kullanan bir anakarta geçersen iyi etki yapar.

"Dual kit" olarak satılan belleklerden alabilirsin. Cl zamanlaması en fazla 2.5 olsun.

YAW ANAKARTIN DUAL DESTEGI YOK KI NE REMINDEN BAHSEDIYORUZ TUĞER BEY

• quote:

Orjinalden alıntı: borgo

teşekkürler üzüldüm baya şimdi ne yapayım elimde 2 adet 256 lık var bunları satıp 1 adet 1gb lık mı alsam. ayrıca 533 lük ramlerde olmuyor sanırım

ANAKARTIN DESTEKLEMEZ DRR2 YI
  • quote:

Orjinalden alıntı: aktas

YAW ANAKARTIN DUAL DESTEGI YOK KI NE REMINDEN BAHSEDIYORUZ TUĞER BEY

2 tane 512 takamaz/çalıştıramaz mı diyorsun?

-----------------

quote:

HAYIR TAKAR CALISTIRIRDA DUAL YAPAMAZ ONU DEMEK ISTIYORUM

O zaman üstte belirttiğim öneri sebeplerine bakabilirsin. Zamanlama, gelecek vb.
    Elbette çift olarak çalışmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 18 Mayıs 2006; 17:39:34 >
  • HAYIR TAKAR CALISTIRIRDA DUAL YAPAMAZ ONU DEMEK ISTIYORUM
  • arkadaş geleceğe dönük olarak dual almamı istedi sanırım bende öyle düşünüyorum zaten
  • GELECEKTE DDR KULLANIPTA DD2 KULLANMICAKSAN SORUN YOK
  • oda dogru gittigidiyor.comda 140 ytl civarı 1gbler çok uygun ordan almaya karar verdım
  • bence alma fazla bı artısı olmuycak
  • neden almayayım arkadasım suan kullandıgım 512 333 luk onu atıp 1 gb 400 luk kullanacagım dıgıtal tv kartım var sıstemı rahatlatmak ıstıyorum illaki bi faydası olacaktır elimdeki sapasağlam anakartı atacak halim yok satsam bile ölü fiyatına gider yazık olur daha bir senelik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borgo -- 18 Mayıs 2006; 18:58:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.