Şimdi Ara

Asus R9 280 Arızalı mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzman görüşlerine İhtiyacım var:( Bundan 1.5 ay önce aldığım Asus R9 280 DirectCU II TOP 3GB GDDR5 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı Oyun sırasında hatta film izlerken bile AMD DRİVER görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ! hatasını alıyorum. Driverleri güncelledim.Formatlar attım win 8.1 e geçtim. Sorunu çözemedim. Ekran kartı'nı değiştirme sebebim önceki 256 bit kartımda da aynı hatayı almamdı. Yeni Aldığım kart arızalı mıdır? Yoksa Sorun anakart, Ram, İşlemcide mi ?

• hocam selam,
    güç kaynağınız nedir?
    kullandığınız güç kaynağı ile alakalı bir sıkıntı olabilir, önceki ekran kartınız da 256 bit olduğuna göre muhtemelen orta seviye veya üstü bir karttı, malum bu seviye gpu' lar oldukça fazla güç çekmekte ve zayıf veya kalitesiz güç kaynakları bu beslemeyi yapamıyor.
  • MuratBayrakçı kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam.
    Sorun Güç Kaynağındandır diye onu da değiştirdim.XIGMATEK VECTOR S SERİSİ 80PLUS 750W SİLVER GÜÇ KAYNAĞI Aldım. Vatan Teknik servisde çalışan arkadaşlar bunun yeterli olacağını söylediler...
  • Güç kaynağınız o ekran kartına fazla bile. Yazılımsal bir sorun olmayabilir. Teknik servise gönderin
  • Activision kullanıcısına yanıt
    Hasta doktorun ayağına gidince iyileşirmiş derler. Teknik serviste 1 gün kaldı. Sorunu bulamadılar güncelemeler yapıldı format atıldı. Eve getirince gene aynı hata. Amd Sistemi Bırakıp İntele geçmeyi düşünür oldum iyice.(Paramla rezil olduğumu düşünüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.