Şimdi Ara

asus TA-210 mu Aopen H600-B12 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slmlar kullanan arkadaslardan bu konuda tavsiye almak istiyorum.
    asusun sürücüleri kapatması gorunum için iyi bence zaten cdrw im beyaz.. dıs görünüşlerini gidip görmedim ikisininde, ikisininde hemen hemen ozellikleri yakın.. aopen kolay sokulup takımasıyla (sürücü yuvaları cıkabiliyor ve torna vida kullanmadan kapagı acabiliyosun.) asus ise bence ii bi ozellik olan sürücü kapakları ve on paneldeki firewire ve 4 usb 2.0 cıkısı ile guzel.. kasalar hemen hemen aynı boyutta. (aopen biraz daha büyük) asus ta pcf li gückaynagı war.. bu pcf gercekte ne işe yarar onuda bilmiyorum aydınlatırsanız memnun olurum.. asusun ön paneli parlak sorun oldumu bu.. (cizilme gibi)
    nihayetinde kasaların ikisininde ozelliklerini biliyorum ancak kullanmadım ve kullanan arkadaslar mutlaka yazılmayan bircok detayı, - ve + ozellikleri biliyorlar.. memnun oldukları noktaları ve olmadıkları noktaları yazarak bana yol gosterirlerse memnun olacagım.. cevaplar "TA 210 derim " tarzın da olmasın lutfen.
    tesekkurler..

• birde hyundai q955 monitor alıcam renk uyumu nasıl olur bu kasaların.. asus kasanın fanlarının cok ses cıkardıgı dogrumudur..
  • bende aopen h600b 12 var çok memnunum.asus kasa yapımında aopenin gerisinde.bunu birde b27 si var o dahada şahane.renk uyumunu bence boşver benim siyah beyaz karışık...
  • ewwet Aopen H600B-B27 yi yeni goruyorum 350W fiyatıda 75 usd galiba bunu alıcam. ama ben hala asus un gorunumune takmıs durumdayım .. neyse bakalım adkadaslar asusla ilgili ne diyecekler.. saol keanu.. yoksa neo mu diim :P
  • aopen asusdan çok daha iyi (ikisinide kullandım)
  • aopen karizma, asus süslü duruyor koyunca parlak falan ne o öyle birader, vitrin malı gibi..boyut için en önemli olay genişlik olmalı...aopen daha geniş, bakınca bile fark ediliyo..
  • Bu durumda aopen...
  • ikisindende var kesinlikle aopen derim .Ferah ferah kullanırsın...
  • goruntu olarak aopen, diger konularda bisey diyemicem cunku asus kullanmadim.
  • aopen h600b...
  • aopen h6oob
  • h600 al.
  • Bende H600 'ün tüm serisi. Ucuz ve kaliteli.
  • arkadaslar bu baskı altında rahat karar veremem ama lutfen.. tamam sizin dediğiniz olsun :) Aopen h600 b27 alıcam.. birde aklıma geldi aopenin bmw arabalara benzeyen bi kasası war önü kapaklı nasıl bi kasa bilen warmı.. 52usd+kdv fiyatı gayet ucuz geldi eger içi h600 gibi ise..
  • qf50w den bahsediyorsun galiba. tavsiye etmem h600 kadar iyi değil. boşu boşunada baskı altına girmene gerek yok. h600 alıpta beğenmeyen hiç görmedim.
  • ben h600 u gormedim ama tipi sitelerde pek ii durmuyo o sebeple dier alternatiflere bakıyorumdum.. saolun tesekkurler..
  • XanaX
    dış görünüş ayrı konu. üretim ve malzeme kalitesi, hava sirküasyonu, ergonomi, ısı iletimi ayrı konu. 1.konuda aopen'dan kat kat iyi olanlar vardır mutlaka. ancak ikicisinde aopen en iyilerden biri.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.