Şimdi Ara

Atatürk(ERZURUM) Rte(RİZE) TIP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sıralamam mf3 13426 atatürk rte ve beü arasında kaldım atatürk rte beü diye yazdım tercihe ama acaba rizeyi üste mi yazsam karar veremedim sizce?

• Ulan yine siyasi maksadlı başlıklar

Kanka rte yaz burslae uçuyor

Ama yine de sen bilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: forum adam

Ulan yine siyasi maksadlı başlıklar

Kanka rte yaz burslae uçuyor

Ama yine de sen bilirsin
    siyasi değilde burs gerçekten hafife alıncak miktarda değil bir de kadro daha da sağlamlaşcak gibi geliyo bana rte de ondan soruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: unalozz28

siyasi değilde burs gerçekten hafife alıncak miktarda değil bir de kadro daha da sağlamlaşcak gibi geliyo bana rte de ondan soruyorum

Alıntıları Göster
    up
  • ATATÜRK

Edit:zoruna gidenler olmuş anlasılan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigend -- 13 Temmuz 2015; 0:44:41 >
  • up
  • Erzurum kaç yılın okulu kesinlikle Erzurum rizenin üstünde olsun. Kesin.
  • Nickindeki 28 giresunun 28i ise Rize yaz git burs al
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vena Portae

Nickindeki 28 giresunun 28i ise Rize yaz git burs al
    insan gerçekte çok arada kalıyo peki sizce zonguldağı nereye yazmalıyım?
  • Rize
  • Atatürk cok iyi erzurum bana Türkçesi gelmiyor ingilizce ihtimal i var acaba ingilizce okunur mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: patasana

Atatürk cok iyi erzurum bana Türkçesi gelmiyor ingilizce ihtimal i var acaba ingilizce okunur mu
    ingilizce okursan sınava da ingilizce girceğini unutma tus zaten zor bi sınav bide ingilizce daha da zor olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: unalozz28

ingilizce okursan sınava da ingilizce girceğini unutma tus zaten zor bi sınav bide ingilizce daha da zor olur

Alıntıları Göster
    Benim sıralmada 13330 hocam bende çok kararsızım sivas beü arasında
  • para sıkıntın yoksa atatürk üniversitesi yaz. rize nal toplasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: minala

para sıkıntın yoksa atatürk üniversitesi yaz. rize nal toplasın
    Şehir olarak çok bir fark yoktur. Rize'de burs imkanı var ekstradan. Okulların öğretim seviyesini bilmiyorum pek. Ben yine de Rte diyorum.
  • Her alanda RTE tek geçer
  • quote:

Orijinalden alıntı: -WOLFIE-

Her alanda RTE tek geçer
    up
  • Valla kardeşim benim de siralamam 13600, rize yazmaman işime gelirama şaka bi tarafa burs önemli bi olay. Ben bursa ihtiyacım olduğu için rizeyi üste yazdım. Gelmemesinden korkuyorum acikcasi. Erzurum arastirdigima gore egitim kalitesi daha üst düzey, ama rize kadrosunu güclendiriyor gitgide. Tercih sana kalmış. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BugraB.

Valla kardeşim benim de siralamam 13600, rize yazmaman işime gelirama şaka bi tarafa burs önemli bi olay. Ben bursa ihtiyacım olduğu için rizeyi üste yazdım. Gelmemesinden korkuyorum acikcasi. Erzurum arastirdigima gore egitim kalitesi daha üst düzey, ama rize kadrosunu güclendiriyor gitgide. Tercih sana kalmış. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun :)
    aynen kardeşim hayırlısı artık erzurumu başa yazdım yine dayanamadım :D bakalım ne olcak
  • Ataturk egitimi daha iyi ama havasi soguk iklim rizede daha iyidir.Burs icin gidilirmi cok ihtiyacij yoksa ataturk yaz maddi olarak zordaysan rte yaz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.