Şimdi Ara

atçıya maymun koyulacak soylentisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar söylenenlere göre önümüzdeki yapılacak olan uploadda atçının pet bölümünde maymun satılacakmış. sizce böyle bir saçmalık yaparlarmı... (yapsalar sevinirim ama) eğer atçıya maymun konulursa parayla alanlara haksızlık olur.... bilgisi olan varsa konulup konulmayacağı hakkında bana cevap versin..........!!!!!!!!!!!!1

• Nerden duyduğunu da söylersen iyi olur. Komşunun oğlu söylediyse topic açman yanlış ama sağlam bir kaynaktan duyduysan (olmaz ama) işler değişir
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Jackal

Nerden duyduğunu da söylersen iyi olur. Komşunun oğlu söylediyse topic açman yanlış ama sağlam bir kaynaktan duyduysan (olmaz ama) işler değişir
    sana kim söylediyse saçmalamış çünkü maymun adamların asıl para kaynağı nerdeyse öle bişey yapçaklarını sanma o yüzden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyri

sana kim söylediyse saçmalamış çünkü maymun adamların asıl para kaynağı nerdeyse öle bişey yapçaklarını sanma o yüzden

Alıntıları Göster
    Kesinlikle Koca Karı İlacı Diyorum Bu Söylentiye

• quote:

Nerden duyduğunu da söylersen iyi olur. Komşunun oğlu söylediyse topic açman yanlış ama sağlam bir kaynaktan duyduysan (olmaz ama) işler değişir
    sanmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1mm0rtaL

sanmam

Alıntıları Göster
    İLK KURT UPDATE İ GELDİİNDE ATÇI DA SİNCAPTA SATILIODU. AMA 1 HAFTA SONRA KALKTI. HERALDE AYNI ŞEY OLABİLİR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuLLdoZeRrR

İLK KURT UPDATE İ GELDİİNDE ATÇI DA SİNCAPTA SATILIODU. AMA 1 HAFTA SONRA KALKTI. HERALDE AYNI ŞEY OLABİLİR.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: BuLLdoZeRrR

Böyle birşey yok. Asparagas haberler vermeyin
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: _Jackal

quote:

Kurt patchi olduğunda yoktu fakan Maymun patchi olduğu zaman böyle bi olay olmuştu. Sonra baktılar iş çığrından çıktı hemen kapattılar ve şimdiki halini aldı

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMusty

quote:

Orjinalden alıntı: _Jackal

quote:

Kurt patchi olduğunda yoktu fakan Maymun patchi olduğu zaman böyle bi olay olmuştu. Sonra baktılar iş çığrından çıktı hemen kapattılar ve şimdiki halini aldı

Alıntıları Göster
    ya YEMIN EDERIM. WOLF UPDATE OLDU. HATTA BNA 70LIK MALEZYALI Bİ ADAM HABER VERDİ. HEMEN INT.CAFEDE UPDATE YAPTIK. AÇTIK 1M YE WOLF (TABIKI OHA DEMİŞTİK). YANINDANA SQUIRREL VARDI. ORDAKI 70 LIK TURK ABI ALDI ONDAN . AMA 1 AY SONRAKI ILK UPDATEDE KULLANAMAMIŞ. VE JOYMAXIN ISTEDII OLMUŞ UZATMAK ICIN 100SILK ALMIŞ FALAN FİLAN . . . . .. YANI BN YAŞADIM BUNU. ELEMENT FELAN DA VARDI....

• quote:

Orijinalden alıntı: BuLLdoZeRrR

ya YEMIN EDERIM. WOLF UPDATE OLDU. HATTA BNA 70LIK MALEZYALI Bİ ADAM HABER VERDİ. HEMEN INT.CAFEDE UPDATE YAPTIK. AÇTIK 1M YE WOLF (TABIKI OHA DEMİŞTİK). YANINDANA SQUIRREL VARDI. ORDAKI 70 LIK TURK ABI ALDI ONDAN . AMA 1 AY SONRAKI ILK UPDATEDE KULLANAMAMIŞ. VE JOYMAXIN ISTEDII OLMUŞ UZATMAK ICIN 100SILK ALMIŞ FALAN FİLAN . . . . .. YANI BN YAŞADIM BUNU. ELEMENT FELAN DA VARDI....

Alıntıları Göster
    O günü çok iyi hatırlıyorum sadece wolf vardı pet olarak ve greece de ilk ben almıştım ss ler vardı ama format atınca gitti bulursam koyıcam buraya

• quote:

Orijinalden alıntı: LifeForStyle

O günü çok iyi hatırlıyorum sadece wolf vardı pet olarak ve greece de ilk ben almıştım ss ler vardı ama format atınca gitti bulursam koyıcam buraya

Alıntıları Göster
    Bende sadece wolf olduğunu gördüm ve Athensde hemen patchden sonra alıp adını da ''kurt'' koydum vs. vs. ama sincap görmedim açıkçası

• quote:

Bende sadece wolf olduğunu gördüm ve Athensde hemen patchden sonra alıp adını da ''kurt'' koydum vs. vs. ama sincap görmedim açıkçası

Alıntıları Göster
    Sallamayın yaa sallamayın.O gün ilk çıktığında kurttan başka bişey yoktu.Oyuna ilk girenlerden ve kurdu ilk görenlerden biriyim.SALLAMAYIN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fucukuk

Sallamayın yaa sallamayın.O gün ilk çıktığında kurttan başka bişey yoktu.Oyuna ilk girenlerden ve kurdu ilk görenlerden biriyim.SALLAMAYIN.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar 35 lvlde asa grumble göreevinde ki flutu ne yapcaz bana yardım pls

• quote:

Orijinalden alıntı: OUZ HAN

arkadaşlar 35 lvlde asa grumble göreevinde ki flutu ne yapcaz bana yardım pls

Alıntıları Göster
    Maymun ilk çıktığında (şubat yada marttı sanırım)ilk 3 4 hafta stallda satılabiliyordu ama $ la alıp 4 5 tane stalla koyup satarlardı npc lerde yoktu sincapta da aynı şey olabilir diye bekledim ama ööle bişey olmadı + maymunu stalla hiçbişekilde koymazlar çünkü kurt gibi masrafı yok sadece ayda 1 clock almanız yetio adamlar sizin sadece gold ve $ harcamanızı istiyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: haadeess

Maymun ilk çıktığında (şubat yada marttı sanırım)ilk 3 4 hafta stallda satılabiliyordu ama $ la alıp 4 5 tane stalla koyup satarlardı npc lerde yoktu sincapta da aynı şey olabilir diye bekledim ama ööle bişey olmadı + maymunu stalla hiçbişekilde koymazlar çünkü kurt gibi masrafı yok sadece ayda 1 clock almanız yetio adamlar sizin sadece gold ve $ harcamanızı istiyolar

Alıntıları Göster
    ajja :) kurt gibi olur bence lvl atlamaası gerekir . böle düşünüyorm ama gelsede gelmesede işime yaramıck ben oynamıorum artık sro

Kolay Gelsin Size :D

• quote:

Orijinalden alıntı: kiMkeDimi7

ajja :) kurt gibi olur bence lvl atlamaası gerekir . böle düşünüyorm ama gelsede gelmesede işime yaramıck ben oynamıorum artık sro

Kolay Gelsin Size :D

Alıntıları Göster
    hurafelere inanmayalim arkadfaşlar zekeriya white hoca da böle dewrdi kesin

• quote:

Orijinalden alıntı: Envy_16

hurafelere inanmayalim arkadfaşlar zekeriya white hoca da böle dewrdi kesin

Alıntıları Göster
    Saçma

• aaa siz daha bilmionuz mu ?Yakında atcıda hamster ; cins cins köpekler sonracığıma tropik hayvanlar filan satılacak ismide pet shop olacak daha sonracığıma demirci emmi ile 250 k karşılığında bi tavla atabilecen mars olursan 250 k daha verecen yok sen mars edersen 1 mil alacan sonracığıma potcu bacıda yan tarafa mantı ve gözleme salonu açacakmış bi de şey war dı momojo mu neydi jewel satan o da hotanın çıkışına disco açıyomuş dj ve barmen arıyomuş ama 42 lwl altı almıyacakmış biraz sabredin bunlarda sincapla birlikte eklencek yenilikler daha çok öğrendikçe yazacam buraya

• evet yok öle bişee athenste oyuna ilk girip atçıya koşanlardan biriyim orda sincap olmadından eminim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mai_mai

aaa siz daha bilmionuz mu ?Yakında atcıda hamster ; cins cins köpekler sonracığıma tropik hayvanlar filan satılacak ismide pet shop olacak daha sonracığıma demirci emmi ile 250 k karşılığında bi tavla atabilecen mars olursan 250 k daha verecen yok sen mars edersen 1 mil alacan sonracığıma potcu bacıda yan tarafa mantı ve gözleme salonu açacakmış bi de şey war dı momojo mu neydi jewel satan o da hotanın çıkışına disco açıyomuş dj ve barmen arıyomuş ama 42 lwl altı almıyacakmış biraz sabredin bunlarda sincapla birlikte eklencek yenilikler daha çok öğrendikçe yazacam buraya
    Ya bizde guildçe döner işine girelim diyoz ama uygun mekan bulamadık

Rich Village diye bi yer varmış janganda şimdi görüşmeye gidicektik

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.