Şimdi Ara

ATI Radeon 9200 SE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk olarak sistemim p3 800EB (133*6) , 384 SD RAM (133 MHZ) , ASUS CUS4X Board , Samsung 19" monitör ... gidiyo . İşletim sistemim SP1 li ve şu ana kadar çıkmış SP2 updatelerini içeren Win. XP build 2600 . Ben ATI yi sırf ATI cahili aldığım için aldım . nVIDIA , 3dfx le alakalı her şeyi biliyorum o yüzden bu kartı seçtim . Gelelim sorularıma : Şimdi ben orjinal driverını yükledim kartla gelen ama pek performans aldığım söylenemez . En azından NFS Underground da 1024 * 768 de high oynayamıyorum . Ben kartı fiyatından tahminle FX 5200 ayarı diye aldım . FX 5200 de çok benzer bi makinada (128 bit olanında) bir kaç detay kısık high çalışıyodu çok yüksek bi performansla . Bana önereceğiniz en performanslı ATI driverı nedir ? Ayrıca çekince nasıl yükliyeyim max. performans için ? nVIDIA da ki gibi önceki driverı uninstall edip OLD Detanator remover gibi bi program mı kullanıp yenisini mi kurayım , 3dfx teki gibi sadece uninstall edip yenisini mi kurayım ? Ya da direk üzerine mi kurayım ? Ayrıcada ben XP nin HZ. sorununu HZ refresh tools adlı programla hallettim 3dfx deki gibi . ATI nin HZ Fixer ı yok mu ? Son olarakta Overclock nasıl yapacam ? Ve bunları sağlayan driver/programları nereden çekebilirim ? Şimdiden ilgilenenlere sonsuz teşekkürler ...

• istediğin kadar driver çek 64bit bir ekran kartı almışın pek birşey farketmez
  • bencede
  • +1
  • bende de o karttan var ne far cry da verim alabildim ne başka bişi de..undergroundda da çalışıyo ama nazlanarak...9200 yerine 9000 alın derim alacaklara
  • SE olanlar 64 bit mi oluyo ? 64 bitse kötü yapmışız evet ... Ama siz yinede özel bi driver önerir misiniz ? HZ olayı ve o/c yi nasıl halledecem ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.