Şimdi Ara

Atiker gold enjektörü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Aracımda atiker gold sistem mevcut 15 gündür rölantide ara ara titreme oluyor aracımda, bugün lpg servisine gittim tüm ejektörleri sırayla test ettik bizzat pc başına oturdum ve tüm enjektörleri aç kapa yaparak test ettim. Enjektörlerin birinde sorun var titreşimi o yapıyor ve sesli çalışıyor (çıt çıt sesi). Usta rail enjektör tavsiye etti 210₺ diyor üstündeki enjektörün aynısına 400₺ diyor. Araştırmalarım sonucunda enjektör temizliğinin olumlu sonuçları olduğunu okudum, anlayan bir arkadaş var ise şu sorularıma cevap verebilirse sevinirim. Aracımda enjektör takımını temizlesem aracım normale döner mi ? Yoksa değiştirmem şart mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sorunuza cevap vermeye çalışayım,

Aracınızda bulunan gold enjektör fabrikasyon presli olup içi açılıp temizlenebilen tipte enjektör değildir.İlaç ile temizleme işlemi düşünüyo olabilirsiniz ama bu işlem sonrasında da aracınız normale dönmeyecektir.

Enjektörlerin 1 tanesi çıt çıt etmesi die tabir ettiğiniz konu o enjektörün arızalı olduğunu göstermekte.Hatta sorun daha da ileriye gitmiş olabilir bu şekilde aracınızı hatrı sayılır süre kullandıysanız arızalı enjektör diğer enjektörlerin çalışma debisini de etkilemiştir. Debiden kastımız enjektörlerin çalışma zamanı, siz enjektör temizliği için ilaç kullansanız dahi enjektör debisindeki bozukluk düzelmeyecektir, arızalı enjektör de aynı şekilde düzelmeyecektir bundan dolayı enjektör takımı değişimi yaptırmanız gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ....ŞAFAK OTOGAZ.... -- 4 Ekim 2017; 15:26:4 >
  • Çok teşekkürler başa geleni çekeceğiz demek ki.

• Ne kadar olmuştu taktıralı.

• Ben aracı takılmış vaziyette aldım 71000 km de takıldığı söylendi. Kasım 2015 te takılmış muayene vs km ile örtüşüyor doğru muhtemelen. Bugün Candan mühendisliğe gidip bozuk olan enjektörü değiştirttim. Sorun çözüldü.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.