Şimdi Ara

Audi A3 1.4 TFSI YAKIT TUKETIMI ve Genel konustuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
6.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaslar bu sefer arkadasın a3 unu yakalayınca diger videolarımda oldugu gibi bununlada bir yakıt muhabbeti yapmak sitedim arac audi a3 1,4 tfsi motordur manuel vitesdir umarım merak eden arkadaslar için yardımcı olur
    herzamankı gibi hem geyik yaptık hemde videoyaya cekelım istedik surcu lisan ettiysek affola

arac hakkında bir ilk izleneim vericektir diye tahmın ediyorum. aslında genelde bmw videoları cekiyorum bilen arkadaslar biliyor ancak arada baska araclarıda cekiyorumö
    simdiden anlayısınız için tessekurler

youtube
    Audi A3 1.4 TFSI YAKIT TUKETIMI ve Genel
    https://youtu.be/xTIf0idhzcc

• hocam kota yok. sonuç? kac lt yakti ortalama hiz neydi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Video için teşekkürler.Bu aracın yakacağı aşağı yukarı ort. 6,9-7,2 lt dir.İstanbul da bu değer daha da artabilir...
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    bunu zaten giriş olarak cektim ayak ustu yakında a3 ile ilgili tam detaylı testler yaparım bmw deki gibi hakılısınız ama ilk kullnıcı agzından yorumlarını soledim birazda makaramızı yaptık.:)
  • Kaç litre yakıyormuş ? Gizlemenin anlamı ne illa izlemek zorunda mıyız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadri.abi

Kaç litre yakıyormuş ? Gizlemenin anlamı ne illa izlemek zorunda mıyız ?

İstemiyosan izleme adam sana kac litre yaktigini soylemek zorunda mi?

• Bilgisayar 9.3 litre gösteriyor.

Şehir için sakin kullanımla 7.5 8.5 litre. Güzergah beşiktaş bağcılar. Bastırırsan, yırtarsan 12 lere çıkıyormuş.

Uzun yolda kastırınca 4.8 litre yakmış.

Özeti bu.

Vag grubu yol bilgisayarında da hile yapmıştır kesin. Yarım litre daha ekleyin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _AsDeRf_

quote:

İstemiyosan izleme adam sana kac litre yaktigini soylemek zorunda mi?

Başlığı bi okur Musun hacı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Bilgisayar 9.3 litre gösteriyor.

Şehir için sakin kullanımla 7.5 8.5 litre. Güzergah beşiktaş bağcılar. Bastırırsan, yırtarsan 12 lere çıkıyormuş.

Uzun yolda kastırınca 4.8 litre yakmış.

Özeti bu.

Vag grubu yol bilgisayarında da hile yapmıştır kesin. Yarım litre daha ekleyin :)

Teşekkürler özet için .

• quote:

Yakit tuketimi ve genel konustuk yaziyor baslikta. Bir konusma var ki arkadas linkini koymus. Her nasil siz bu konusmayi izlemek zorunda degilseniz arkadasin da yakit tuketimini acikca belirtmek zorunda degil.

Bu tavriniza karsilik ben konu sahibi olsam hayatta tuketimi yaziyla yazmazdim.

• selam arkadaslar videoyu koyan kısı benım tamam hakılısınız tuketim konusunda kısa konustum ancak bu arada yakaladıgım ve cekitigim bir arkadastan rica ustune sordugum sadece aramızda gecen bir konusma ve merak edenler baksın diye. diger videolarıma bakarsanız konular ustunde cok detaylı anlatımlar yaptıgımı goruceksiniz. zaten bu arac hakkında genel bir giriş gibi bişeydi kısmet olursa detaylı bir cekim yapacagım yanlıs anlsaılma olmasını gerektircek bişey yok burda. herkezin gorusune saygı duyarım genel olarak bole bir video neden var diye sorarasanız kendimden ornek vereyim bir arabayı almadan once bir cok videosunu zilerim ama ii ama kotu sonucta samımı olup koydum olay bu rahatsız olanlar varsa kususra bakmasın tekaradan. normalde nasıl anlattıgımı merak edenler vidoolarımdan bir kacına bakabilir.
  • guvenekmen G kullanıcısına yanıt
    Hocam video olmasında sıkıntı yok, ama genel standart, video varsa o Araç incelemesi vs dir. Yakıt tüketimi dediğimiz şey tek satırda anlatılan bir şey. Başlık büyük harfler ile YAKIT TÜKETİMİ olunca ben de neymiş diye girdim. Herhangi bir veri göremedim. Bu tek satırlık veri için de mobilden play tuşuna basmak istemedim doğal olarak. Özet geçen arkadaşı okudum

• haklısınız diger videolarım gibi yapmalıydım tekrar kusuura bakmayın yanlıs yonlendirdıgımın farkında degildim buda bizden olsun duzgununu yapıcam zaten
    vakıt ayırıp baktıgınız için teksekurler
  • değerleri yazılı olarak versen daha iyi olur 20 dk video izlenmez bunun için
  • 2014 1.4 tfsi 140 hp sedan s-tronic aracı 2000 km boyunca istanbul içi kullandım. genel ortalamam 8 lt/100km idi. bence gayet güzel yakıt tüketimi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.