Şimdi Ara

Audi A5 2025 tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
5
Favori
8.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Audi A4’ün yerine geçecek ve 2 segmenti birleştirecek yeni Audi A5 tanıtıldı. Sedan ve Avant olarak tanıtılan modelin coupe ve cabrio versiyonları duyurulmadı. Audi A6 üretimi de biterek yerinini yeni tanıtılacak A7’ye bırakabilir

Audi A5 2025 tanıtıldı

Audi A5 2025 tanıtıldı

Audi A5 2025 tanıtıldı

• İç mekan

Audi A5 2025 tanıtıldı
  • scanh kullanıcısına yanıt

Sağda ki sonradan eklenmiş gibi duran ekrana ne gerek vardı onu anlamadım

• Makine güzel duruyor motor özellikleri ne olacak acaba?

Türkiye satışı ne zaman başlayacak?
  • Audi tarafindan yapilan aciklamaya gore 2026 yilina kadar A1-3-5-7 yani tek sayılar icten yanmalı, A2-4-6 gibi cift rakamlar ise elektrikli olacakmış.

A6 konusuna gelince isim degisikligine giderek A6'yı A7 Sedan, bildiğimiz A7'yi ise A7 Sportback olarak satışa çıkaracaklarmış
  • Şu stopları birleştirmeye ekstra vergi falan birşey gelsin..

• Direksiyon çok kötü. O kocaman orta kısmıyla bütün sportifliği gitmiş.
  • TurkCA T kullanıcısına yanıt

2.0 litreden başlayacak, Phev bile olsa bir bir vergi avantajı yok.. model Türkiye için yok hükmünde yani.

• SuperVeloceJota kullanıcısına yanıt

2.0 olması çok şaşırtıcı değil ama motor iyileştirildi mi o önemli...

Audi motor özelliğiyle öne çıkmazsa satmaz... bmw ve mercedes varken yani...

• TurkCA T kullanıcısına yanıt

Motorlara hybrid desteği geliyor, emisyon ayarlamaları yapılıyor, iyileşme diye bir olgu senelerdir yok. yapılan şey zorunlu elektrik desteklerini eklemek.

Bmw ve Mercedes eski 1.6'ları vergi avantajı ile getirirken Audi'nin 2.0 motoru allem-i cihan olsa satamaz. bu ülkede 1.6 isen varsın. yoksa yoksun.

• SuperVeloceJota kullanıcısına yanıt
    Audi 1.6 parasına senelerdir 2.0 satıyor ancak yine de Mercedes ve BMW satışlarını yakalayamıyor. Fiyattan çok marka algısı ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Eminim yeni A5, Mercedes C serisi 1.6 ile denk fiyatlara satılacak ancak yine de onun kadar satmayacak
  • scanh kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum. Tamamen bu ülke insanının mtv fobisi yüzünden olduğununu düşünüyorum. 2016-18 arasında 1.4 tfsi motor varken a4 ve a5 deli gibi sattı çünkü...millet 2.0 mtvsi yüzünden başta 1.5 motorlu arabaya daha fazla para vermeyi tercih ediyor...
  • YouGotThatRight kullanıcısına yanıt
    Haklısınız, insanımızın MTV fobisi hiç anlamlandıramadığım bir fobi. Oysa MTV’nin çok üstünde paralar başka başka kalemlere gidiyor
  • Audi, Merco ve BMW ye göre çok çizgisinden şaşmayıp daha oturaklı gidiyor tasarım olarak. Hele BMW nedir öyle Renault gibi her ay yeni bir model çıkarıyor.
  • Resmi video geldi

• ilk defa bi a5'i beğenmedim.

• İlk izlenim videosu geldi

Autogefühlyoutube
    The all-new Audi A4 is now the all-new Audi A5 - WHAT?! 😮
    https://www.youtube.com/watch?si=Ph5uPW5DQQFEzecI&v=1YVXORirkrY&feature=youtu.be

• What Car?youtube
    NEW Audi A5 revealed – BIG changes for new A4 | What Car?
    https://www.youtube.com/watch?si=AMnFl9eTIjnROZN2&v=Vd3Bo_UEBbo&feature=youtu.be
  • the car crash reviewyoutube
    Audi A5 Avant im Test (2024) Weltpremiere + Namensänderung: Das gabs noch nie! Review | Limousine S5
    https://www.youtube.com/watch?si=guwc-GT2UFGaQTq9&v=Wi5ie1cHngw&feature=youtu.be

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.