Şimdi Ara

AURİS (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.253
Cevap
1
Favori
95.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: JeFFreY.JeY

17 Mart doğru bir tarih olabilir. En geç martın sonunda plazalarda görebilirsiniz.

Bende Toyota sonkar a sordum nisan dediler, umarım fazla bekletmezler..
  • Bu otomatiklerde direksiyondan vites atım sistemi corallada olduğu gibi sadece üst donanımda yoktur umarımm.
    toyotanın en kötü yanı opsiyon çok az. örneğin akıllı anahtar içinfull araç almanız gerekiyor saçmalık bence...
  • quote:

Orjinalden alıntı: drberti

Bu otomatiklerde direksiyondan vites atım sistemi corallada olduğu gibi sadece üst donanımda yoktur umarımm.
    toyotanın en kötü yanı opsiyon çok az. örneğin akıllı anahtar içinfull araç almanız gerekiyor saçmalık bence...

Halbuki soyle paket paket donanimlar koysalar, insanlar isine yarayan paketleri alsa demi ama...
  • Arkadaşlar haklısınız paket donanımlar ve çeşitli opsiyonlar olmalıydı. Ama burda kabahat distribütör firma olan toyotaSA da, onlar bu opsiyon ve paket olaylarını engelliyorlar bence. Ayrıca bazı modelleri (avensis station, hatcback ve verso gibi) de Türkiye'ye getirmiyorlar. Doğrusu nasıl bir strateji uyguluyorlar anlamak biraz güç..
  • Ayrıca Auris avrupada satılıyor ama ülkemizde üretildiği halde burada hala tüketiciye sunulmadı, neyi bekliyorlar acaba?
  • nisan başında deniliyor ama kesin bir bilgi yok...net tarihi öğrenemedik...
  • bu güzel iç dizayna karşılık dış tasarım neden böyle?!! eski corolla hatchbackler bile daha güzel, daha agrsif ve sportifti. toyotanın bu tasarım sorunu nolcak??? iyice "kore arabası" gibi tasarımlara yönelmeye başladı. bi toyotacı olarak yeni kasa toyotalardan dolayı hayal kırıklığına uğradım(tabi sadece tasarım açısından, yoksa kalitede güvenim sonsuz)
  • Auris

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerim026 -- 7 Mart 2007; 10:03:25 >
  • gelsin artık yeter neyi bekliyorlarrrr..
  • iç tasarım süper ama dışı bir önceki kasa hatchback corolla kadar güzel değil.yanlış anlamayın beni ama uyuz bi tasarımı var.bakalım bi de galerilere gelsin öyle inceleyelim.resimle dergiyle olucak iş değil bu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: extremeenvy

iç tasarım süper ama dışı bir önceki kasa hatchback corolla kadar güzel değil.yanlış anlamayın beni ama uyuz bi tasarımı var.bakalım bi de galerilere gelsin öyle inceleyelim.resimle dergiyle olucak iş değil bu...

Ben de sana katiliyorum, Toyota'nin bu tasarim isine el atmasi lazim. Hatta Toyota'nin bazi prototipleri igrenc otesi ama son donemde yapilmis bir iki prototipi de cok guzel.
  • beklyrm peuge dan vazgeçtim bu forum sayesinde aurisi beklyrm
    sizve fiyat donanım ne olacak
    dizellerde
    bilgiler ve fikirler?
    teşekrler...
  • bence fiyat yeni nesil corollayla ya aynı yada 1-2 arası daha ucuz olur.donanımda aynı gelecek diye düşünüyorum...ama kesin bilgi yok..bend edizel otomaik için bekliyorum.....
  • dizel otomatik auris umatrım hayal kırıklığı olmazda beklememe değer
  • adana otoshow fuarı başlıyor bu araç olurmu aceba??? yoksa piyasadaki araçlarmı sadece olacak
  • arkadaşlar ipodlar yeni nesil toyotalara ve 4 gözle beklediğimiz auris e uyumlumu yada bunlar ipoda uyumlumu
    bilgileriniz fikirleriniz yorumlarınız...

teşekkürler...
  • Toyota İngiltere internet adresine baktığımda Auris'in tanıtım reklamında gördüğüm ayrıca isim anlamıda olan altın sarısı renginin üretilmediğini gördüm. Acaba öylemi bence çok güzel yakışmıştı arabaya . Bilen varmı acaba ! Fabrikada çalışan yakamoz54 vardı sanırım belki o net bi şekilde cevaplayabilir. Bide 5 kapı Türkiye'de üretiliyomu. yoksa İngiltere'denmi gelecek?
  • Burdan bir inceleyin derim arkadaşlar....

http://toyota.pod.tv/auris/

About Auris ile Auris impression bölümleri var..Özellikle Auris İmpression bölümünde test sürüşü videoları var...Siyah yakışmış araca....içi enfes güzel..Özellikle kadran..:)Bence yandan bakınca eski kasayı andırıor..Önden Yaris 'e benzediği doğrudur.Ama bir iki ufak makyajla çok hoş bi araca dönüşür...Araç Nisan başı plazalarda...Fiyatları yaklaşık Corolla Sedan ile aynı olacakmış...Ben yine de almayı düşünen arkadaşlar Temmuz Ağustos'a kadar en azından beklemeli derim..Arabanın piyasada tutunup tutunamayacağını görmek lazım..Ben öle yapacağım...Neme lazım elde patlamasın...

• fiyat konusunda bi yorum yapmak yanlış bu arac ülkemizde üretilcek ayrıca fiyat düşürmek için malzemeden yicekler gibi komplo teorilerine gerek yok verso da burda üretilip avrupya satıldı kaliteside aynı fiyata gelince corolladan cok farklı olcağını zannetmiyorum en iyisi bekleyip görmek
  • paristeki arabanın direksiyonu sağdan.... enteresan olmuş
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.