Şimdi Ara

AURİS (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.253
Cevap
1
Favori
95.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galiba nisan başında çıkmayacak baksanıza hala bir hareket yokwww.toyotasa.com da..
  • quote:

Orjinalden alıntı: profurio

Galiba nisan başında çıkmayacak baksanıza hala bir hareket yokwww.toyotasa.com da..

bu siteye bakarsan ooo daha çok beklersin araba çıkar 2 hafta sonra siteye anca ekleme yapılır. yeni corollada bile böyle olmuştu..
  • tamam sitede yok siteye sonra da eklenebilir ama yine de hiç ses seda yok nerde bu auris
  • çukurova otoshowda söylenene göre mayısta gelecekmiş.....kimsenin net bişe bildiği yok..
  • İlk testi yapıldı.
    auris d4d 2.0 126 ps ile golf 2.0 tdi 140 ps...Her ikisi de düz vites

ARTILAR::

GOLF:
    iç mekan genişliği
    Ferahlık hissi
    Yükleme kapasitesi( aurisin bagaj hacmi daha büyük ama yükleme kapasitesi daha az)
    performans
    Direksiyon hissi
    sürüş özellikleri
    Şansıman
    iç mekan biraz daha kaliteli

AURİS:
    Motor; çalışma karakteri ve sessizliği
    Frenleri
    Yol konforu
    Güvenlik donanımları( diz hava yastığı)
    Fiyat
  • Selam arkadaşlar ben de Auris'le ilgileniyorum.Şu an tüm Toyota satış temsilcileri Antalya'da Auris eğitimi alıyorlar meraklanmayın 1 hafta sonra showroomlarda yerini alacaklarmış.Hatta beni satış temsilcisi arayıp Antalya'dan izlenimlerini bana bildirdi.Kimse yoğurdum ekşi demez ama araç iç dizayn olarak corolladan çok daha gösterişliymiş kesin bu arabayı size veririz diyor...
  • Çukurova otoshowda tarihi geç söyleyerek heralde toyota hb'in son kalanlarını elden çıkarmaya çalışıyorlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hykonar

Çukurova otoshowda tarihi geç söyleyerek heralde toyota hb'in son kalanlarını elden çıkarmaya çalışıyorlar.

HYIR OYLE BİR NİYETİDE YOKTU BEN ESKİ COROLLA HB DE İNDİRİM YOKMU ONU ALAYIM DEDİM DEĞMEZ BEKLE BEN GÖRDÜM AURİS ÇOK GÜZEL ONU BEKLE COROLLADANDA GÜZEL DEDİ....
  • quote:

Orjinalden alıntı: hykonar

Selam arkadaşlar ben de Auris'le ilgileniyorum.Şu an tüm Toyota satış temsilcileri Antalya'da Auris eğitimi alıyorlar meraklanmayın 1 hafta sonra showroomlarda yerini alacaklarmış.Hatta beni satış temsilcisi arayıp Antalya'dan izlenimlerini bana bildirdi.Kimse yoğurdum ekşi demez ama araç iç dizayn olarak corolladan çok daha gösterişliymiş kesin bu arabayı size veririz diyor...

Hadi bakalım inşallah dediğin gibidir. Bizim ülkemizde üretiliyor bize satılmıyor bu toyotasanın politikasını çözemedim gitti..
  • 5 kapılılar belç,kada üretiliyormuş türkiyede sadece 3 kapılı modeller üretilecekmişşşş.
  • Yok 5 kapılısındanda üretiliyor TR de bakınız link:http://www.toyotatr.com/tr/sedan.asp
    Ayrıca belçikada değil sadece TR de ve ingilterede auris üretiliyor..
  • o zaman desene adam üfürmüş bize???
    ben anlamıyorum bu otomotiv sektöründe çalışanlara aç bir araştır kardeşim işin bu senin.
    arabamı satmaya gittim takasa adam galeriyi arayıp soruyor ne eder diye(.skoda octavia.)oda sedanmı hb diye souyor. dedim ben satmıyom.otomotiften haberi olmayan insnlar bu işi yapıyorrrrrrrr
  • hayır bu ayda gelemez.nisan mayıs gibi gelcek.auris zaten türkiye de üretilmeye baslandı.
  • yanlış biliyorsunuz. bunun bilmemekle alakası yok.2. el ve 0 arac farklıdır.takasa gelen arabanın fiyatını anlasmalı olduğu galeriye sorar.çünkü coğu firma takasa aldığı araçları plazasında tutmaz.galeriye verir.danışmanlara haksızlık yapmayın...
  • türkiye de octavianın bir kaç modeli de var zaten.onun için sormustur.
  • yeni aldığım duyuma göree mayıs ta sanırım türkiye yollarında olacaklarmış arkadaşlar yurt dışında reklamları bile var bakalım bu modelle toyota baya iddalı daha model çıkmadan konşulmaya başlandı şuan toyota satışları durdu diyrbiliriz millet aurisi bekliyoo ben yakından gördüm ve inceledim araba harika tam manasıyla çok güzel özellikle iç dizayn arkadan ve yandan görünüm harika metalik gri ve siyah oldukça albenisi var...

www.toyotaauris.org
  • Müjde arkadaşlarwww.toyotasa.com.tr de auris yakında toyota plazalarda diyor, heleşükür bir hareket gördük..
  • www.toyota.com.tr 'de auris'in yakında plazalarda olacağı söyleniyor toyotanın anasayfasında ;)
  • Arkadaşar bayi ile görüştüm. 1 hafta içinde plazalarda.
  • Evet bugün Toyota plazanın vitrininde iki adet vardı. Hatta Jant kapaklı modelde xenon far vardı dikkatimi çekti, Toyota severlere hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.