Şimdi Ara

avea 3g hız ne yaptıysam olmadı Çözüldü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar, bir sorunum var kimse yardımcı olamadı. Sizinle paylaşmak istedim.
    Bendede ace 2 var telefondan çok memnunum, avea sınırsız interneti olan 2 gb adil paylaşımı olan yeni nesil tarifesini kullanıyorum. Yaklaşık 3 ay önce telefonu aldığımda 3g çok hızlıydı , donanım haberdeki videoları bile açıyordu. Daha sonra 2gb kotayı geçtiğim için hızım 128 kbps ye düştü, daha sonra tarifem tekrar yenilendi fakat bu hız konusu aynı kaldı yani hızım artmadı. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım çözüm olmadı, forumda yine belirtilmiş olan GUN yazıp 5555 e gönderdim bir çare olur diye buda çare olmadı yaklaşık 2 aydır bu sorunu yaşıyorum, acaba sorun aveadamı yoksa samsungun telefonlarında bir ayarmı yapılması gerekiyor. Beni düşündüren ilk ay sorunsuz olduğu için telefonun sorunlu olabileceğini sanmıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atiser69 -- 3 Kasım 2012; 9:53:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: atiser69

Selamlar arkadaşlar, bir sorunum var kimse yardımcı olamadı. Sizinle paylaşmak istedim.
    Bendede ace 2 var telefondan çok memnunum, avea sınırsız interneti olan 2 gb adil paylaşımı olan yeni nesil tarifesini kullanıyorum. Yaklaşık 3 ay önce telefonu aldığımda 3g çok hızlıydı , donanım haberdeki videoları bile açıyordu. Daha sonra 2gb kotayı geçtiğim için hızım 128 kbps ye düştü, daha sonra tarifem tekrar yenilendi fakat bu hız konusu aynı kaldı yani hızım artmadı. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım çözüm olmadı, forumda yine belirtilmiş olan GUN yazıp 5555 e gönderdim bir çare olur diye buda çare olmadı yaklaşık 2 aydır bu sorunu yaşıyorum, acaba sorun aveadamı yoksa samsungun telefonlarında bir ayarmı yapılması gerekiyor. Beni düşündüren ilk ay sorunsuz olduğu için telefonun sorunlu olabileceğini sanmıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Online islemler servislerden 3g kapaliysa ac

Belki bulundugun bolgede cekim sikintisi vardir

• sağolun baktım ama 3g açık gözüküyor hizim şöyle soyleyim 100 kpbs yi bile zor görüyor

• sosyal medyada şikayet ettim sorun hemen çözüldü

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.