Şimdi Ara

Avea kullanıcıları internet hızlarıniz nedir ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
2.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

Resim atamadım :((
    Nasıl atıyorsunuz arkadaşlar?
    Bi el atsanız

Biriniz cevap vereydi
    4s ve 6.1.3 sürümdeyim

Nasil bir uyari aliyosun ekran resmini cek at normalde eklersin cevap verdigin bolumun altinda resim ekle yazar iraya tikla sana yeni sekme acar ordan 3 resim ekleyebiliyosun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aveanın merkezi yerlerde ki hızı iyi onun dışında 5 para etmez ben geçen hafta vodafona geçtim aveanın 3g'ye bağlanamadığı 12kb hız gösterdiği yerde vodafone 3g'ye bağlanıp 10mb hıza ulaşıyor..
  • kaTRan35 K kullanıcısına yanıt
    Vodafone de turkcell gibi pahali iste

• sindirgi S kullanıcısına yanıt
    özgür üçlü yaz kampanyası aldım ben aveada kullandığım tarifenin aynısı hocam her yöne 500dk 5000sms 1gb internet 30tl, turkcellde buna benzer hepsi pakedi var 12 ay taahhüt verirseniz vergiler dahil 55tl :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaTRan35 -- 6 Kasım 2013; 9:51:22 >
  • kaTRan35 K kullanıcısına yanıt
    Bana 1000 dakika ve 4gb net olsun yeter asagisi kurtarmaz kabarik fatura ile karsilasirim :)

• Avea anfinin icinde az cekse de yeterli duzeyde performans sagliyor
     Avea kullanıcıları internet hızlarıniz nedir ?

• Bu turkcellin turbosu nasil gercekten dedigi gibi o hizlara cikiyormu acaba

• O cekime gore gayet iyi sonuc tesekkurler

• Avea Kamu Mega paketi, hız süper ve her yerde çekiyor :)

Avea kullanıcıları internet hızlarıniz nedir ? Avea kullanıcıları internet hızlarıniz nedir ?

Bunu da az önce aldım, Aydın Merkez'de genel olarak 7-11 arası alıyorum ki bu yetiyor telefon için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Capt. Awesome -- 5 Kasım 2013; 10:44:32 >

• Capt. Awesome kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam hiz gercekten cok cok iyi birde normal internet paketleri bunlar mobil plus degil gercekten iyi anlasilan onumuz ay sizler gibi bende avea ya gecmis olacagim

• quote:

Orijinalden alıntı: sindirgi

Tesekkurler hocam hiz gercekten cok cok iyi birde normal internet paketleri bunlar mobil plus degil gercekten iyi anlasilan onumuz ay sizler gibi bende avea ya gecmis olacagim

Bende daha önce Avea'nın 23 liralık bir paketi vardı faturasız. Onu kullanırken hızım pek iyi değildi, sadece çok iyi yerlerde 10'u ancak görmüşümdür, genel olarak 3-5 arası idi ama Kamu Mega Paket ile Bursa'daki evimde %90 15+ hız görüyordum. Aydın'da ise yeterli, şimdiye kadar bir sorun çıkarmadı.
  • Capt. Awesome kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi sonuclar fazlasiyla tatminkar

• quote:

Orijinalden alıntı: dbmaster

bende gecen hafta hattı avea ya tasıdım ızmıtte memnunum, 10 15 mbps download hızı var 5mbps cıvarı upload. kesınlıkle kazık yemekten se tavsıye ederım

39 lıraya her yone 600 dk , 1000 sms , 4 gb net olan paketteyım

Hocam ben de izmitte oturuyorum ve aveaya gecicem cekmeme problemleri oluyomu ?

• ben ıstanbuldayım paket netlerın hızları dusuk cıhazım iphone 5. 500dk 5000sms 1 gb net kullanıyorum bı kac aydır bugun net paketım bıttı ve tl lerımden gırdım ınternete arada 3 kat fark nerdeyse bende dıyorum neden bukadar yavas cok farkedıo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philedelphia

quote:

bende gecen hafta hattı avea ya tasıdım ızmıtte memnunum, 10 15 mbps download hızı var 5mbps cıvarı upload. kesınlıkle kazık yemekten se tavsıye ederım

Acısu parkının orada oturuyorum ve hergun carsıdayım , umuttepeyede dun cıktım 3G dahıl kapsama sorunu yasamadım hız gayet iyi
  • İstanbul kadikoy evin icinde

• geç kardeş bende avea ya geçicem başka türlü olmayacak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Philedelphia

quote:

Acısu parkının orada oturuyorum ve hergun carsıdayım , umuttepeyede dun cıktım 3G dahıl kapsama sorunu yasamadım hız gayet iyi

Sağolun hocam aveaya geçmemem için neden kalmadı sanırım

• knnolg kullanıcısına yanıt
    Gecicem ins. Kardesim ama su kontratim var onu bitmesini bekliyorum turkcell bitkistir bnm icin artik

• turkcell aman aman benden de uzak olsun 2008 de kapadım o defterı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.