Şimdi Ara

Avea kullanıcıları internet hızlarıniz nedir ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
2.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugun aradimmisteri hizmetlerini sizinle olan son 1 ayim dedim iste size turbo net verelim sunu verelim bunu verelim kaybet istemeyiz istemezsin tabi kim ister neyse bu fiyat politikasi degismedigi surece yokum dedim ins. Allhin izniyle aralikda avea dayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Isparta merkez de avea hızı düşük. 0.2 - 0.3 mbps gibi Aveayı aradım durumu ilettim bu yıl yatırım programında yokmuş, önümüzdeki yıl ise belli değil. Ek verici yapılması gerekiyormuş. 3g den geçtim edge yi düzgün verseler yeter

• Hız testi nasıl yapılıyor?

• cabriolet1981 kullanıcısına yanıt
    Speed test programini indirerek

• cabriolet1981 kullanıcısına yanıt
    Speed test programini indirerek

• 1,5 yıl önce Vodafone'daydım Avea'nın çok uygun bir kampanyası için Avea'ya geçmiştim. Vodafone'dan memnundum ama daha uygun geldiği için geçmiştim. iPhone 4 kullanıyordum. Vodafone ile internette hiç problem yaşamamıştım ama Avea'ya geçtikten sonra internetim sapıtmaya başlamıştı. Hem çok yavaş giriyordu hem de internette gezinirken aniden internet kesiliyordu. Sonra kendi kendine internet geri geliyordu. Önce telefondan sandım, format attım ama devam etti problem. Can sıkmaya başlayınca daha 1 ay bile dolmadan Vodafone'a geri döndüm. İnternet yine canavar gibi oldu.

Avea'nın interneti bulunduğunuz yere göre değişiyor ama bence yeterli değil.
  • Bu turbo internet olayı nedir yav görmedim ben hiç?
    Ben 39 TL'lik 4GB 600DK 1000SMS'lik tarifeyi kullanıyorum. Maksimum 18Mbps gördüm İstanbuldayım. Ortalama 6-11Mbps arasında değişiyor ama HD videolara bile yetiyo o da zaten. Zorrent indirmiyoruz telefona sonuçta neme lazım

• merak ettiğim bi konuydu iyi oldu teşekkürler
  • emniyet gen. müd. için yeni bir tarife yapmışlar.4 gb internet + 1000 dk her yöne + 1000 sms her yöne 27 TL olan tarifeye yeni geçtim .Tokatta 6-10 mb arası değişiyor
  • 3g nin çektiği heryerde hızı gayet iyi. Ama 3g heryerde çekmiyor Antalyada bir çok noktada 3g çekmiyor. En sıkıcı durum bizim ofiste çekmiyor.
  • busterr kullanıcısına yanıt
    Turbo falan hikaye suan turba kullaniyorum turkcell 1 ay hediye verdi max 17 genelde 7 falan avea da ayni hatda ankara kizilay da 30 lardan bahdesen arkadas vardi avea ile sonuca ben ist deyim sislide oturuyorum isimde sislide hep merkezi noktalarday cekim sorunu yasayacagimi sanmiyorum kesinlikle farz oldu artik avea almak son 1 ayim turkcelle

• 5 gb ayda 25 lira data paket
     Avea kullanıcıları internet hızlarıniz nedir ? Avea kullanıcıları internet hızlarıniz nedir ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• http://www.speedtest.net/my-result/i/679460351

6-7 Mbit hızları gördüğüm de oluyor. EGM tarifesine geçme şansınız da varsa kaçırmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emir kullanıcısına yanıt
    Nasil gececegim o tarifeye ben polis degilim be yapmam lazim

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=76974190

Mobilde olduğum için bu linki paylaşıyorum kusura bakmayın, tarife hakkındaki tüm detayları bulabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aveada emniyet müd. için olan paket hiçbir yerde yok hakikaten mükemmel bir paket ve sadece 27.5lira
    1000dk heryone 1000sms heryone 5600 avea içi ve 4gb internet
  • Ankara
     Avea kullanıcıları internet hızlarıniz nedir ?

• Seckinau S kullanıcısına yanıt
    Benim anlamadim avea ve vodafone bu mg leri goruyor lafta turbo 3G turkcellde cok hizli ben goremedim hic 19 dan ustunu turkcellde

• sindirgi S kullanıcısına yanıt
    19 da gayet yeterli bence.

Bu da evde ki fiber,

http://www.speedtest.net/result/3084035092.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seckinau -- 7 Kasım 2013; 2:20:43 >
  • Seckinau S kullanıcısına yanıt
    Su lte a yi cikarsalar 100 mgbt leri gorsek oda en alt seviye 2015 demis turkcell bakalim cikaracaklar mir de simdi hucresel aga girdigimizde 3G secenegi var lte-a geldiginde lte yi nasil kullanacagiz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.