Şimdi Ara

Avea kullanıcıları internet hızlarıniz nedir ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
2.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sindirgi

Vodafone de turkcell gibi pahali iste

Tcell kadar değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ncap

Avea ve internet hızı Belki kimsenin olmadığı zamanlarda yüklenince iyidir ama bulunduğunuz yerde avealı fazla ise vay halinize..Avea nın 3g si çoğu yerdeki turkcell in edge si ayarında çalışıyor.. Burada paylaşılan hızlara itibar etmeyin.. Adamların altyapısı yok, gerekli yatırımı yapmıyorlar.. Ancak kollamayla buraya kadar.. Ve aveaya geçtiğinizde dahası da sizi bekleyecek; konuştuğunuzu, dediğinizi anlayamayacaksınız.. Ses kalitesi berbat.. Turkcellin buzdolabi gibi santral koyduğu yerde aveanın Bavul büyüklüğünde santrali var.. Mevcut altyapısıyla avea nın yeni abone dahi alamaması lazım.. Arkalarında devlet olduğu için bu haldeler.. Ringa diye bir servisleri varmış, bu servisin devlete ödenen vergisini dahi almıyorlar aveadan.. Bu kadar sitem ettim çünkü ben de avealıyım

İstanbulda iyi genelde. Ama bazen öyle yerlerde sıkıntı çıkıyor ki insan şaşırıyor. Mesela avea nın karşısında casper binasında sıkıntı var.

• Hızlı olsun diye,59 tl ye Hızlı 8 gb paketi aldım,
    Gece 12 ye kadar,hız iniş-çıkış gösteriyor,bazen 12 kb,bazen 4 mbps oluyor,doğru dürüst video bile izlenmiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iwan kullanıcısına yanıt
    Dogruda hocam memnun kalmazsak kontrat bozma ceza yememek ici dedim

• Caferhan kullanıcısına yanıt
    Bende anlamadim hocam kullanan cok arkadasim var videolarda takilma yok diyor ama turkcell cok pahali gına geldi deneyecegim bakalim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.