Şimdi Ara

Avea kullanıcıları internet hızlarıniz nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
2.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar arkadaslar onumuz ay turkcellde avea ya gecmeyi planliyorum aveada 1200 dakika ger yone konusma 1000 sms heryone vede 4 gb net paketi 49 tl buna gecicem eger olumlu tavsiyelerinilirsam. Çünkü turkcell de bu sekilde bir paket 90 tl den asagi degil sadece 4 gb neti 40 tl civarinda Avea kullanan arkadaslar nasil memnunmusunuz net hizinizdan vede mobil plus netli 4 gb 1000 dakika her yone ama sms yok 49 tl bunun neti hizlimis baya tavsiye edermisiniz turkcellden farki varmi net hizinin

• Alintidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaçak Yolcu

Alintidir

Tesekkur eder cevabiniz icin ama bu normal paket midir mobil plus midir acaba bende simdi yaptim sonuclar su sekilde

• http://www.speedtest.net/my-result/i/678709521 sırf siz bakın diye şimdi yaptım kızılayda 25 mgbt gördüm ;)
  • İstanbul Kadıköy: 4 mbit DL, 3 mbit UL
  • Gercekten bilmiyorum pm atiyorum konuya bakin bir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iwan

http://www.speedtest.net/my-result/i/678709521 sırf siz bakın diye şimdi yaptım kızılayda 25 mgbt gördüm ;)

Tesekkurler masallahi var cok iyi gercekten bu mobil plusmi turkcell deki turbo net gibi yoksa normal cift tasicimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sindirgi

quote:

Alintidir

Tesekkur eder cevabiniz icin ama bu normal paket midir mobil plus midir acaba bende simdi yaptim sonuclar su sekilde

Alıntıları Göster
    Adana'da bu şekilde hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Simitci01

Alıntıları Göster
    İnternet hızı bulunduğunuz konuma göre değişiklik gösteriyor. Genel olarak memnunum ben.

Süper İkili 4GB tarifesindeyim; HY 1000dk 4GB internet=29TL(Taahhütlü) + HY 5000 sms 10TL

• quote:

Gercekten bilmiyorum pm atiyorum konuya bakin bir

Tesekkur hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simitci01

Turkcell den bile iyi ayni noktada diyelim zahmet verdim hocam tesekkurler

• quote:

quote:

http://www.speedtest.net/my-result/i/678709521 sırf siz bakın diye şimdi yaptım kızılayda 25 mgbt gördüm ;)

Tesekkurler masallahi var cok iyi gercekten bu mobil plusmi turkcell deki turbo net gibi yoksa normal cift tasicimi

ben kamu mega tarifesi kullanıyorum 4gb netim var çift taşıyıcılı internet bu ayrıca polis tanıdığı olanlar kesinlikle kaçırmayıp onun referansı ile egm tarifisine geçsinler 1000dk1000sms4gb 12 ay tahaütle 27 tl ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: JoeyBane

İnternet hızı bulunduğunuz konuma göre değişiklik gösteriyor. Genel olarak memnunum ben.

Süper İkili 4GB tarifesindeyim; HY 1000dk 4GB internet=29TL(Taahhütlü) + HY 5000 sms 10TL

Suan sizin oldugunuz paket bana yeter kesinlikle tesekkur bilgi icin sadece mesaj paketi lazim
  • quote:

quote:

quote:

ben kamu mega tarifesi kullanıyorum 4gb netim var çift taşıyıcılı internet bu ayrıca polis tanıdığı olanlar kesinlikle kaçırmayıp onun referansı ile egm tarifisine geçsinler 1000dk1000sms4gb 12 ay tahaütle 27 tl ;)

Turkcell den insanlar kacar oldu zaten artik

• Resim atamadım :((
    Nasıl atıyorsunuz arkadaşlar?
    Bi el atsanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

Resim atamadım :((
    Bi el atsanız
    bende gecen hafta hattı avea ya tasıdım ızmıtte memnunum, 10 15 mbps download hızı var 5mbps cıvarı upload. kesınlıkle kazık yemekten se tavsıye ederım

39 lıraya her yone 600 dk , 1000 sms , 4 gb net olan paketteyım
  • dbmaster kullanıcısına yanıt
    Gayetde iyi bir paket konusmada yeterli sms olmasada olur artik whatsapp kullanmayan cok az kisi kaldi denilebilir
  • adapazarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofulanbe

adapazarı
    istanbulda bu degerler yok hatta bazı yerlerde kı maltepede oturuyorum edge çekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

Resim atamadım :((
    Bi el atsanız

Biriniz cevap vereydi
    4s ve 6.1.3 sürümdeyim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.