Şimdi Ara

Avea Ringa Saçmalığı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
20.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklaşık bundan 3 ay önce hattımdan 40 kontür kesildi , neden diye avea müşteri hizmetlerini aradım bana dedikleri şey ;

Ringa aboneliğiniz var , Ringa abone ücreti alınmıştır dedi,iyi dedik alınsın ses çıkarmadık.

Aradan 1 ay geçti yine kontür yükledim yine 40 kontür kesildi , müşteri hizmetlerini aradım güzelce bi kalaylamadan sonra topu ringa müşteri hizmetlerine

attı,ne hikmetse ringa müşteri hizmetlerine asla ulaşılamıyor,iletişim numaraları bile garip : 0555 738 37 00 , Aveda yetkili olan bayan ringanın aveadan

bagımsız bir firma oldugunu bu durumun avea ile ilgili olmadığını söyledi..Defelarca aradım yine ulaşamadım..Bu dönemde aveayı kullanmadım,telsime geçtim

avea hat lazım oldu,avea müşteri hizmetlerine şu soruyu sordum tekrar kontür yüklemem durumunda hattımdan kontür kesilicekmi diye onlar yine

topu ringaya attı,fakat 07.12.2008 tarihinde ringa hattımdan kontür alma talebi bulunmuş yeterli kredi olmadıgından kontürü alamamış.

Sorum şu bu ringa denilen gerizekalı şeyi iptal edip avea hattımı normal olarak kullanmanın yolu nedir ?

• öncelikle bahsettiğiniz servis ringa değil,ringofon... zira yazdığınız müşteri hizmetleri numarası o servise ait.

servisi kapatmanız için IPTAL yazıp 3700'a sms atmanız yeterli...
  • ilaveten

müşteri hizmetlerini arayıp hattımı kapattıracağım, diğer operatöre geçeceğim gibi şeyler söylerseniz, sizi caydırmak için hattınıza 50 kontör yükleyebilirler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: omegama

öncelikle bahsettiğiniz servis ringa değil,ringofon... zira yazdığınız müşteri hizmetleri numarası o servise ait.

servisi kapatmanız için IPTAL yazıp 3700'a sms atmanız yeterli...

aynen

ringadan abonelik ücreti 12 kontör gider sen servisleri karştırıyorsun
  • birine bi işi yaptırmanın tek yolu ona ultimatom vermektir.ve sizinde bunu yapmanız gerekmektedir..
  • Arkadaşlar teşekkürler,yarından tezi yok bunu deneyeceğim fakat aklımda halen kalan soru şu ?

Ringafonmudur nedir bu sistematigi iptal ettirdikten sonra kontür yüklesem,yine hattımdan kontür gidermi çünkü 07.12.2008 tarihinde ringafon hattımdan kontür alma isteginde bulunmuş..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cepix

Arkadaşlar teşekkürler,yarından tezi yok bunu deneyeceğim fakat aklımda halen kalan soru şu ?

Ringafonmudur nedir bu sistematigi iptal ettirdikten sonra kontür yüklesem,yine hattımdan kontür gidermi çünkü 07.12.2008 tarihinde ringafon hattımdan kontür alma isteginde bulunmuş..

gider maalesef bir kere kesilir bir dahada kesilmez
  • ücretsiz ringa üyelik dediler olduk, ama çıkmak istiyorum
    gelecek ay otomatikman ücretli üye yapacaklardır
    nasıl çıkacaz
  • beyler peki ringadan nasıl çıkıyoruz?
  • 9292 yi arıyosunuz ordan iptal ettiriyonuz arkadaşlar...
  • arkadaşımın dediği gibi 9292yi arayınca iptal edebiliyosunuz
  • BAŞARIYA ULAŞMIŞ KENDİ YÖNTEMİMİ ANLATAYIM.
    *100# KAREDEN GİRİYORUZ.
    RİNGAYI SEÇİYORUZ
    ÜYELİE GİDİYORUZ
    ÜYELİĞİ İPTAL İ SEÇİYORUZ.
    MUHTEMELEN SİZEDE BİR TEKLİF GÖNDERECEKLERDİR SMS YOLUYLA İPTAL İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİRMEDEN ÖNCE.
    EĞER ONA KANMAZ VE TEKLİFİ RED EDERSENİZ RİNGADAN KURTULUYORSUNUZ :*)
    MADURLARA GEÇMİŞ OLSUN
  • Dün eşimin telefonuna ringafon la ilgili abonelik gelmiş.Kendisi red etmesine ragmen abonelik başlatılmış.Abone olmak istiyorsanız 1 istemiyorsanız 2 basın demiş ama 2 tuşu nafile anlayacagınız zorla abone ediyorlar,netten araştırdım 9292 ye ringa iptal yazıp yolluyorsunuz onuda yaptım bu seferde teklif red yazıp 9292 ye yollayın yazdı.onuda yaptım nihayet iptal oldu .Bu baglamda 2 sms 80 kuruş cebimden çaldılar ve şimdi diyorum hırsız varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hırsızlar!!!!!!
  • Zamanında benide az kazıklamadılar kurtulmuşsundur umarım arkadaşlar yardımcı olmuş.
  • Orijinalden alıntı: lucky+90

BAŞARIYA ULAŞMIŞ KENDİ YÖNTEMİMİ ANLATAYIM.
    *100# KAREDEN GİRİYORUZ.
    RİNGAYI SEÇİYORUZ
    ÜYELİE GİDİYORUZ
    ÜYELİĞİ İPTAL İ SEÇİYORUZ.
    MUHTEMELEN SİZEDE BİR TEKLİF GÖNDERECEKLERDİR SMS YOLUYLA İPTAL İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİRMEDEN ÖNCE.
    EĞER ONA KANMAZ VE TEKLİFİ RED EDERSENİZ RİNGADAN KURTULUYORSUNUZ :*)
    MADURLARA GEÇMİŞ OLSUN

eyv kardesm eyvallah.aynen yappın halloluyo bu boktan ringa malı :)
  • yardım eden herkese teşekkürler.
    ama 9292 ye göndereceğiniz mesajı "TEKLIF RED" olarak yazın. "İ" ile değil "I" ile.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.