Şimdi Ara

Avustralya'da iki yildir yasiyorum (Kanguru eti fotografi ekledim) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
9
Favori
7.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 32 yaşındayım, 3. üniversitem bitiyor. Öğretmenim (çok geçerli bir dalda). Ayrıca bir devlet kurumunda 9. senem. Ayrıca teknik servis açacak kadar elektrik, elektronik, beyaz eşya, küçük ev aletleri, uydu kurulumu ve ses/sinema sistemleri bilgim mevcut. (Arıza tespiti, çözme, sıfırdan kurulum)

Bu durumda gelebilir miyim, alanlar için özelden yazabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar adam Avustralya konsolosluğunda mı çalışıyor araştırın biraz da söyle gelir miyim böyle gelir miyim diye her yurtdışı konusunda soruluyor.

• 2 yıl boyunca Melbourne'de Deakin Universitesinde okudum gerçekten yaşanacak en güzel yerlerden birisi, o kadar farklı ülke gezdim ama hiç birisi yerini tutamadı...
  • Konu sahibi arkadaş, öncelikle sizi arkadaş olarak ekleyebilir miyim? :)

Programa nasıl başvurdunuz? Bu kararı nasıl aldınız? Orada tanıdık var mıydı? Başvurmam için yardımcı olur musunuz? :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam şehrin ortasında farklı hayvanlar oluyor mu , yani ne bileyim videolar görüyorum adamın arka bahçesine bin tl lik cins papağanlar geliyor.veya ilginç tehlikeli böcekler kol geziyor vs vs
  • Forumda yeni olduğun için kızmıyorum ama hiç mi empati duygun yok birader. Nasıl aldılar seni Avustralya'ya. İlk mesajda önce bir kendinden bahset, herkesin merak edebileceği soruları cevapla, ondan sonra konu aç. Bu şekilde konu mu açılır. Kimsin necisin, nasıl gittin, nasıl geldin, ne yersin ne içersin, ne yaparsın, neler farklı, seni en çok şaşırtan şeyler, orada hayat nasıl falan filan insan biraz bahseder. Bu ne serkeş hayat. Bu nasıl bir forum kirliliği.
  • Semih Güzey kullanıcısına yanıt
    size çarpan kişi ne durumda şuan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostyfruit

Hayir. Skilled recognised graduate visa.

Alıntıları Göster
    Hayırdır gardaş anamıza mı sövüyorsun napıyorsun

• ne sacma konu

• Yurtdışında yaşamak isterdim ama bu kesinlikle Avustralya olmazdı.Doğru yazdım mı diye 1-2 saniye bile düşündüm.O kadar dünyadan uzak ki ismini bile yazmıyorum.Tırt yer bana göre...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ED5D10718

Arkadaşlar adam Avustralya konsolosluğunda mı çalışıyor araştırın biraz da söyle gelir miyim böyle gelir miyim diye her yurtdışı konusunda soruluyor.
    Aynen

• quote:

Orijinalden alıntı: aslayalansoyleme

ne sacma konu
    Neden sacma olsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Blizzard Days

hocam şehrin ortasında farklı hayvanlar oluyor mu , yani ne bileyim videolar görüyorum adamın arka bahçesine bin tl lik cins papağanlar geliyor.veya ilginç tehlikeli böcekler kol geziyor vs vs
    Oluyor hocam. Rengarenk papaganlari her yerde gormek mumkun. Benim yasadigim evin arka bahcesine farkli farkli renklerde bir suru kus geliyor. Bir keresinde de blue tongue lizard geldi. Asagidaki fotografi birkac gun once cektim. Papagan belli oluyor mu fotografta?
    Avustralya'da iki yildir yasiyorum (Kanguru eti fotografi ekledim)

• quote:

Orijinalden alıntı: frostyfruit

Neden sacma olsun?

Alıntıları Göster
    her orda burda yasayan konu acsa forumun hali ne olur bliyormusun ? boş konu kisacasi

• quote:

Orijinalden alıntı: Renova_TR

2 yıl boyunca Melbourne'de Deakin Universitesinde okudum gerçekten yaşanacak en güzel yerlerden birisi, o kadar farklı ülke gezdim ama hiç birisi yerini tutamadı...
    Ne okumustun ve neden ayrildin Avustralya'dan?

• İnternet diğer ülkelere göre yavaş diyorlar ayrı bir kıta olduğu için. İnternet hızı nasıl?
  • aslayalansoyleme kullanıcısına yanıt
    Gitmek isteyenlerin sorularını cevaplıyor işte nesi boş konu olsun kardeşim. "Urfa da yaşıyorum soruları alayım." demesi saçma olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: robotica

32 yaşındayım, 3. üniversitem bitiyor. Öğretmenim (çok geçerli bir dalda). Ayrıca bir devlet kurumunda 9. senem. Ayrıca teknik servis açacak kadar elektrik, elektronik, beyaz eşya, küçük ev aletleri, uydu kurulumu ve ses/sinema sistemleri bilgim mevcut. (Arıza tespiti, çözme, sıfırdan kurulum)

Bu durumda gelebilir miyim, alanlar için özelden yazabilirsiniz.
    3 üni neymiş ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salih uçan -- 8 Temmuz 2019; 10:8:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluedevil866

arada 10 saat fark var bu yuzden oyle gelmistir.

ben ucamiyorum o yuzden gidemiyorum okyanus otesine.

gecen yaz flix bus ile seyahat ettim bulgaristan"a kadar. otobusun yarisindan cogu roman idi. les gibi kokuyordu otobus. anlatamama. bu sene araba ile gidicem. malesef ucaklar o kadar guvenli degil.

Alıntıları Göster
    Neden uçamıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Jowiyaga

İnternet diğer ülkelere göre yavaş diyorlar ayrı bir kıta olduğu için. İnternet hızı nasıl?
    Evet, internet hizi yavas. Internet hizi hem yavas hem de pahali. 20mbps hiz icin aylik A$65 odeniyor.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.