Şimdi Ara

AYNI ANDA 4 HAT AKTİF

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar size yahoo mailinizden böyle bir mesaj geldiyse SAKIN İNANMAYIN. Bunlar DOLANDIRICI.
    Rabve diye bir şirketleri olduğunu söylüyorlar. KESİNLİKLİKLE İNANMAYIN BUNLAR D O L A N D I R I C I.
    Sakın bunlara para vermeyin.

• benim gmaile 4 aydır muntazaman atıyolar bu maili

hatta ben de konu açmıştım buraya
  • Ya peki sen onlarla tlf la konuştun mu?
  • yok yaw bana ne
    onlar beni arasın
  • bizim bi arkadaş istemiş. ama öyle bir şirket, tel no falan yok
  • kekliyolar demekki milleti
  • dikkat, benimde arkadas son anda kurtuldu.. ismi farklıydı şirketin.
  • adamlarla kafa bulun çaktırmadan ve hatta onların gönderdiği mailleri aynen emniyete gönderin bize böyle böyle mesajlar geliyor bunları azçok araştırdık bunlar dolandırıcı deyin
  • banada hotmailden gönderiyorlar, demek dolandırıcılar he ama insanları nasıl dolandırıyolar onuda anlatırmısınız? sadece reklam vererek kimseyi dolandıramazsın birilerinin gidip bunlarla alışveriş yapmış olması lazım dolandırıcı olduklarınmı anlamak için değilmi???? adamlar internet üzerinden satışta yapmıyorlar, yani nasıl dolandırıyorlar milleti biraz aydınlatın insanları!!
  • bu adam geçtiğimiz aylarda televizyona çıktı dolandırıcılık sucundan dolayı,herkesi dikkatli olmaya cagırıyorum...
  • Olsaydıda kötü olmazdı hani
  • 4 hat aynı anda standart bir telefonda çalışamaz zaten. Telefona eklenti yapmak gerekir.Buda yanınızda telefon kulübesi taşımanıza sebep olur.yada 4 tane telefonu birbirine bantlayıp kullanın :-)
  • BU ŞEREFSİZ DOLANDIRICILAR SARDI ETRAFIMIZI ŞEYTAN DİYO Kİ AL Bİ MG3 SİLAH HEPSİNİ TARA

• Arkadaşlar ben dolandırıldım. Telefon açtım telefonda fatura göndereceklerini konyada bu işi gerçekten yaptıklarını anlattılar. Bende iki telefondan kurtulmak için faturayı faksladıklarında parayı göndereceğimi söyledim ve parayı gönderdim. Bugün gönderiyoruz. yarın dı derken bir daha telefonlarıma cevap vermediler. Başkalarınında bu kişiler tarafından dolandırılmamaları için topici açtım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.