Şimdi Ara

AYT Fizik ve Kimya FULLEMEK için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
6
Favori
3.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, mezun senemdeyim. TYT 90 net civarı geliyor ama AYT Fen'im kötü. 15 Eylüle kadar TYT Fen bitiyor(optik ve dalgalar kaldı) ardından AYT soru bankalarına başlayacağım. (İkişer kaynak şeklinde)

1) AYT Fizik ve Kimyayı nereden izlememi önerirsiniz ? Şuanda FizikleBarış'tan fizik dinliyorum yeterli olur mu ? Kimya içinse Bizim Hocalardan dinliyorum.
    2) Ücretli ders almalı mıyım ? ESŞ, Kimya Özel gibi ? çok uzun anlatmışlar gibi geliyor bilemiyorum sizce nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lnx-x -- 17 Ağustos 2019; 16:36:31 >

• Umut öncül mü gitmeliyim ?
  • FizikleBarış ardından ESŞ (youtube) yapacağım gibi neler düşünüyorsunuz ?
  • Ben ikisinden de halletmedim 32 ayt fen netim var.Kampüsten dinlemiştim pdf cikartip ondan sonra fizikten 40 seans tan cozup yanina sarmal apotemi sonra ful deneme ama apotemi gereksiz zordu denge tork falan.Ayt kimyada da kimyaözel cok soru çıkartmış ben bu sene ondan calisicam.Sarmal ve yd cozdum okadar.
  • Apexs kullanıcısına yanıt
    Kimya özel'in ücretlisi mi hocam ?

Sizin konu eksiğiniz pek yoktur ama olsaydı fiziği kimden çalışırdınız ? Ücretli ücretsiz farketmez
  • lnx-x kullanıcısına yanıt
    Evet bende mezuna kaldim ve kimyaozelin ucretlisiyle adam akilli ilerleyecegim.3986.olan arkadasim oyle yapmisti ta eylulden beri sondan başa izledizaten hepsini izlemene gerek yok organik elektrik denge yeter bence.Konu eksiğim çok yoktu ama en buyuk hatam deneme az cozmekti
  • Hocam ben sadece Fizikle Barış izleyip MEB Kazanım testlerini çözdüm. Üzerine Çözüm 3D AYT çözdüm ama onu da yarım yamalak çözdüm. Sonrasında 2 ay deneme çözdüm 13/1 geldi. (Temelim sağlamdı ama)

Fizikten zorlamıyorlar kim ne derse desin konuların temel mantığını anlarsan yaparsın. Sürekli zor soru çözmenin mantığı yok.
  • Çook sağolun hocam, fiziklebarıştan dinlemeyi çok seviyorum mantığını anlıyorum gibime geliyor sonrasında nihat bilgin ve nitelik çözdüm mesela tytden, 12 soruda falan 1-2 yapamadığım veya yanlış yorumladığım çıkıyor çözümüne bakıyorum kesip soruyu tekrar için koyuyorum.

Temelden kastınız AYT mi hocam ? TYT iyi açıkçası 17-18 doğru geliyor ( 2019 tytde de öyleydi) AYT'den konuları üstün körü biliyorum. Sizin gibi yapabilir miyim sizin gibi çalışarak(çünkü zaten kafamda aşağı yukarı aynı sistem var AYT için ?
    Hocam tyt de alacak mısınız yoksa sadece ayt mi düşünüyorsunuz
  • Hocam bence fizik ve matematikte ücretli hocalardan gidin çok fark ediyor ama diğer dersler için youtube kanalları gayet yeterli.
  • sütursatır S kullanıcısına yanıt
    Yok ayt.
    Hocam temelden kastım 9-10-11'de konularım zaten oturmuştu. Üstte yazdığım çalışmaları genel bir tekrar olsun diye ve soru çeşitlerini görmek için yaptım. Hiçbir konuya sıfırdan çalışmadım diyebilirim. Sizin durumunuza göre çalışma yoğunluğunuzu ayarlamanız gerekebilir.
  • Şimdi anladım hocam, valla tempom şu şekilde hocam her gün 1.5 saatlik en az 4 en fazla 6 blok şeklinde ilk 2 blok ayt matematik 3. blok fizik ve 4. blok kimya/biyoloji çalışıyorum. Dil bilgisi bitince fiziği de 2 bloğa çıkaracağım sizce yeterli bir tempo mudur ?
  • Kimya özelin youtube videolarını not alarak izlemiştim.Organiği de kimya adasından halletmiştim. Palme ayt sb organik sb çözdüm.Kimyayı fulledim.Bilgi sarmal , aydın denemeleri de güzel.
    Başlangıç için fena değil gibi.
    video dinledikten sonra sb çözdü mü yoksa deneme mi?
  • Tipsiz_Tatlı_Karakter kullanıcısına yanıt
    Gecen sene mi bu sene mi bu seneyse ve gecen seneyese soru bankasi cozup gecmek lazim bence
    Dediğinden bir şey anlamadım 2020 yks için kimya özel izlesek üstüne sadece deneme çözsek yeterli olur mu demiştim.
  • Tipsiz_Tatlı_Karakter kullanıcısına yanıt
    He pardon hocam anlamamışım.Bence soru bankasıda çöz denemeden önce ki maks verimi alabil.3d Sarmal falan bunlar orta ve bazi sorulari üst seviye ve genelde paralel çıkartan yayınlar bence.Bunlardan birini çöz elektrik organik kimyaözel düzenli tekrarlar yapip ekim gibi denemelere gec eylul de olur ama soru b coz oyle gec istersen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.