Şimdi Ara

AYT'nin son 5 dakikası (sayısal versiyon)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir önceki gün tyt'den çıkılmış. Sınav çıkışı ayt biyoloji tekrarı yapılmış, fizikte birkaç detay soru tipine bakılmış, organikten meb kitapları okunmuş. Heyecanla gelen inatçı kaka yapılmış.

Saat 10:15. Fen bölümü açıldı. Fizikte manyetizma sorusu boş. Diğerleri yapıldı.
    Kimya'dan 1 tane özgün soru tipi ikinci tura bırakıldı, diğerleri deneme sınavındaki sorulara benzerdi, hepsi çözüldü.
    Biyoloji hücresel solunum sorusunda iki şık arasında kalındı.
    Fen kısmı çözdüğün denemelere göre daha anlaşılırdı moral yükseldi ve bir nebze rahatlanıldı.
    Matematik bölümüne geçildi. Karmaşık sayı sorusu patlatıldı. 2. soruyu değer vererek çözüldü. Logaritmadan 1 soru işlem ameleliği olduğundan boş. Paraboller çözüldü. Polinomdan özgün bir soru tipi 2. tura bırakıldı. PKOB 1 soru boş. Küme sorusu
    geri dönmek üzere işaretlendi 2.tur kontrol edilecek. Trigonometri hepsi çözüldü. Geometriye geçildi. Analitik sorusu yapılabilir ama önce daha kolay sorular temizlendi. Küre sorusu boş.
    Saate bakıldı, 40 dakika var. Acaba edebiyat baksam mı düşüncesiyle fen kısmına 2. tura geçildi. Manyetizma sorusu çözüldü. Kimya sorusu çözüldü. Biyoloji 2 şık arasında kalınıp sallandı. Matematik boşları da temizlendi. Beklediğinden iyi sınavdı.
    Son 5 dakika, uzaklara dalarken gözetmenle denk gelindi. Sınav iptal olmasın korkusuyla zaman geçirmek adına permütasyon sorusuyla son kez uğraşıldı.

TYT SİMÜLASYONhttps://forum.donanimhaber.com/tyt-nin-son-bes-dakikasi--144127742

AYT TM SİMÜLASYONhttps://forum.donanimhaber.com/ayt-nin-son-5-dakikasi--143926205#143926205

• Son 5 dakika, uzaklara dalarken gözetmenle denk gelindi.
    Oh be yalnız değilmişim
  • ahaha son 5 dakika daha iyi olmuş burda
  • Awk tum sinavi bos biraktik
  • Lan ben msude son 10 dakika kala bi etrafa bakim dedim o ara dalginlikla yan masadaki cocugun kagidina baktim kamera cekiyodur yanlis anlamasinlar diye kapattim kitapcigi verdim ins bisi olmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.