Şimdi Ara

BABAM İÇİN TELEFON TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, tuşlu telefon önerilerinizi bekliyorum. 300-400 Tl arası şık bir telefon düşünüyorum. Nokia 6700 classic hoşuma gitti ama biraz eski model, ona benzer tavsiyeniz var mı

• Up
  • quote:

Orijinalden alıntı: !! K@bus !!

Up
    Samsung S5610
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa K.

Samsung S5610

Çok iyi bir öneri. Tam baba telefonu
  • Bb 8520 gayet şık hem de bütçenin tümünü kullanmaya gerek kalmaz
  • Nokia tuşlu telefon dışında başka bişey almasın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: !! K@bus !!

Merhaba arkadaşlar, tuşlu telefon önerilerinizi bekliyorum. 300-400 Tl arası şık bir telefon düşünüyorum. Nokia 6700 classic hoşuma gitti ama biraz eski model, ona benzer tavsiyeniz var mı

Nokia 301

BABAM İÇİN TELEFON TAVSİYESİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 14 Ekim 2013; 4:42:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

quote:

Samsung S5610

katılıyorum :) Fiyat 270lere kadar düştü başka telefon düşünmeye gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spunch1212

quote:

quote:

Samsung S5610

Katılıyorum. Dayıma aldık bizde. Fiyatına göre fena telefon değil, çift kamera + 3g görüntülü görüşme bu fiyata zor bulunur ve kamerası Nokia'nın muadillerini yutuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Orijinalden alıntı: Spunch1212

quote:

quote:

Samsung S5610

Katılıyorum. Dayıma aldık bizde. Fiyatına göre fena telefon değil, çift kamera + 3g görüntülü görüşme bu fiyata zor bulunur ve kamerası Nokia'nın muadillerini yutuyor.

Alıntıları Göster
    Çift kamera falan kullanılacak mı sanki? Hiç sanmam. Kendimize alıyor gibi düşünmeyelim. Nokia genelde dayanıklı olur ve uzun bekleme süreli olur. Mesela Nokia 108 'in piyasaya sürülmesi bekleniyor yakın zamanda. Bekleme süresi 35 gün ya da çift hatlısı olursa birkaç gün daha düşüktü. Üstelik 150-200 TL fiyat aralığında olacağı tahmin ediliyor. Biraz beklenirse, bence en ideali bu.

• Bu sınıftaki telefonlardan daha büyük ekranı ve kocaman tuşlarıyla tam bir baba telefonu olan nokia 206 yı öneriyorum. Tek ve çift hatlı seçenekleri de mevcut duruma göre
  • quote:

Samsung S5610

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mobidik

Çift kamera falan kullanılacak mı sanki? Hiç sanmam. Kendimize alıyor gibi düşünmeyelim. Nokia genelde dayanıklı olur ve uzun bekleme süreli olur. Mesela Nokia 108 'in piyasaya sürülmesi bekleniyor yakın zamanda. Bekleme süresi 35 gün ya da çift hatlısı olursa birkaç gün daha düşüktü. Üstelik 150-200 TL fiyat aralığında olacağı tahmin ediliyor. Biraz beklenirse, bence en ideali bu.

Nokia 108: VGA, 640x480 pixels camera diyor yani 0.3 mp. Alacak baba fotoğraf çekmeyecekse 150 lira max. olmak üzere alınabilir. Ayrıca 4 mb Ram çok komik. S5610 bu konuda Nokia'yı yine dövüyor. 5mp + flash + makro mod.

S5610 ana konusundaki bazı kılçıklıkları tolere edilebilirse kesinlikle 300 liraya kadar alınabilecek en iyisi bu. Tuş takımı çok yumuşak bu arada, harika.

• s 5610 oneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_0017

Bu sınıftaki telefonlardan daha büyük ekranı ve kocaman tuşlarıyla tam bir baba telefonu olan nokia 206 yı öneriyorum. Tek ve çift hatlı seçenekleri de mevcut duruma göre

Nokia 206 'nın çift hatlı olanı varsa da bulamadım. Model ismi mi karıştı acaba? Bir de bu modelin bekleme süresini kendi sitesinde 47 gün diyor ama satış sitelerinde daha az görünüyor. 47 gün bekleme süreli ve çift hatlı bir Nokia modeli varsa ben de arıyorum.
  • quote:

quote:

Bu sınıftaki telefonlardan daha büyük ekranı ve kocaman tuşlarıyla tam bir baba telefonu olan nokia 206 yı öneriyorum. Tek ve çift hatlı seçenekleri de mevcut duruma göre

Nokia 206 'nın çift hatlı olanı varsa da bulamadım. Model ismi mi karıştı acaba? Bir de bu modelin bekleme süresini kendi sitesinde 47 gün diyor ama satış sitelerinde daha az görünüyor. 47 gün bekleme süreli ve çift hatlı bir Nokia modeli varsa ben de arıyorum.

Çift hatlıları Türkiye'ye gelmiyor birçok Asha'nın.
  • quote:

quote:

İlk cikacagi zaman cift hatli da cift hatli diye duyruldu duyruldu benm aklimda oyle kalmis ama gelmemis turkiyeye
  • Nokia 5130 XpressMusic
  • Arkadaşlar tam konu açacaktım ki konuyu gördüm tekrar konu açmamak için burdan sorayım . telefonu babama hediye alacağım kamera konusunda az çok takıntılıdır babam. mesela gördüğü bir olayı resimlemek ister bilgisayardan bakar tekrar tekrar inceler bakar bakar şaşırır beni de güldürür . beğendiğimiz bir telefon var nokia 515 acaba vereceğimiz 515 tl ye değer mi hepsiburadadan alacağım ama nokia 301 ile aralarında sadece kamera farkı var nokia 515'te 5 mp kamera var nokia 301'de 3.2 mp kamera var. yardımcı olabilir misiniz acaba teşekkürler şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacker_127

Arkadaşlar tam konu açacaktım ki konuyu gördüm tekrar konu açmamak için burdan sorayım . telefonu babama hediye alacağım kamera konusunda az çok takıntılıdır babam. mesela gördüğü bir olayı resimlemek ister bilgisayardan bakar tekrar tekrar inceler bakar bakar şaşırır beni de güldürür . beğendiğimiz bir telefon var nokia 515 acaba vereceğimiz 515 tl ye değer mi hepsiburadadan alacağım ama nokia 301 ile aralarında sadece kamera farkı var nokia 515'te 5 mp kamera var nokia 301'de 3.2 mp kamera var. yardımcı olabilir misiniz acaba teşekkürler şimdiden.

300 liraya 3g'li 5 MP makro ve otofokus destekli Samsung S5610K'yı tavsiye ederim. Flaşta var. Aynı segmentteki muadil 2 Nokia telefon ile karşılaştırdım, ezdi geçti. Yalnız handikapı her ne hikmetse hafıza kartı gani miktarda olsa dahi göstergeye göre 1000'den fazla resim numaralandıramaması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 5 Kasım 2013; 10:52:37 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.