Şimdi Ara

Barbar Klasör Şifreleme Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sevgili Arkadaşlarım benim acilen yardımınıza ihtiyacım varç
    Yaklaşık 3 aydır gayet sağlıklı şekilde kullandığım Barbar Klasör şifreleyicim hata verdi. Şifreledeiği Klasörü açamıyorum. Normalde sağ tıkladığımda şifre çöz sseçeneğini seçip ,şifremi girerek açıyordum. ama şimdi sağ yıkladığımda karşıma çıkan mönüde şifre çöz seçeneği yok. ayrıca klasöre çift tıkladığımda denetim masasına giriyo. İçerdeki verilerim yaklaşık 4 gb. ve hala ordalar bundan eminim ama erişemiyorum. Yardımınıza ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.
    ilhanmnz@hotmail.com

• Başka bir bilgisayara dosyanı kopyalayıp orada Barbar'ı tekrar kurarsan dosyayı açabilirsin sanırım. Dün de birisinin işi bu şekilde çözülmüştü. Arama yaparsan forumda bolca Barbar konusu var.
  • ilgine teşekkür ederim dostum. söylediğin yöntemi denemek istiyorum ama klasörün boyutu 4 gb. bunu nasıl kopyalayabilirim. dvd writerımda yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilhanmnz

ilgine teşekkür ederim dostum. söylediğin yöntemi denemek istiyorum ama klasörün boyutu 4 gb. bunu nasıl kopyalayabilirim. dvd writerımda yok.

valla arkadaşım bunun aklıma gelen 3 yöntemi var :

1. dvd-rw temin edeceksin ve dvd ye yazacaksın.
    2. 4 gb tan fazla kapasiteli bir flash bellek bulup onla taşıyacaksın.
    3. hangi bilgisayara taşıyacaksan onunla ağ kurmaya çalışacaksın.

valla bu program harbi "barbar" ha. şu çektirdiği eziyete bak.
  • Anladım
    arkadaşım Saolasın. Tavsiyen üzerine forumdaki barbar konularına göz attım canı yanmayan kalmamış. ve dikkatimi çeken hepimizin yakın tarihte başına gelmiş. Barbarın websiteside kapanmış. oraay koydukları mail adresine attığım maillerde geri dönüyo. Tekrar teşekkürler
  • arkadasım sorununu çözdükten sonra bu tur seylerı kullanmamanı tavsiye ediyorum eğer pc ne format zamanı geldiyse dosyaların hangi sürücüdeyse d ye kopyala formatı c ye at ve windowsu yenıden kur d ye dokunmayacagına göre windowsu yenıden kurduktan sonra klasörüne rahatlıkla ulasabilirsin ben bu yöntemle bu programda değilde folder accesde dosyalarıma ulastım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilhanmnz

Anladım
    arkadaşım Saolasın. Tavsiyen üzerine forumdaki barbar konularına göz attım canı yanmayan kalmamış. ve dikkatimi çeken hepimizin yakın tarihte başına gelmiş. Barbarın websiteside kapanmış. oraay koydukları mail adresine attığım maillerde geri dönüyo. Tekrar teşekkürler

Sen de sağol kardeş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.