Şimdi Ara

BELT hakkında yardım lutfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rüyanda mı gördün derler ya,valla aynen öyle oldu arkadaşlar.
    Uykum bölündü bu yüzden unutmadan sorumu sorup uyumaya devam edeceğim.
    Soruma gelince:
    Bu BELT denen şeyler tam olarak nasıl alınır.??Ne yapmam gereklidir?
    Az biraz baktım ama pek dank etmedi.Territory wars a katılmak gerekmiş,kazanan tarafta olursan orda territory managerden alabiliyormuşsun gibi birşeyler anladım.Sonra supply box pouch falan,ooofff gene duman oldu ya
    Lütfen bilen birisi tane tane ve biraz kıt anlayan birine(bana) göre anlatabilir mi?
    Şimdiden teşekkürler.Umarım uyuyabilirim

• hmmm galiba konuyu okuyanlar da bilmiyor..üste taşıyıp birilerinin gözüne takılmasını sağlamak için birşeyler yazayım bari.belki bu sefer sonuç alırım..
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  • ne kadar doğru bilmiyorum ama,
    territory wars başkladığında bir yere kayıt oluyorsun, territory wars sırasında düşman falan öldürüyorsun, bundan puan kazanıyorsun ve böyle alıyorsun diye biliyorum.
    ama yanlış olma ihtimali de var tabiki, hiç yapmadım uygulamadım,
    benim de belt e ihtiyacım var, bir arkadaşım anlatmıştı.
    kolay gelsin eyvallah..
  • Bnm bildiğim kadarıyla forstress savaşlarında sana her 10-20dk da bi Kngiht epulate (ismini tam hatırlayamadım) düşüyor. Bunlarla Forstressdeki bi NPCden satın alabiliyorsun.. Svde clanda olsam foto ile analtırdım k.b :)

+clan lider olup fortress alınca ne gibi etkiler oluyor başka konu açmak istemiyorumda.
  • fortreslerden belk değiş shirt alabilirsin yada bracelet
    belt nerden alinir bende bilmiyorum.
  • Eğer bir clanın varsa ve onunda kalesi varsa territory wars olduğu zaman Town kenarlarındaki çitli hayvan çiftliğine benzeyen mekanardır. Orada bekleyip gelen başka clanın elemanlarını keseceksin ya da serverda kişi sayısı az ise kendin extra bir clan açıp birkaç değişik karakter açacaksın ve bunlarla o alana girip ana karakterinle keseceksin.(Bu karakterler her türden birer tane buffer, fighter, mage ve benzeri şsekilde...) Aslında anlatması gerçekten zor ama yapması kolaydır. neyse ingilizce bir link vereyim burdan biraz araştır istersen yabancı bir site de değil Lineage 2 nin orjinal sitesi!! Umarım yararlı olur.

TERRITORY WARS

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.