Şimdi Ara

BEŞİKTAŞ ŞAMPİYON OLDUUUUUUU...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bayanlar Basketbol Ligi play-off final serisi 3. ve son maçında Beşiktaş, ezeli rakibi Fenerbahçe´yi 74-56 yenerek, galibiyetlerde durumu 3-2 yaptı ve 2004-2005 sezonu şampiyonu oldu

Fenerliler geçmiş olsun.takımınıza çok güveniyordunuz.ne oldu?şampiyon biz olduk HEM DE 74-56 EZE EZE yendik.Kartalım sen birtanesin.Sen bir efsanesin.(Bu arada gs'li arkadaşlara geçmiş olsun düştüler ya hani.üzülmeyin.)

BEŞİKTAŞ SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle_blk -- 5 Mayıs 2005, 23:25:21 >

• HELAL OLSUN DİŞİ KARTALLARA
    bayan basketbolunda fenerbahçe gibi bir takımı eze eze yenmek her takımın harcı değildir
    çok büyük bir başarı bence
    23 sene sonra şampiyon olduk galiba
    süperrr!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gezgin Endurocu

HELAL OLSUN DİŞİ KARTALLARA
    bayan basketbolunda fenerbahçe gibi bir takımı eze eze yenmek her takımın harcı değildir
    çok büyük bir başarı bence
    23 sene sonra şampiyon olduk galiba
    süperrr!!!
    aferin kızlara yaw...
    kupa rövanşını almış olduk böylece...
    bana kızacaklar ama böylesi daha anlamlı oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

aferin kızlara yaw...
    kupa rövanşını almış olduk böylece...
    bana kızacaklar ama böylesi daha anlamlı oldu

Alıntıları Göster
    tebrikLer.

• quote:

Orijinalden alıntı: K.Oze

tebrikLer.

Alıntıları Göster
    Tebrikler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeN()

Tebrikler...

Alıntıları Göster
    OLLEEEYYYYYYYYYY

• quote:

Orijinalden alıntı: dakid

OLLEEEYYYYYYYYYY

Alıntıları Göster
    Kartallar erkeğiyle kadınıyla mükemmel ya.Bravo bayanlara.
    Kadıköy hezimetinden sonra febelilere biraz acı koyacak ama olsun.alıştılar artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle_blk -- 6 Mayıs 2005, 2:45:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Selinay84

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Beşiktaş Jk'nin bayan basketbol takımını tebrik ediyorum.. Dünya alem adam olur bjk taraftarı adam olmaz!
  • quote:

Orijinalden alıntı: unixblaxis

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    caddede araba yarışına giren, esrar-eroin-sex üçgeninde asimile olmaktan geri kalmayan, "rıza efendi iki ekmek bir süt" pankartı açan cadde tikkyleri ile tribün tartışmasına girecek değilim.

çarşının içinde tinerci ve balici yoktur; BJK ve Kadıköy iskele çevresinde var dediğin adamlardan onları kim ne yapsın; atıp tutma

• quote:

Orijinalden alıntı: fenakesim

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    35 puanın acısı sanırım daha büyük olmuştur; ahahah birde ezeli rakabetteki üstünlüğün acısı var tabi
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

forever BESIKTAS

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

muhahaha yavrum 11 puan geriden gelip
    koydukmu (cayı) koyduk
    sampiyon oldukmu olduk
    trabzonh 96 yı unutamaz
    bjk 2004 u

96'da ki şampiyonluk düğümünü çözen trabzon-fener maçını febenin nasıl aldığını Ali Şen anlattı.Sağır Sultan duydu anlaşılan sen duymamışsın.Yine Ali şen şerefliymiş ki açıkladı.Aziz onu da yapmaz.Aldın mı otur yerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle_blk -- 6 Mayıs 2005, 3:05:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: eagle_blk

quote:

muhahaha yavrum 11 puan geriden gelip
    koydukmu (cayı) koyduk
    sampiyon oldukmu olduk
    trabzonh 96 yı unutamaz
    bjk 2004 u

96'da ki şampiyonluk düğümünü çözen trabzon-fener maçını febenin nasıl aldığını Ali Şen anlattı.Sağır Sultan duydu anlaşılan sen duymamışsın.Yine Ali şen şerefliymiş ki açıkladı.Aziz onu da yapmaz.Aldın mı otur yerine.

Alıntıları Göster
    1-taraftarın yaptığı hoş değil ama bir moda başladı,FB basketçisi Akatlara gelince dayak yiyor,BJK basketçisi Abdi İpekçiye gidince...hoş bir moda değil,tasvip etmiyorum ama olan bu maalesef...
    2-futbolda ne yapıyorsanız baskettede aynı şeyi yapıyorsunuz.takım mağlup olursa gündemi değiştir.bu da Aziz Yıldırım modeli oldu.Ali Şen tehdit ederdi,"hayt huyt" derdi,Aziz Beyde bunu öğretti size...işe yarıyor ama bu kesin...
    3-bayan bayana nası koyuyo onu merak ettim şimdi.düşündükçe komik geliyor

• quote:

1-taraftarın yaptığı hoş değil ama bir moda başladı,FB basketçisi Akatlara gelince dayak yiyor,BJK basketçisi Abdi İpekçiye gidince...hoş bir moda değil,tasvip etmiyorum ama olan bu maalesef...
    2-futbolda ne yapıyorsanız baskettede aynı şeyi yapıyorsunuz.takım mağlup olursa gündemi değiştir.bu da Aziz Yıldırım modeli oldu.Ali Şen tehdit ederdi,"hayt huyt" derdi,Aziz Beyde bunu öğretti size...işe yarıyor ama bu kesin...
    3-bayan bayana nası koyuyo onu merak ettim şimdi.düşündükçe komik geliyor

Alıntıları Göster
    Besiktası tebrik ediyorum ama taraftarının yaptıgı terbiyesizligide kınıyorum!Hicbir Fenerli taraftar rakip takımın bayan sporcusunu bu hale getirmez hemde acık farkla onde goturdugu macta!18 saniye kalmıs sampiyon olacaklar ve yaptıkları serefsizlige bakın!Kendi kluplerinede zarar verdiler!BJK ne ceza alacak merak ediyorum!Ne mal olduklarını tekrar ispatladılar!Kendi taraftarını öldüren kendi baskanına sovup istifa ettiren taraftardanda baska bisey beklenmezdi zaten!Yazıklar olsun!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkkt -- 6 Mayıs 2005, 5:39:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gkkt

Besiktası tebrik ediyorum ama taraftarının yaptıgı terbiyesizligide kınıyorum!Hicbir Fenerli taraftar rakip takımın bayan sporcusunu bu hale getirmez hemde acık farkla onde goturdugu macta!18 saniye kalmıs sampiyon olacaklar ve yaptıkları serefsizlige bakın!Kendi kluplerinede zarar verdiler!BJK ne ceza alacak merak ediyorum!Ne mal olduklarını tekrar ispatladılar!Kendi taraftarını öldüren kendi baskanına sovup istifa ettiren taraftardanda baska bisey beklenmezdi zaten!Yazıklar olsun!

Alıntıları Göster
    "kendi taraftarını öldüren" demen ne kadar cahil olduğunu, olayın iç yüzünü bilmeden yazman ne kadar at gözlüklü olduğunu, ettiğin küfürler de nasıl bir insan (!) olduğunu gözler önüne sermiştir. hayatında başarılar dilerim! sizin amigo tuvaletçi sefa ile ortak olabilirsin mesela...

üstte resimdeki fenerli sporcuyu o hale getirenleri de kınıyorum; fakat tahrik olmasa o noktaya gelinmezdi diye tahmin ediyorum. umarım fenerli basketçinin bişeyi yoktur. tekrar geçmiş olsun. bu talihsiz olay için çok üzgünüm.

BJKye ceza gelecektir elbet; fakat çok büyük şeyler bekleme. basketbolda henüz yeterince masabaşı oyununuz yok; olsaydı şampiyon olamazdık... aziz beyin bu alana da biraz yönelmesi lazım; vakti yoksa da birilerini yönlendirsin artık. sadece futbolla kısıtlı kalmamalı bu tür sarı lacivert güzellikler.

• quote:

Orijinalden alıntı: goodforce

"kendi taraftarını öldüren" demen ne kadar cahil olduğunu, olayın iç yüzünü bilmeden yazman ne kadar at gözlüklü olduğunu, ettiğin küfürler de nasıl bir insan (!) olduğunu gözler önüne sermiştir. hayatında başarılar dilerim! sizin amigo tuvaletçi sefa ile ortak olabilirsin mesela...

üstte resimdeki fenerli sporcuyu o hale getirenleri de kınıyorum; fakat tahrik olmasa o noktaya gelinmezdi diye tahmin ediyorum. umarım fenerli basketçinin bişeyi yoktur. tekrar geçmiş olsun. bu talihsiz olay için çok üzgünüm.

BJKye ceza gelecektir elbet; fakat çok büyük şeyler bekleme. basketbolda henüz yeterince masabaşı oyununuz yok; olsaydı şampiyon olamazdık... aziz beyin bu alana da biraz yönelmesi lazım; vakti yoksa da birilerini yönlendirsin artık. sadece futbolla kısıtlı kalmamalı bu tür sarı lacivert güzellikler.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: goodforce

imzamı oku neden cevap vermiyecegimi anlıycaksın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkkt -- 6 Mayıs 2005, 6:24:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gkkt

quote:

Orjinalden alıntı: goodforce

imzamı oku neden cevap vermiyecegimi anlıycaksın!

Alıntıları Göster
    futbol ve basketbol konularını birbirine karıştırmayın. basketbolu futbola alet etmeyin arkadaşlar. futbol konuşacaksanız gidin futbol konularında bu seviyesizliği yaşayın ama lütfen basketbola sıçratmayın.

beşiktaş taraftarını anlamakta gerçekten zorlanıyorum. 20 sayı öndesin, neden oyunu durduracak soğutacak işler yaparsın? beşiktaşlıyım ama bu şekildeki taraftarlık anlayışını bende sevmiyorum, tasvip etmiyorum.

kin, öfke ve nefret ile hiçbir yere varamayız. basketbolu kirletmeyin lütfen.

20 yıllık aradan sonra gelen şampiyonluk için emeği geçen herkese teşekkürler. darısı erkeklerin başına....

• quote:

Orijinalden alıntı: csb

futbol ve basketbol konularını birbirine karıştırmayın. basketbolu futbola alet etmeyin arkadaşlar. futbol konuşacaksanız gidin futbol konularında bu seviyesizliği yaşayın ama lütfen basketbola sıçratmayın.

beşiktaş taraftarını anlamakta gerçekten zorlanıyorum. 20 sayı öndesin, neden oyunu durduracak soğutacak işler yaparsın? beşiktaşlıyım ama bu şekildeki taraftarlık anlayışını bende sevmiyorum, tasvip etmiyorum.

kin, öfke ve nefret ile hiçbir yere varamayız. basketbolu kirletmeyin lütfen.

20 yıllık aradan sonra gelen şampiyonluk için emeği geçen herkese teşekkürler. darısı erkeklerin başına....

Alıntıları Göster
    ya şu"kendi taraftarını öldüren"lafından bi vazgeçseniz artık...gerçekten baydı artık...
    başkasının taraftarını öldürse kahramanmı olacaklardı?
    orada yedek oyuncularla taraftar arasında bir sürtüşme yaşandı.sebebini anlamadım nedir ne değildir..
    o bayan basketbolcuya atılan bir cisim geldi,paramıydı neydi bilmiyorum...
    sonuçta hoş değil böyle şeyler...
    bu arada sizde zamanında kendi başkanlarınıza küfür edip istifaya zorlamıştınız.Ali Şenden bahsetmiyorum.adını unuttuğum bir çok başkanınızı böyle yolladınız.
    erdem dersi vermeye kalkmayın.
    Türkiyedeki tipik spor seyircisi.
    eskiden sadece baasketi seven seyirci maça giderdi şimdi futboldan sinirini alamayan basket maçına gidiyor.bu her takım için geçerli...
    mesela Abdi İpekçideki maçlarını "kılıç kalkan ekibi"dolduruyor.Akatlarıda "balici" dediğiniz adamlar...

• quote:

ya şu"kendi taraftarını öldüren"lafından bi vazgeçseniz artık...gerçekten baydı artık...
    başkasının taraftarını öldürse kahramanmı olacaklardı?
    orada yedek oyuncularla taraftar arasında bir sürtüşme yaşandı.sebebini anlamadım nedir ne değildir..
    o bayan basketbolcuya atılan bir cisim geldi,paramıydı neydi bilmiyorum...
    sonuçta hoş değil böyle şeyler...
    bu arada sizde zamanında kendi başkanlarınıza küfür edip istifaya zorlamıştınız.Ali Şenden bahsetmiyorum.adını unuttuğum bir çok başkanınızı böyle yolladınız.
    erdem dersi vermeye kalkmayın.
    Türkiyedeki tipik spor seyircisi.
    eskiden sadece baasketi seven seyirci maça giderdi şimdi futboldan sinirini alamayan basket maçına gidiyor.bu her takım için geçerli...
    mesela Abdi İpekçideki maçlarını "kılıç kalkan ekibi"dolduruyor.Akatlarıda "balici" dediğiniz adamlar...

Alıntıları Göster
    BJK'ı tebrik ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: oldboi

BJK'ı tebrik ediyorum

Alıntıları Göster
    Bjk tebrik ediyorum

BJK taraftarini kınıyorum

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.