Şimdi Ara

BEYLER OYUN İĞRENÇ OLDU GERİ DÖNÜŞÜ YOKMU BUNUN (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
1.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: peterez

ya beyler bu lanet fire drake yuzunden birsuru kariyerini zirvesindeki lwl 70 admalar patır patır oyunu bırakıyo.ya yetkili kişilere basvuralım bişi yapalım geri aldıralım eski halini istiyorum ben.ben ke deil KO oynamak istiyorum.LÜTFEN SİZDE GÖRÜŞ VE FİKİRLERİNİZİ PAYLAŞIN

illa ko oynamak istersen seni private serverlara yollayalım

ama bende isterdim ko dan sonra ke geldiginde oyun bu kadar berbat olamıştı
    fire darke işi cıvıttı

ayrıca surekli farklı balşıklı konularda aynı mesajları gormekten bıktım
    biraz araştırma yapında topic acın
    forumuda fire darke gibi yapmayın yeni gelenler korkacak
  • bence BÖYLE DAHA GÜZEL ESKİSİNDEN DAHA GÜZEL HATTA ben cok sevdım inşallah hiç geri dönmez böyle devam eder
  • quote:

Orjinalden alıntı: ***@rmour***

Ewet bende eski KO yu istiyorum . Resmen rezillik ...

eet katılıorm

• quote:

Orjinalden alıntı: megasid

quote:

Orjinalden alıntı: kaandeltaxcl

quote:

Orjinalden alıntı: megasid

Bencede şimdiki yeni KO daha güzel siz oynamaını bilmiyorsunuz bence oyun dahada süper oldu.skeleton knight öldürüyom 2000ex den fazla ex geliyo.hem lvl atlaması kolay hemde oyun böle daha iyi oluyo...

sen bu oyunun gusel olup olmadıgını anlayamassın kendı acından dusunme lvl 70 olana kadar sabah aksam oynayan kısılerın emeklerıne ne olacak onu sole bakıyım sen

lvl 70 olana kadar sabah akşam oynayan kişiler yine oynasın oynama diyen yok emek veriyorlar o kadar ona saygı duyuyorum ama lvl 70 olmak isteyen adam sadece sabah oynasa yada 1-2 saat oynasa yine lvl 70 olur bende sölemesi çünkü canavarların gücü bayağa artmış bu bağlı olaraktanda ex lerde çok artmış yani lvl arttırmak kolaya binmiş...

bunu anlamayacak kadar ezık olduguna ıananmıyorum hala benle suclu oldugun halde laf yarısı yapıosun ya bravo sana ben sana dıom kı lvl 70 olanların emeklerıne ne olacak onu sole bana

• quote:

Orjinalden alıntı: ***@rmour***

Ewet bende eski KO yu istiyorum . Resmen rezillik ...
    Bende Hemde olabildiği kadar eskisini
  • bende bıraktım ....
    artık oyun oynanmaz...
    yakında 80 lvl herif dolucak ....

ben silkroada geçtim harika bi oyun
  • bence guzel olmus ya
  • bencede güzel olmuş
  • Oyun güzel bence görevler filan ezik kalmasın oyunda artık :)
    Mert 20 death knight kesince chitin shieldmi veriyo ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thevillain -- 4 Ağustos 2006; 20:39:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: HloveJ

bende bıraktım ....
    artık oyun oynanmaz...
    yakında 80 lvl herif dolucak ....

ben silkroada geçtim harika bi oyun
    Bende bıraktım dediğin gibi oynanmaz fakat Bende Silkroad oynayayım dedim meğerse bir sürü virüs çıktı mecburen sildim şuan GTAsa SA-MP online oynuyorum çok zevkli tavsiye ederim oynamak isterseniz pm atmanız yeterli olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: peterez

ya beyler bu lanet fire drake yuzunden birsuru kariyerini zirvesindeki lwl 70 admalar patır patır oyunu bırakıyo.ya yetkili kişilere basvuralım bişi yapalım geri aldıralım eski halini istiyorum ben.ben ke deil KO oynamak istiyorum.LÜTFEN SİZDE GÖRÜŞ VE FİKİRLERİNİZİ PAYLAŞIN

+384717047013705367653615631600571753017501750371571571750175091350135013751370573175013750713057130

BU SORUNA YARIN SON VERİYOM(KENDİM İÇİN TABİ)İNTERNET CAFEYE GİDİP PAŞALAR GİBİ YÜKLÜ OYUNU 2 CD YE ÇEKTİRİYORUM VE EVE GEİP KEFFİNİ SÜRÜYORUM SİZCE DE İYİ FİKİR DEĞİL Mİ?
  • ne o beyler paralarınızın ıs yapmayacagını duydunuz korktunuz degılmı merak etmeyın bunlar ıyı gunlerınız daha fıyatlar ıyıce dusecek ıtemlar azmıs vazıyette oolacak o zaman gorecem sızlerı haa bana sorarsanız oyun harıka olmus paranın hukumranlıgı tamamen kalkmıs exp olayı cok tatşlı bol bol exp var bu arada 70 lvllardan oyunu bırakan yok sallamayın sadece adamlar 80e kasıyor bunu bılın
  • AGA WALLA TAM REZİLLİK BEN ESKİ KO YU İSTİYORUM
  • Çok kötü olmuş beyler bence bu güzel olmuş dienlerin charlarının hem lwlları düşük hemde itemleri kötü eğer güçlülerde ise tam tersi herkes dm dönüp ekmek parası çıkartıo du bi shell için kaç saat cw dönüyordu şimdi ise 20 troll bi shell sadece çok ileri gitmişler exp görevleride biraz öle eskiler kasmak için ne kadar emek harcıodu artık 60 lwl eskinin 50 lwlı

• pcden anlayan yokmu yaw bu novayı meteor gibi gösterttiren arklardan eski ko sayfasınıı yapsalarda biz gene eskisi gibi görsek her şeyi
  • bence süperrrrrrrrrr
  • japonlar yüzünden japon serverine özemdiler ama unutmasınlar bu usko
  • beyler değişim engellenemez..bir süre daha böyle dewam etseydi eski versionda şu an bırakanların misli misli bırakanlar olacaktı..değişim şart..bence oyunda güzel olmuş..grafik yönünden olsun,mantık yönünden olsun güzel..değişim olmadımı bir müddet sonra sıkar adamı..neyse giden gider kalan sağlar bizimdir..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmetkb

Ben oyundan ılk defa bu kadar zevk alıyom super olmus gorevler falan

cok begendım

+9999

aynen bende oyun çooq zewkli olmuşş !
  • GFAFIKLER BENIM HIC HOSUMA GITMEDI AMA BAZI OZELLIKLERI COK GUZEL CLAN BUG HIC OLMUYO REVENESE VE DAHA BIR SUURU SEY AMA COCUK OYUNU GRAFIKLERI GIBI OLDU ZATEN COCUK OYUNUDA
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.