Şimdi Ara

BEYLER OYUN İĞRENÇ OLDU GERİ DÖNÜŞÜ YOKMU BUNUN (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
1.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla çok süper bişi niye kötü olsun ki eslant +60 ezikler olmucak al herkesi sonra eslanttaki canavarlar 80 lvl filan deru kalktı ash kalktı dişimize göre canavarlaer geldi si kasamadık diye delirmişizdir + görevler oyunu biraz olsun eşitleyek mesela benim clandan arka görevden shield düşürmüşler cs nin yarısı gibi verdiklerinin yarısını veriyomuş cs nin. ve oyunun grafikleri güzelleşti daha ne olsun ayrıntılar çoğaldı vs vs sizin işinize gelmio galiba -60 sınız ondan mı acaba
  • bu sheller sadece 1 kere alınmıyormu arkadaşlar taktınız shellere

benim +7 pauldronum vardı zaten. tüm paramla pad ve helmet +1 aldım pazardan ne var ne yok topladım. ve 10 parca shellden +6 helmet ve +7 pad zar zor yapabildim. bu shellerin %80 i up da yanacak. he ben shelleri +3 giyerim farketmez diyosanız orası sizin bileceğiniz iş. cz de nalları dikersiniz havaya +3 shellerle.

yani bence iyi item yapmak hala zor oyunda, cok debelenmek istiyor. shell görevleri minumum kaç lvlde yapılıyor bilmiyorum ama tahminim en az 55+ dır. yani demek istediğim ac yeni bi char al partiye gelsin itemler yok öyle bir şey. neyse uzatmayım anlayan vardır mutlaka ne demek istediğimi.

saygılar...
  • bende be ark.lar rezillik değilse ne diyi bune yaaaaaaa off sıkıldım artıkş.......................................................
  • 70 lvlların oyunu patır patır bıraktığı yok. Ben de lvl 70 im diezde ve şu an 72 ye kasıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: maxitolga

Valla çok süper bişi niye kötü olsun ki eslant +60 ezikler olmucak al herkesi sonra eslanttaki canavarlar 80 lvl filan deru kalktı ash kalktı dişimize göre canavarlaer geldi si kasamadık diye delirmişizdir + görevler oyunu biraz olsun eşitleyek mesela benim clandan arka görevden shield düşürmüşler cs nin yarısı gibi verdiklerinin yarısını veriyomuş cs nin. ve oyunun grafikleri güzelleşti daha ne olsun ayrıntılar çoğaldı vs vs sizin işinize gelmio galiba -60 sınız ondan mı acaba

+1. üzülenlerin %90'ı -60 lar zaten

• üzülenlerin %85 i oyunu yükleyemeyenler zaten
  • ya oyun çok zevklı oldu neymış karıyerının zırvesınde oyunu bırakıomuş çokkışı, ne yapalım yanı sabah akşam lvl kasıolardı ytl ıle gb alıolardı bugları kullanıp ıtem çıkarıolardı bıraz denıze gırıp tatıl yapar onlarda
  • quote:

Orjinalden alıntı: peterez

ya beyler bu lanet fire drake yuzunden birsuru kariyerini zirvesindeki lwl 70 admalar patır patır oyunu bırakıyo.ya yetkili kişilere basvuralım bişi yapalım geri aldıralım eski halini istiyorum ben.ben ke deil KO oynamak istiyorum.LÜTFEN SİZDE GÖRÜŞ VE FİKİRLERİNİZİ PAYLAŞIN

70 LvL ler neden bıraksınlar oyunu ki :S
    hem sen nerden biliosun
    bu arada bişey sorcam
    oyun çok boş deilmi
  • bi de cz de yatınca bi kız çıkmıo mu kıL oLuom sanki senle alay edio gibi
  • darkness ne kızı o ya ben gırmedım cz ye daha da
  • ne derseniz deyin ama fire drake mukemmel oldu en azından artık herkes yuksek olabilcek KO zamanı koxpla 70 olan adamlar artist artist dolasıolardı bunalra en iyi ornek Kunt , ecel ve buna benzer bayabi kisi butunserverları mahfetmislerdi ko geri gelmesin sadece macro koxp edit item ve edit char olayı kalksın millette shell dd var bunlar edit item o itemelr bende olsa degil 70 lvl 80 ini bile keserim
  • bu yeni version çok daha zevkli eskisine göre beğenmeyenlere katılmıyorum
  • Şu son birkaç gündür gerçekten çok rahat ve huzurlu oynuyorum oyunu..
    Ks yok,artık her partye alıyolar,garip ama küfürde duymadım son günlerde işte rahatlık bu..Oyun kalabalık değil..Artık zevkini almaya başladım oyununOyunu bırakacak kişilerede BB diyorum madem 70 kasmışlar 80de kasabilirler oyun görevlerle zevkli hale geldi sro gibi oldu
  • onların oyunu bırakma nedenleri ne biliomusun hayatlarında hic emek vererek lvl kasmamıslar 70 e kadar koxpla kasmıslar simdi normal lvl nasıl kasılır bilmiolar oyuzden bırakıolar hem bırakıolarmısya inansınlar cok uzulduk k.o ailesi olarak OYUNU BIRAKAN 70 LVL ARKLAR İCİN 1DK.LİK SAYGI DURUSU PLS
  • ben seedi çok seviorum ya master felan.kendime güvenim gelio.master dio çok süpper
  • Bol keseden item dağıtan görevler olmasa görevler çok güzel bi de KOnun temasına geçmek için bi yere basacaktık hani hp ve mana yerleri skill penceresi chat ekranı vs eskisi gibi olacaktı işte o da olsa tam olur
  • ilk defa ko yu bu kadar zevkle oynadım quest falan derken zaman öyle bi geçtiki sabah olmuştu.Çok eğlendim saol Ko

birde skilleri save leyemiyorum nasıl saveliycem her seferinde düzenliyorum çıktığımda gene bozuluyor
  • aynen o skillerin t.a.k :D skill sıfırlamıstım eski skiller duruo bi saat onları sil yerine simdikileri koy olecem valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dondi -- 5 Ağustos 2006; 14:20:43 >
  • DÖNÜŞÜ VAR private server arkadaşım git orda oyna sana şunuda söyliyim 70 lvl adamların çoğu item olayına oyunu bırakıyor niyemi çoğu kasmış item yapmış şimdi shell +1 ler 25m 10m e kadar düşecek (beramus için geçerli) adamlar bu yüzden bırakıyorlar onlar +1 shelli aldılar 250~350m arası biz alıcaz 25~35 arası MERAK ETMEYİN eğer dupe çıkarsa ve bu 70 lvl dediğin kişiler bu olayı öğrenirse hemen geri dönecek işte ozaman gelmesinler çünki haklarının yendiğini düşünüyorlar ama onlara şimdi dupe yöntemi versem çatır çatır yaparlar yanlışmıyım siz söyleyin Bundan sonra asıl oyun başlayacak inş. dupe olmaz ozaman işteee oyunda dupe yapan adam değil oyunu bilen adamlar ön plana çıkacak 70 lvl olmakla iş bitmez oyunu bilmekte önemli ama dupe yaparak +4 unique takı yaparlarsa ozaman 50 kişisin arasına dalsın sorun değil....

Not: Yöntem bildiğimden değil misal olarak söylüyorum

• yoo sheller asıl simdi para edicek herkes questten dusen shelleri alıp basıcak ve yakıcak kalan shellerde deli para edicek ve ayrıca mrk etme bu adamların hic biri shele 250 300 m vermiolar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.