Şimdi Ara

BEYLER ŞİFRE DEĞİŞTİRME İLE İLGİLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • KNİGHT IN SİTESİ HACK LENDİĞİ İÇİN ATILAN TİCKETLER HACKERİN ELİNE ULAŞIYOR LÜTFEN KNİGHT SİTESİNE ŞİFRENİZİ YAZMAYINIZ
    TİCKET ATARKEN GİZLİ SOROYU ŞİFRE ID SERVER INA KADAR HER ŞEYİ YAZDIĞIN İÇİN ADAM LARA LAŞIYOR GERİSİ ALLAH KERİM
    DÜN 80 LWL WARRİOR TİCKET İLE ŞİFRESİNİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN TİCKET ATTI CHAR BU GÜN YOK İTEMLERİN KİTLİ OLMASI BİLE KURATQARMADI LÜTFEN TİCKET ATMAYINIZ

• knigtın sitesı hacklense knıght dıe bı oyun kalmaz kalsa bıle davalardan baslarını kaldıramazlar gunde bıssuru kısı premıum alıo bunların kredı kartı sıfrelerı hackerların elıne duserse k2 nın sonu kotu olur
  • hacklendi site benden iyimi bilcen 80 lw adam gitti gözünüm önünde ticket attıda +8 takım shel +8 ii +8 giga gitti hepsi
  • demekki ben siteden soyuldum... charım soyulmadna 1 gün önce siteye login oldum şifre değişmöek için fakat şifre değişmiyordu... gitti güzelim itemler allaha cezalarını verisn onların
  • lwl80charı varmış zuhaha
  • eet site hack li dikkat edin diyorum
    bi kere benim 80 lwl cahrım var demedim 80 lwl bi abimiz soyuldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XYengerekYX -- 15 Mart 2007; 19:25:35 >
  • git işine bea lvl 80 mişş

işin gücün yok milleti kekliyon
  • ben dün 4 tane charla logın oldum biri 57 lwl benim 2'si arkadaşımın lwl 63-66 ve birde lwl 35 ve hepside duruyor ????
  • quote:

Orjinalden alıntı: turan91

git işine bea lvl 80 mişş

niye 80 lwl olması mümkün değil ne kadar ml sınız ya

• quote:

Orjinalden alıntı: __XXX_CEZA_XXX__

quote:

Orjinalden alıntı: turan91

git işine bea lvl 80 mişş

niye 80 lwl olması mümkün değil ne kadar ml sınız ya

peki sen inanıyormusun bu adama ?

ss koysa bile inanmam

• alala ben sadece uarmak isdedim başınıza gelince SOYULDUM diye dh ye tocip açıyosunuz ağlıyosunuz o zaman görüşez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.