Şimdi Ara

BF3 için ekran kartı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

amd athlon II x2 250 3 ghz

kingston 2 gb ddr3 1333

gigabyte m68mt-s2

powercolor hd4650 1 gb ddr3

frisby kasa foem psu 300W 12 volt 12 A

bu sisteme yeni bi psu almadan bu sisteme uygun bir ekran kartı istiyorum bf3 medium oynayabilmek için max bütçe 150 tl. samsung 18.5 monitör aldığım için ekran kartına fazla param kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Benjamin.Linus -- 28 Ekim 2011; 20:01:54 >

• nvidia geforce gtx 560 ti
  • quote:

Orijinalden alıntı: ---Twilight---

nvidia geforce gtx 560 ti

ben 300w psu var diyorum 12 volt tek rail 12 a diyorum max bütçe 150 diyorum sen nediyosun arkadasım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Benjamin.Linus -- 28 Ekim 2011; 22:01:49 >
  • quote:

ben 300w psu var diyorum 12 volt tek rail 12 a diyorum max bütçe 150 diyorum sen nediyosun arkadasım?

bf3 ü iyi bir şekilde oynamak istiyorsan önce psu nu yükseltip hd 6850 ayarındada bir kart almanız gerekmektedir

150 tl lik ekran kartıyla iyi şekilde oynayamazsınız
  • adam zaten düşük ayar dio power almadan ne alabilirim dio
  • quote:

Orijinalden alıntı: GamingMan

adam zaten düşük ayar dio power almadan ne alabilirim dio

Bizde diyoruz ki o zaman ;

- PSU yükseltmeden iyi bir ekran kartı alıp takıp oynayamaz. Önce PSU sonra ekran kartı öneririz. Yok PSU yükseltmem diyorsan BF3 zor arkadaşım...
  • qarMarD haklı...

Soru net ve açık sorulmuş burada sorun yok ama sırf BF3 açsın diye 150 TL'yi çöpe atarcasına GPU alınmaz diyorum. Bu para ile içime sinecek en akıllı tavsiye çok zor bir ihtimal PSU için sorun çıkarmayacak 2. el 5770 bulunabilir mi? 4800 serisi 2. el bulmak daha mümkündür ama çok güç ister PSU yetmez.

Çok kazık bir soru... 150 edecek 2. el bir kart çıkacak, PSU için yeterli gelecek... Kısa zamanda bu fırsat ayağınıza gelecek falan... Kesinlikle düşük bir ihtimal. BF3 oynamak istiyorsunuz ama 150 TL verip 4650'den çok öte bir performans elde etmeniz güç...
  • 300 w lık psu ya 150 TL lik ekran kartı alırsan hem paran çöpe gider hemde hayal kırıklığına uğrarsın biraz daha para biriktirip önce psu nu yenilemelisin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.