Şimdi Ara

Bilerek Çarptı Çocuklara!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tahsilata çıkmıştım tam işyerine dönecekken kavşak bir yolda durmuş halde bisikletin üzerinde 11-12 yaşlarında erkek çocuk 6 yaşlarında küçük kız vardı.Yoldan gelen transit bilerek fren yapmadı ve düşük hızda çocuklara vurdu.Vurması yetmezmiş gibi çıkarak küfür etmeye başladı küçük çocuğu sakinleştirip bisikletini kaldırdım.Erkek ise yaklaşık 100 m uzakğa kaçmış korku dolu gözlerle bakıyordu.Benden başka görenler ve işyerinden çıkanlar hemen adamın yanına geldi tepki gösterdiler az daha adamın sonu oluyordu.Şer... arabasına atladığı gibi hızla uzaklaştı nasıl oldu plakasını alamadım ona yanarım.Çocukların genel durumu iyi ama böyle magandaların trafikte dolaşması gerçekten çok vahim durum ağır yaptırımların olması şart bence.

• Adam haklı beyler
  • o kadar çeşit ve düşüncesiz insan varki....
  • neresi burası, belki o kavşakta kamera vardır siz yinede polisi arayın yaklaşık saati verin, 6 yaşında çocuğa çarpmayı bırakın bağırmak ne demekmiş ................
  • way şerefsiz
  • Çocuklarda Allah'tan birşey yoktu.Belkide ondan çağrılmadı polis,kamerada malesef yoktu.Buradan şöyle yapalım ,böyle olsun diyen ben gerçek hayatta yenilgiye uğradım.Çocuklar ve ailesi adına malesef üzgünüm.
  • neden adamı dövüp polise vermediniz? yazıklar olsun
  • Hocam sen yine de Emniyet'e şikayet et. Bakarsın yolun girişinde veya bir sapakta kamera vardır. Arabayı tarif edersin, çıkartırlar.
  • tEPkinizi gösterseydiniz adama karşı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.